5 порад з приводу мелірування в рудий колір: поради стиліста

Коли дівчата вирішуються на мелірування рудого волосся в більшості випадків вони натикаються на масу проблем. Справа в тому, від природи руде волосся володіють найбільш товстої фактурою і якісно пофарбувати - це велика проблема. При це доводиться враховувати, що кожен окремий колір рудого волосся налічує різну кількість фарбувальних пігментів і змінити відтінок за один раз не вийде. До того ж володіючи рудим кольором шевелюри вам доведеться звертатися в салон краси, щоб зробити мелірування природних рудого волосся. Власницям квітів простіше вдасться впоратися самостійно, використовуючи домашній набір косметики.

Вогняний колір шевелюри завжди привертає увагу оточуючих

Особливості проведення фарбування темних (чорних), світлих (білих) і русявих пасом: для коротких, середніх і довгих волосся

Якщо так сталося, що у вас від природи руді пасма, то мелірування на рудому волоссі може проводитися різними методами: з використанням хімічних засобів для фарбування окремих пасом, або фарбування в цілому всієї шевелюри різними варіантами фарбувальних засобів.

Якщо ж у вас пасма фарбовані і руде мелірування на русяве волосся проводитися взагалі не в перший раз, тут існує певний ризик.

Фактори ризику і протипоказання виділимо в такому списку:

  • Забарвлення хною. Люди, що займаються фарбуванням на професійному рівні говорять, що фарбувати шевелюру фарбою поверх фарби не найкраще, що вийде зробити. Поєднання двох різних за хімічною природою барвників дадуть абсолютно непередбачуваний колір. Тому мелірування на фарбоване руде волосся не рекомендуємо;
  • Хімічна завивка пасом. У цьому випадку перед тим, як починати фарбуватися ми настійно рекомендує спершу дочекатися приходу волосся в нормальний стан, провести оздоровлення та наситити коріння корисними мікроелементами шляхом використання спеціальних масок;
  • Слабкий стан здоров'я та ослаблені локони. Якщо це говоритися про вас - то вам категорично не рекомендується проводити процедуру мелірування, так як тим самим ви зробите ще гірше зачісці і вам доведеться потім остригають і відпускати заново здорові пасма.

Вибираємо відтінок фарби

Мелірування рудими пасмами не проводиться навмання, тут доводитися виходити з натурального кольору. Відтінки рудого волосся фахівці поділяють руді локони на такі гами:

  1. Яскраві насичені волосся, ефект іржі сильно виражений;
  2. М'який відтінок, колір світліше і не так насичений, хоча іржа є і тут;
  3. Останнім і найбільш рідкісним вважається жовтувато-рудий колір.

Якщо у вас перший варіант, то краще і для мелірування вибирати якийсь холодний колір. Другому відтінку підійде колір охри або додавання квітів яскравою блондинки. Останній же варіант дає можливість поекспериментувати: тут підійдуть і апельсинові кольори і вогненні і фарбування окремих пасом. До слова, додаванням червоних пасом різних відтінків називалося американським мелірування.

Методи мелірування на руде волосся з чубчиком і без неї

З огляду на той факт, що руді локони мають найбільше природного товщиною мелірування цього варіанту проводитися з певною специфікою процесу. Завдавши на поверхню локонів фарбу тримати доведеться під самий краєчок відведеного часу, так як інакше вона не ляже на волосся. Щоб якісно освітлити вибирайте засоби концентровані, щоб відсоток був не менше 12. Специфіка проведення мелірування не менше залежить і те того, яким методом ви збираєтеся проводити фарбування:

  • Фарбування з шапочкою;
  • Фарбування з фольгою.

Якщо ви звикли носити короткі пасма, то метод з використанням шапочки якраз для вас. У разі, коли цей захід проводитиметься будинку заздалегідь купити шапочку, якщо ж ви берете комплект для мелірування, то вона там буде. Запитайте в найближчій аптеці, там вам підкажуть як повинна виглядати такого роду шапочка.

Якщо збираєтеся використовувати фольгу, то врахуйте, що цей процес не в приклад складніше, але зате з ним вийти пофарбувати волосся середньої довжини і більше. Готуючись до цього заходу заздалегідь купите спеціальну фольгу. Ще знадобитися кисть для нанесення фарби, вона продається в спеціалізованих косметичних магазинах, так що знайти труднощів не складе.

Догляд за фарбованим рудим волоссям

Після того, як ви виконали фарбування або мелірування за вашими новими локонами доведеться стежити і доглядати. В цьому випадку вам вдасться зберегти колір і структуру в такому вигляді надовго. В першу чергу кожне косметичний засіб, який ви використовуєте має бути в обов'язковому порядку спрямовано на фарбоване волосся. Якщо ж вам довелося перед фарбуванням робити освітлення, то не забудьте потім зробити пару зволожуючих масок, щоб привести шевелюру в порядок.У тому випадку, коли ви щодня використовуєте прасування і фен, вам доведеться відмовитися від них на пару тижнів поки пасма не відновляться.

Руде волосся це дар для кожної красуні

Тепер ви знаєте достатньо інформації, щоб приступати до фарбування рудого волосся. А ми ще раз нагадаємо, що мелірування допоможе привнести рижінкой в ​​образ або освіжити руде волосся модниці.

Залиште Свій Коментар