Мелірування і тонування: 2 процедури на одну голову

Техніка мелірування давно потіснила традиційну фарбування голови. Більшість жінок вважають за краще змінити колір волосся, приховати сивину, візуально збільшити обсяг, надати ефект натуральності щадним методом фарбування пасом. Але іноді однієї цієї процедури недостатньо. Пасма волосся після мелірування стають некрасивого жовтого кольору, особливо у брюнеток, іноді виглядають сухими і млявими. У такому випадку застосовують тонування волосся після мелірування.

Процедури мелірування і тонування дозволяють будь-якій дівчині створити неповторний образ
Затонувати мелірування може знадобитися і для легкого зміни відтінку або досягнення більшої насиченості кольору. Найчастіше жінок хвилює, чи можна застосовувати тонування безпосередньо після освітлення пасм - чи не зашкодить таке навантаження волоссю. Майстри рекомендують проводити тонування не раніше 4 - 5 днів після мелірування. Однак в деяких салонах пропонують тонувати волосся після мелірування відразу. Зазвичай в таких випадках використовуються спеціальні засоби, до складу яких входять вітаміни, кератин і інші речовини, які надають позитивний ефект на рослинність голови.

Процедура по наданню насиченості вашим пасмам

Вибирати майстра для одночасного проведення цих двох процедур краще за рекомендаціями подруг або знайомих, щоб убезпечити себе в разі недобросовісності перукаря і використання ним неякісного тоніка - без поживних добавок.

Вибір засобу для тонування: фарба Естель і інші

Техніка тонування настільки проста, що більшість жінок вважають за краще затонувати волосся після мелірування самостійно. У разі домашньої тонування краще перестрахуватися і почекати кілька днів після мелірування. Цей проміжок дозволить освітленим пасмам відпочити і відновитися, так як до складу знебарвлюються фарби в будь-якому випадку входить агресивний агент.

Тонування проводиться через кілька днів після мілірованіе

Тонування волосся після мелірування в домашніх умовах

Тонування мелірованого волосся слід проводити спеціально призначеними засобами, з написом "для тонування". До їх складу не входить аміак і перекис водню, тому шевелюра не постраждає так сильно, як це буває від перманентної фарби. Засоби для тонування випускаються у вигляді:

  1. тоніка;
  2. шампуню;
  3. спрею;
  4. Крему.

Пріоритет слід віддавати тим засобам, до складу яких входять живильні речовини. Як правило, такі тоніки набагато дорожче.

Вибираючи бюджетний варіант, потрібно пам'ятати, що в цьому випадку знадобиться посилений додатковий догляд: живильні маски, трав'яні ополіскування.

При роботі з волоссям слід віддати перевагу засобам з поживними елементами

Бажано, щоб вся доглядає і декоративна косметика (бальзами, шампуні, муси) була максимально щадить і мати позначку "для фарбованого волосся".

Чому тонування краще фарбування

Зазвичай кошти для тонування волосся після мелірування не містять агресивних речовин і не руйнують структуру волосся. Завдяки такому щадному фарбування волосся довго зберігають живий блиск.

При правильно проведеної процедури ваші локони будуть виглядати чудово навіть в самому екстравагантному кольорі

Зручно користуватися тоніком для цільової вечірки - самий екстравагантний колір швидко змиється (протягом 1 тижня). Чи не доведеться перефарбовувати шевелюру або порушувати оточуючих незвичайним кольором зачіски в повсякденному житті.

Дві процедури - мелірування з тонуванням - завдадуть набагато менше шкоди, ніж одне повне фарбування. Тому сучасні жінки все частіше вважають за краще тонування мелірованого локонів.

Як тонувати темні, русяве, попелясте волосся

Всі засоби відтінків по агресивності впливу можна умовно розділити на щадні, інтенсивні і легкі. Найбільш нешкідливими вважаються щадні, так як вони містять корисні домішки, вітаміни. Перед тим як затонувати меліроване волосся, слід приготувати:

Процедури мелірування з тонуванням наносять волоссю менше шкоди, ніж повне фарбування
  • Крем - підходить будь-який для рук або особи. Кремом змащують шкіру, прилеглу до волосся - шию, лоб, віскі, вуха. Завдяки цьому барвник легко змиється при попаданні на шкіру.
  • Клейончасту накидку на плечі - для того щоб уберегти одяг від попадання фарби.
  • Гумові рукавички для рук (якщо вони не входять в комплект фарби).
  • Кисть для нанесення тоніка. Якщо використовується тонуючий шампунь для мелірованого волосся, то засіб розподіляється руками - такими ж рухами, як при митті голови.
Зазвичай тонік на шевелюру наносять спеціальною кистю

Як робити гарне тонування волосся після колорування

Слід точно дотримуватися інструкції по застосуванню засобу, яким робиться тонування після мелірування: стан волосся (вологі або сухі), час витримки.

Увага: обов'язково попередньо роблять тест на алергію: трохи фарби наносять на внутрішню сторону зап'ястя і витримують 30 хвилин. Якщо немає почервоніння або свербежу, то приступають до процедури.

Тонування волосся на мелірування частіше робиться на весь обсяг волосся (засіб наноситься на всю голову). Освітлені пасма набувають потрібний відтінок, а темне волосся стає блискучим і насиченими. При цьому різниця тони виглядає гармонійно і природно.

Щоб радість від кольору волосся залишилася тривалої слід строго дотримуватися інструкції виробника

Якщо основний колір не вимагає поліпшення, а хочеться максимально зменшити негативний вплив, то тоніком обробляють тільки прояснені пасма. В цьому випадку потрібно особливо ретельно підбирати колір фарбувального кошти, щоб затоновані локони не дисонували із основною неокрашенной масою.

Техніка при частому тонованому мелірованії: через скільки змивається "тонування"

Як би виробники розписували нешкідливість своєї продукції, фарбування все ж не проходить безслідно. Тому мелірування і тонування волосся навіть найдорожчими фарбами розкручених брендів, припускають особливий догляд.

Можна користуватися лінією засобів для догляду промислового виготовлення - в цьому випадку бажано, щоб маски, пінки, муси, бальзами належали одному виробнику: тому, чий барвник використовувався для тонування.

Зрозуміло, що мелірування плюс тонування самі по собі коштують досить дорого, тому не у всіх є можливість (або бажання) витрачатися на доглядають кошти. У цьому випадку користуються старими перевіреними народними способами: живильні маски і ополіскування домашнього приготування лікують і відновлюють волосся не гірше патентованих засобів.

Увага: при домашньому догляді за тонованими волоссям не використовують масло. Касторова і реп'яхову масла часто входять до складу домашніх масок - але вони будуть сприяти швидкому змиванню тоніка.

Дотримання цих нескладних рекомендацій дозволить мати сяючі здоров'ям волосся насиченого природного кольору кожної леді.

Залиште Свій Коментар