Який з 4-х типів волосся вибрати для нарощування?

Сучасні жінки все в житті роблять легко і швидко. Нові технології дозволяють також легко перетворитися до невпізнання, всього лише наростивши локони. Якщо вирішили пройти цю процедуру, то зовсім не зайвим буде всебічно вивчити інформацію. Правильний вибір волосся на 85-90% забезпечує якість нарощування, а відсотки, що залишилися - вдалий вибір майстра і технології.

Кожна дівчина може стати привабливішою за рахунок нарощених волосся

Типи волосся для капсульного і стрічкового нарощування: натуральні слов'янські й інші варіанти

Відповідно до методу обробки пасма підрозділяються:

  • слов'янські;
  • південно-слов'янські;
  • європейські;
  • азіатські.

Така класифікація абсолютно не має на увазі їх приналежність до будь-якої раси, а відповідає певному способу обробки.

Характеристика кожного виду пасом

Слов'янські локони, на думку фахівців, найякісніший тип, підходять для будь-яких видів нарощування. Вони не піддаються хімічній обробці, отже, не руйнується структура. Фарбування таких пасом проводиться в натуральні кольори. В процесі ручної переробки вони проходять дезінфекцію, миються і розчісується, що дозволяє використовувати локони для нарощування неодноразово.

Як і звичайні, слов'янські волосся для нарощування можуть мати різну структуру. Кожен може підібрати найбільш підходящі для себе: тонкі, товсті, прямі або слов'янські кучеряве волосся. Незважаючи на велику, в порівнянні з іншими видами вартість, краще вибрати саме слов'янський тип волосся.

Для найвимогливіших дам підійде слов'янський тип класу "Lux". Вони відрізняються високою якістю і вартістю. Але при цьому ніжні, шовковисті, блискучі і м'які пасма нічим не відрізняються від власних, підходять для другого, навіть третього нарощування, без втрати якості і зовнішнього вигляду.

Південно-слов'янські пасма піддаються фарбуванню стійкими барвниками. За своєю структурою вони більш товсті, підійдуть для темноволосих жінок, але при необхідності можливо навіть знебарвлення локонів. Працювати з цими волоссям приємно, вони мають гарну еластичністю і слухняні. До цього типу належать локони, зібрані в південних районах Росії, тому часто їх називають південно-російськими.

Європейський тип поступається за якістю слов'янським, так як пасма надходять в основному з азіатських країн (Індія, Бангладеш), після ретельної термічної і хімічної обробки втрачають свою структуру.Перед нарощуванням Європейські локони ламінують спеціальними складами, щоб вони стали блискучими і шовковистим. Але після 2-3 процедур миття голови вони втрачають блиск, іноді починають плутатися. Такі пасма можна піддавати коректуванню або нарощувати повторно. Європейські пасма світлих відтінків відрізняються низькою якістю, так як доводиться знебарвлювати темні азіатські волосся.

Пасма для нарощування повинні бути високої якості

Азіатські локони найчастіше виробляються довжиною понад 60 см. Це волосся найбільш дешеві з усіх типів. При виробництві такі пасма не підбираються у напрямку, що призводить до того, що вони сильно плутаються. Під час обробки вони ретельно поливаються силіконом, що надає їм ідеальний зовнішній вигляд. Але після 4-5 процедур миття волосся, силікон повністю вимивається, пасма сильно плутаються, ламаються і повністю втрачають блиск. Спробувавши одного разу наростити такий тип волосся, бажання повторити процедуру не виникає.

Декілька порад

Майстри нарощування найчастіше використовують слов'янські волосся. Але незалежно від типу, а також технології нарощування потрібне дотримання деяких правил.

  1. ряди краще вибирати одного кольору і структури з натуральними волоссям.
  2. Не варто нарощувати занадто великий обсяг, це буде виглядати неприродно, як перуку.
  3. Краще не мити голову, з нарощеними пасмами, опускаючи її вниз.
  4. Розчісувати локони краще спеціальною щіткою для штучного волосся.
  5. Лягаючи спати, нарощені пасма збирають, щоб уникнути заплутування.
  6. Не рідше одного разу на два місяці потрібно відвідувати майстра, щоб підрівняти і оформити волосся.

Щоб зберегти нарощені локони довгий час у відмінному стані потрібно вчасно і правильно за ними доглядати.

Залиште Свій Коментар