1 із способів зміни зовнішності - нарощування волосся

Якщо вам подобається епатувати публіку, якщо ви готові радіти сюрпризами оточуючих, якщо просто ви все життя мрієте про довге волосся, нарощування волосся - то, що вам потрібно. Кардинальна зміна іміджу здійсненна при використанні такої процедури в перукарнях салонах.

Дівчата часто нарощують волосся, щоб здаватися привабливішими

Можливості нарощування волосся

Зміна зовнішнього вигляду - не єдине, що можна отримати, використовуючи волосся для нарощування. А які ж ще завдання ще може вирішити ця процедура:

  • збільшити різноманітність зачісок (особливо актуально стоїть така проблема перед жінками з короткими стрижками);
  • допомогти приховати дефекти в зростанні і стані волосся (для нарощеного волосся можна змінити густоту шевелюри, "задекорувати" лисині ззаду або аномальні зміни в зростанні пасом);
  • змінити невдалу стрижку.

Деякі дівчата вдаються до допомоги перукарів і змінюють довжину і густоту волосся напередодні будь-яких знаменних подій - весілля, ювілею, важливою фотосесії з професіоналом-фотографом і т.д.

Перед дамами відкриваються великі горизонти в сфері споруди красивих зачісок - таких, які з їх природними волоссям здійснити неможливо.

Прикріплені пасма можуть перебувати на голові їх щасливій власниці протягом різного терміну, це залежить від технології процесу, стану природних волосся і деяких інших причин. Від одного до трьох місяців - середній час "перебування" нарощеного волосся на голові.

Ставати красивою краще в салоні

Якщо волосся залишити на більш тривалий період, то це може привести до несприятливих наслідків - стає помітний стик волосся своїх і чужих, порушується процес природного випадання локонів, пасма сильно плутаються і погано розчісується.

страшилки

Процес прикріплення до свого волосся чужих пасом набирає обертів, практично в кожному місті нашої неосяжної Батьківщини є салони, що пропонують такі послуги. Багатьох цікавить логічне запитання: "Які джерела донорських локонів використовуються в перукарнях?" Де взяти стільки пасом, щоб задовольнити зростаючий попит на перуки і нарощене волосся?

Противники цієї косметичної процедури, та й прості любителі збирання пліток придумують всякі небилиці про те, що волосся для нарощування беруть з в'язниць, моргів, психіатричних лікарень та інших сумнівних і непристойних джерел.

Чи варто вірити в ці міфи - вирішувати вам, але в піку цим доводам в стилі фентезі можна сказати, що кожен поважаючий себе салон краси закуповує волосся самого відмінної якості і тьмяні пасма мешканок лікарень, в'язниць навряд чи підійдуть.

Ще одне заперечення "проти" - де взяти таку кількість жінок з красивими, густими і довгими волоссям, щоб потік поставки цієї сировини не висихав. Швидше за все, морги, лікарні і в'язниці не зможуть похвалитися таким багатим "асортиментом".

Звідки беруть волосся для нарощування

Де ж у такому випадку фахівці-перукарі добувають натуральне волосся для нарощування.

Більш реально виглядає аргумент на користь того, що волосся закуповують у представниць слабкої статі в країнах з низьким рівнем життя. Азіатські жінки славляться красою і здоров'ям свого волосся і багато хто йде "на подвиг", зрізуючи свої локони і віддаючи їх в руки закупівельників. Для деяких малозабезпечених сімей - це один з реальних джерел доходу.

Вони укладають договори на поставку волосся, причому в цих документах є пункт і про якісний стан пасом, тому дівчаток з юного віку привчають користуватися натуральними і корисними засобами по догляду за шевелюрою.

Географія поширення бізнесу із закупівлі волосся не обмежується тільки Азією. Східноєвропейські жінки далекого зарубіжжя, звичайно, в силу свого нормального благополуччя не торгують своїм волосяним оздобленням, а ось в ближньому зарубіжжі випадки продажу волосся нерідкі.

Україна, Білорусія, Молдова - країни, в яких жінки не гребують відрощуванням локонів для продажу.

Все що треба знати про пасмах для нарощування

Для людей гидливих і недовірливих корисно буде знати про те, що волосся для нарощування не використовують відразу ж після їх зрізання. Обробка зрізаних пасом проходить спеціальний цикл:

  1. Дензінфекція.
  2. Фарбування.
  3. Сушка при 40 ° C.
  4. Розчісування за допомогою кард.
  5. Покриття пасом шаром з силікону або кремнію.
  6. Сортування по довжині, кольором та іншими параметрами.
  7. Навішування локонів на тресс або на капсули.
Росія займає одне з перших місць за технологією обробки волосяного сировини, випередивши і Європу, і Америку

Стовідсоткова гарантія якості волосся можлива лише в тому випадку, коли їх закуповують і обробляють не в підпільних цехах, а в цивілізованому налагодженому виробництві.

Нарощування волосся також не слід довіряти сумнівним майстрам, найкраще звернутися в салон краси з ліцензією на здійснення такого виду послуг.

Залиште Свій Коментар