3 етапу корекції волосся і догляд за нарощеними пасмами

Корекція нарощених і змістилися локонів включає в себе зняття вже нарошенних волосся і повторне нарощування їх же.

Щоб ваше волосся виглядали охайно, потрібно своєчасно проводити корекцію нарощених волосся

Згодом волосся, на яких були закріплені нарощені пасма, відростають, що призводить до необхідності коректувати розташування нарощеного матеріалу.

Корекція нарощених волосся необхідна для підтримки натуральний вигляд зачіски. Частота її проведення залежить від того, яким чином було здійснено нарощування.

Якщо свої волосся росте швидко, то потреба в корекції нарощених волосся може виникати щомісяця. В інших випадках з чужими пасмами можна ходити до трьох місяців.

Корекція стрічкового нарощування волосся проводиться в два рази частіше, ніж аналогічна процедура для капсульного матеріалу. Найдовше можна ходити в локонами, прикріпленими італійським мікро-капсульної способом.

Коли йти до майстра на корекцію нарощених волосся: ціна за якість

Зрозуміти, що пора йти до майстра, можна за такими ознаками:

  • Волосся галузі на кілька сантиметрів.
  • Деякі пасма з'їхали, прикріплені стрічки або капсули знаходяться на різному рівні.
  • Зачіска втратила завершений вигляд, обсяг розподілений на голові нерівномірно.

Процедура корекції складається з декількох простих етапів:

  1. Спочатку знімають знаходяться на голові пасма. Для їх від'єднання застосовують спеціальний Ремувер або спрей, в залежності від типу нарощування.
  2. Потім готують власні волосся клієнтки. Їх потрібно ретельно розчесати, очистити від залишків клею, прибрати випали за час носіння локонів волоски. Якщо є потреба, підфарбовують коріння і коригують стрижку.
  3. Коли локони підготовлені, вже використані пасма заново закріплюють на голові, за допомогою свіжого клеїть кошти. Якщо у клієнтки прямі пасма, то для нарощування і подальшої корекції нарощених волосся використовуються тільки слов'янські волосся. На відміну від азіатських, вони менш схильні до утворення хвиль і легше піддаються укладанню. Такі пасма ідеально підходять для дівчат слов'янського типу зовнішності.

Правильний догляд і миття штучних пасом засобами в капсулах

Не важливо, чи були нарощено локони капсульної методом або закріплені за допомогою стрічок, догляд і в тому і в іншому випадку буде однаковий.

Перше, що варто зробити після того, як на голові з'явився додатковий обсяг, придбати спеціальні засоби для догляду за нарощеними локонами.

Шампуні, живильні креми та спреї забезпечать їм м'якість, легкість в укладанні, ліквідують наелектризованість і дозволять довго служити своїй господині.

Краще віддати перевагу засобам, які продаються в професійних салонах, або проконсультуватися у майстри по нарощуванню і скористатися його порадами.

При догляді за локонами намагайтеся не мити їх занадто часто. Процедуру миття шевелюри краще проводити у вертикальному положенні, не опускаючи голову вниз.

Щоб кріплення пасом краще збереглися і не знадобилася нова корекція волосся, шампунь бажано розбавляти водою і використовувати м'які, нейтральні засоби.

Не варто митися під дуже гарячою водою і старанно терти голову. Звертатися з пасмами потрібно акуратно. Доглядають кошти не повинні потрапляти на місця кріплень.

Не можна наносити на нарощені пасма кошти для сухої шкіри голови і використовувати гаряче повітря для сушіння, краще віддавати перевагу природному висихання.

Укладання і фарбування нарощених зачіски

Фарбування штучно придбаних пасом краще проводити в салоні, або скориставшись сторонньою допомогою, так як процедура вимагає особливої ​​акуратності: фарбувальний склад ні в якому разі не повинен потрапити на місця кріплення локонів.

Найбільш вірним рішенням буде вибрати бажаний колір волосся ще до процедури або коли буде відбуватися чергова корекція волосся після нарощування. Цей варіант дозволить уникнути фарбування вже нарощених пасом, яке негативно позначиться на їхньому фінансовому стані, адже волосся позбавлені можливості підживлюватися від організму і страждають від таких процедур набагато більше, ніж власні.

Можна придбати пасма відповідного відтінку і пофарбувати власне волосся перед нарощуванням, щоб вони не відрізнялись від наклеєних.

Сьогодні існує величезний вибір пасом, які можна підібрати за кольором аналогічного кольору свого волосся

Укладати нові волосся можна так само, як і свої. Варто лише здобувати щадні кошти для створення зачісок і пам'ятати про те, що гарячі потоки повітря або розпечені щипці не повинні стосуватися місць з'єднання пасма з власними локонами.

Залиште Свій Коментар