Варіанти дитячих зачісок для дівчинки на випускний в садок

До урочистого ранки після випуску з дитячого садка мами і їх дочки готуються з усією серйозністю. Заздалегідь купується бальне плаття, готується святкове вбрання, продумується варіант укладання коротких або довгих локонів. Дитячі зачіски на випускний в сад можна робити на волосся будь-якої довжини, використовуючи різні аксесуари та прикраси. Кожна дівчинка може стати маленькою принцесою з елегантними косичками або красивими кучерями.

Поради щодо вибору дитячих зачісок для випускного:

  • вибирати спосіб укладання слід після покупки святкового вбрання, щоб плаття підходило до локонам, кіс;
  • занадто складні зачіски дівчаткам 6-7 років робити не варто через відсутність у них тривалого терпіння, посидючості;
  • для декору рекомендується використовувати всілякі банти, стрічки, шпильки, широкі гумки, обручі;
  • найбільш ефектно виглядають хвилясті розпущене локони, оригінальні коси, особливо якщо плаття зшито з пишними воланами, мереживами;
  • для довгого волосся на випускний в садок підійдуть вільні косички на манер колоска, риб'ячого хвоста, вінка;
  • проділ можна робити прямим, асиметричним, чубок бажано підвити для пишності;
  • зачіска повинна зберегтися весь вечір, про це слід пам'ятати при виборі варіантів плетіння або завивки локонів.

Зачіски для дівчаток з косами

Елегантні косички на випускний в дитячий сад - це найпопулярніший серед мам варіант дитячої зачіски. Вони дозволяють прибрати волосся, не дають Прядка розтріпати довгий час. До того ж прикрасити коси можна стрічками, величезними бантиками, яскравими гумками, великими шпильками з квітами. Якщо волосся довге або середні, заплести косу не представляє складності. На коротких Прядко при бажанні можна зробити ажурне плетиво від чубчика.

Ось найкрасивіші варіанти з косами для дівчаток:

1. Кошик у вигляді щільного обідка навколо всієї голови. Її роблять з декількох кісок, прикрашають стразами, квіточками, маленькими шпильками з метеликами.

2. Дракончик або змійка з довгих прядок. Така зачіска виглядає вишукано і елегантно, може бути прикрашена шпильками з камінчиками, блискучими кульками.

3. Дві бічні коси, сплетені в різних техніках. Можна зробити на випускний в дитячий сад французьку косу, обв'язати її внизу стрічкою, стягнути широкої гумкою.

4. "Риб'ячий хвіст" ззаду або збоку голови.Цей варіант дуже популярний серед дівчаток, виглядає шикарно і святково.

5. "Французький водоспад" з тонких кісок на прямих або завитого розпущених волоссі.

6. Комбінування кісок, хвостика і розпущених прядок з кучерями. Таку складну укладку краще довірити професіоналу. Виконується вона досить тривалий час, вимагає посидючості.

7. Колосок ззаду голови. Можна зробити його тугим, вільним, прикрасити атласною стрічкою, шпильками з великими намистинами.

8. Сердечко, квітка або спіральний візерунок з тонких кісок. Самостійно такий малюнок заплести складно, результат вимагає певних навичок і досвіду.

Варіанти укладання з розпущеним локонами

Завиті локони, розпущене по спині або підняті у коренів - це ще один спосіб перетворити дівчинку в принцесу зі святкової казки. На ранок в дитячий сад можна завити волосся плойкою, зробити кучері за допомогою бігуді, дрібних тугих кісок. Прикрашають таку укладку діадемою, короною, шпильками біля скронь, обручем. Завитки можуть бути тугими, спіральними, хвилястими або пустотливими в залежності від довжини, структури волосся доньки.

Ось найкрасивіші варіанти укладання:

1.Повністю розпущене волосся, завиті по всій довжині від коренів. Чубчик можна залишити прямий, прибрати під обруч, сріблясту діадему.

2. Хвилясті локони, завиті від середини до кінців, заколоті збоку шпилькою. Щоб зачіска була об'ємною, прядки біля коріння можна начесати, підняти пальцями.

3. Прикраса розпущених локонів оригінальної сіточкою з кіс від самих коренів. Кіски можна закріпити тонкими гумками, а кінчики пасом підвити.

4. Прикраса розпущених волосся вінком або ободком з коси, ажурним квіткою з прядок біля скроні, на маківці.

5. Прибрані зверху в тонкий хвостик пасма, прикрашені стрічкою або гумкою. Решта локони можна завити від середини або повністю.

Способи прикраси хвостиків

На волоссі будь-якої довжини оригінально виглядають кокетливі або елегантні хвостики, прикрашені різними способами. Можна залишати в хвості прядки прямими або завивати їх спіральками за бажанням. Ефектно виглядає хвостик з прямого волосся, переплетених в вільну ажурну косичку.

Ось кілька способів укладання з хвостом:

1. Високий подвіти хвіст на потилиці, прикрашений яскравим бантом. Можна доповнити його кучерями, обплести навколо кіскою з тонких прядок.

2. Густий хвіст, перетягнутий в декількох місцях гумками і розсунути пальцями.

3.Зачіска на випускний з переплетеннями хвостиків по всій голові. Виходить візерунок з ромбиками, розташованими в шаховому порядку.

4. Два бічних хвоста, прикрашених мереживними білими бантами з довгими стрічками. Цей варіант підійде для урочистого ранку в дитячий сад.

5. Прикраса голови косичками, заплетеними до потилиці, зібраними потім в один густий хвіст.

Варіанти з пучками на випускний

Найоптимальнішим варіантом укладання на випускний доньки в дитячий сад є високий пучок. Волосся в цьому випадку прибираються вгору, не заважають дівчинці грати в конкурси, бігати або танцювати весь вечір. Пучок може бути високим, об'ємним, вільним або обплетені косою. Для прикраси найчастіше використовуються штучні квіти, метелики, великі намистини або декоративні шпильки.

Варіанти оформлення пучків для випускного:

1. Високий пучок з тонких кісок або джгутів, прикрашений візерунком з прядок.

2. Обплетений товстою косою тугий пучок, оформлений у вигляді квітки, равлики.

3. Об'ємний пучок з завитого локонів, закріплений невидимками, шпильками.

4. Пучок з закрученою спіраллю товстої коси, прикрашеної стрічками, квітами, намистинами.

5.Вільний пучок з джгутів і завитого локонів, покладений в елегантну зачіску.

Читайте: як зробити зачіску недбалий пучок

6. Комбінування плетіння, кучерів і начісування, різних аксесуарів з прикрасами.

Всі ці святкові зачіски повинні подобатися дівчинці, створювати образ принцеси для урочистого ранку. Укладання на випускний в дитячий сад слід поєднувати з фасоном сукні, аксесуарами і типом обличчя, статурою малятка. Якщо власних навичок недостатньо, краще звернутися до майстрів або знайомим, щоб волосся було укладене красиво і елегантно.

Залиште Свій Коментар