3 способи отримати заповітні локони на штучних волоссі

Ринок перукарських послуг не стоїть на місці. Використовуючи новаторські технології, стилісти регулярно пропонують прекрасній половині нові методи перетворення зовнішності. Днем, повністю відповідаючи діловому стилю, ви блищить з короткою стрижкою, а ввечері перевтілюєтеся в томну леді з довгими локонами. У чому секрет швидкої зміни образів?

На допомогу приходять штучні волосся на кліпсах-шпильках. Висока якість виробу забезпечило його популярність серед широких мас. Ненатуральні пасма відрізняються простотою і зручністю в застосуванні, не передбачають наявності професійних навичок в зверненні. Щоб успішно моделювати зачіски, варто знати, як накрутити штучне волосся. Тому перед придбанням обов'язково треба запитати у продавця їх приналежність до категорії термо, інакше всі зусилля будуть марними.

Нарощені волосся- варіант як виглядати красиво з штучними локонами

Використання плойки для завивки штучних пасом

Найбільш поширений варіант накриття штучне волосся, розташовані на одній широкій трессе з шпильками, полягає в застосуванні плойки.При бажанні стати володаркою дрібних кучерів, звертаються до щипцам з діаметром 16 мм. Більші локони формуються плойкою з діаметром 25 мм.

Плойки для завивки волосся підходить до штучних локонів

Робимо зачіску поетапно

Процедура включає наступні кроки:

 • Залежно від властивостей пасом, плойка нагрівається до температури 180-220оС. Максимальна межа нагрівання вказується на упаковці з виробом.
 • Від загального пучка відділяється невелика пасмо. Якщо на виході ви ходите лише легкі хвилі, товщину волосся для одного накручування можна збільшити.
 • Інструкція говорить про необхідність попереднього розпилення на волосся води. Більш якісний результат вийде при обробці локонів лаком еластичною фіксації. При відсутності зволоження термо-волосся практично не завиваються.
 • Залежно від потужності плойки, волосся утримують на ній до 30 секунд.

  Чи не передержіте плойку

 • Після закінчення зазначеного часу пасмо акуратно знімається колечком, без розпрямлення. Потім закріплюється затискачем до повного охолодження. У цей час можна переходити до наступної ділянки пасом.
 • Процес повторюється до повного накручування всього вироби.

Істотне гідність штучних пасом - відсутність реакції на погодні умови. На відміну від натуральної шевелюри, вони практично не змінюються під впливом вітру або дощу.

Можете Небоян негоди

Духова шафа як пристосування для завивки волосся: недорого і сердито

Накрутити штучне волосся на шпильках можна в духовій шафі. Для цього потрібно:

 1. Довести температуру в духовці до 95 оС.
 2. Підготувати дерев'яні або металеві бігуді. Від пластмасових виробів краще відмовитися через їх нестійкості до впливу високих температур.
 3. Загальну масу волосся поділяють на кілька частин. Кожне пасмо по черзі накручують на бігуді. З урахуванням того, які локони ви віддаєте перевагу, підбираються бігуді різного діаметру: дрібні - для кучериків, великі - для шляхетних локонів.
 4. Накручені на бігуді волосся відправляються в духову шафу на 45 хвилин, після чого він відключається. Тільки після повного охолодження накручені пасма вилучаються і готові для моделювання оригінальної зачіски.

Якщо після правильного охолодження виріб не набула потрібні форми, значить замість термо-волосся ви придбали продукт з канекалона, який завивці не піддається.

Будьте уважні при виборі локонів

Штучні локони на шпильках: а чи можна їх фарбувати і мити

Як і в попередньому випадку, щоб швидко накрутити накладне волосся, візьмемо бігуді, виконані з металу або дерева. По черзі накручуємо на них невеликі прядки. Закінчивши процедуру, опускаємо штучне волосся в воду, доведену до стану окропу, на 1 хвилину.

Через відведений проміжок часу виріб виймається. Для прискорення процесу охолодження використовується холодна вода, для просушування - традиційний фен. У літню пору обходяться без додаткових заходів, волосся висохне самостійно протягом години.

Як бачите, завити штучне волосся досить просто. А як випрямити штучне волосся на шпильках? Фахівці пропонують два варіанти. У першому випадку застосовують праску, розігрітий до 180оС. Навіть після одноразового заходу виріб набуває первозданний вигляд.

Відсутність прасування не є проблемою. Локони можна помістити на хвилину в сильно гарячу воду, а потім висушити в розправленому стані. Трохи потренувавшись, ви знайдете вправність і зможете без праці змінювати власну зовнішність за короткий час за допомогою штучних пасом.

Будьте красивими!

Залиште Свій Коментар