10 способів створити ефектні кучері будинку: правильні рекомендації

Не всі жінки можуть дозволити собі відвідувати перукарню кожен день, тому багато хто намагається робити зачіски самостійно. Нескладний спосіб зробити стильну укладку - це завити волосся в домашніх умовах.

Завиті волосся на короткій стрижці - це дуже красиво

Кудрі можна зробити за допомогою щипців, підручних пристосувань, плойки і бігуді. Форма локонів залежить від структури і довжини пасом. Сучасні пристосування полегшують закручування волосся. Крім різних приладів на допомогу приходять звичайні ганчірочки або смужки з інших матеріалів.

Створення хвилястих локонів за допомогою бігуді: швидкі варіанти укладання

Спочатку бігуді з'явилися в Стародавній Греції. У сучасному світі існує безліч варіантів цього механізму. Накрутка волосся виконується на вологі пасма. На мокрих або сухих пасмах локон не вийде.

Швидко накрутити волосся можна, якщо поділити пасма на три зони. Спочатку формуються локони в бічних частинах, а потім в центральній.

Бігуді циліндричної форми розташовують паралельно голові.

Виділяються наступні популярні різновиди для завивки пасом:

 1. Бігуді з пластмаси перед тим як накрутити мокре волосся потрібно проварити хвилини дві в воді.
 2. Металеві вироби підходять для неслухняних завитків. При цьому виходять накручені волосся середньої довжини.
 3. Дерев'яні пристосування підходять для локонів будь-якого типу. Вони допомагають створити укладку вертикального типу.
 4. Термобігуді дозволяють накрутити волосся вдома дуже швидко. При цьому вибираються моделі будь-якої форми і розміру. Вони являють собою ємності з пластмаси з парафіном всередині.
 5. Спеціальні липучки формують локон без додаткових кріплень.
 6. Бігуді - бумеранги - це трубочки з поролону на спеціальній дроті.
 7. Спіральні вироби підходять для довгих пасом.

Правильно накручувати волосся на бігуді потрібно по зростанню локонів. Щоб підкреслити натуральність локонів не рекомендується робити рівний проділ. Він повинен бути зигзагоподібним. Для великих бігуді пасма вибираються більш товсті, ніж для виробів невеликого розміру. Щоб красиво накрутити волосся і додати пишність варто закручувати локони до самого коріння.

Правильне застосування плойок, щипців і прасуванням для створення зачіски

Швидко завити волосся можна за допомогою різних пристосувань. Для цього підійдуть прасування, спеціальні щипці і плойки. Електричні прилади краще справляються з довгими і жорсткими локонами.

До мінусів застосування пристосувань відноситься зайве пересушування пасом при частому використанні.

Вибираючи плойку, варто віддати перевагу моделі з кераміки. Не варто користуватися плойкою для завивки волосся з металу, так як вона шкодить пасмам.

Накрутити волосся на плойку можна різними способами. Загорнути тільки чубок, кінчики пасом або виконати хвилясту структуру по всій довжині.

Правильно завивати волосся плойкою потрібно в такий спосіб:

 • поділити пасма на нижній, середній і верхній яруси;
 • починати завивку краще знизу;
 • рекомендується застосовувати спеціальний засіб, що захищає від теплового впливу;
 • потім слід укласти накручені волосся і скропити їх лаком.

Пасма зручно розділяти гребінцем в формі спиці. Щоб завити волосся плойкою красиво не варто відбирати товсті пасма, які не вийде прогріти рівномірно. Кожна процедура виконується протягом 20-50 секунд. Після завивання не рекомендується деякий час торкатися до голови.

Скориставшись праскою, можна не тільки розпрямити локони, але і накрутити волосся.Перед застосуванням голова миється і покривається спеціальним засобом термічної захисту.

Поетапна завивка волосся

Щоб накрутити волосся виконуються певні дії:

 1. пасма розчісується;
 2. локони відділяється і затискається пластинами;
 3. пасма обертаються навколо пристосування;
 4. праску просувається вниз.

Якщо прилад розгорнути вертикально і провести вниз, то виходять невеликі хвилі. За допомогою прасування можна завити довге волосся. При цьому утворюються плавні локони.

До того як застосовувати щипці, варто добре просушити пасма. Лак застосовується після створення зачіски.

Можна завити кінчики волосся плойкою - щипцями. Такий спосіб не варто використовувати часто, так як можна заподіяти шкоду шевелюрі.

Особливої ​​уваги потребують короткі локони. На них робляться зачіски різними способами. Можна накрутити на плойку коротке волосся або використовувати липучки або бігуді невеликого перерізу.

Власниці довгих пасом можуть застосовувати різні варіанти укладання. Не варто застосовувати бігуді - липучки, так як вони можуть сплутати шевелюру. Завиваючи довгі локони, варто пасма розділити на окремі зони.

Насадки і бігуді великого діаметру дозволяють створити накручені волосся як у голлівудських зірок, а прилади з невеликим перетином допомагають виконати укладання 70-х років.

Ефективна завивка волосся в домашніх умовах: кучері залишаться надовго

Існують різноманітні способи завивки волосся в домашніх умовах. Нескладні методи допоможуть створити зачіску без використання перукарень пристосувань. Домашні способи безпечніше, ніж накрутити волосся плойкою. При цьому пасма не піддаються шкідливому впливу.

Міцні кучері допоможуть виконати коклюшки, які використовуються для тривалого завивання. Після процедури не варто розчісувати пасма.

Можна виконати зачіски з накрученими волоссям просто розпрямивши пасма руками. Щоб вийшла нескладна укладання з мокрим ефектом потрібно нанести укладань на пасма і притиснути вологі локони до голови.

За допомогою нехитрих способів завивки на дому створюються гарні зачіски на накручені волосся:

 1. Хвилясті пасма робляться із застосуванням тугих кісок, які заплітають на ніч. Вранці пасма просто розпрямляються пальцями рук.
 2. Замість бігуді застосовуються підручні пристосування з ганчірок і мотузочок. Як укладальної косметики застосовується просте пиво.
 3. З вологих пасом робляться джгутики, які згортаються і заколюють. Їх слід тримати до висихання.
 4. Використовуються спеціальні затиски або невидимки. При цьому застосовуються укладальні кошти, які наносяться на пасма.

Для коротких локонів підійде укладання за допомогою гребінця циліндричної форми. Також створити стильні зачіски допоможуть бігуді на липучках або проста укладання своїми руками. Середні прядки добре вийдуть, якщо зробити з них джгутики. Для довгої шевелюри підійдуть косички.

Вибирайте будь-який метод завивки, головне результату

Щоб бути кучерявою завжди варто застосувати хімічну завивку. Цей спосіб шкодить шевелюрі, але інноваційні методи зробили дану процедуру більш щадить.

Існують наступні варіанти завивок:

 1. Великі кучері. При цьому застосовуються бігуді великого діаметру.
 2. Прикоренева застосовується для створення обсягу біля самих коренів.
 3. При спіральної завивки пасма накручуються по всій довжині у вигляді штопора.
 4. При точковому способі пасма закручуються в певних місцях.
 5. За допомогою реверсного закрутки з тугих локонів виходять кучеряві.

Якщо правильно робити кучері плойкою і використовувати оригінальні методи завивки можна кожен день створювати новий образ і виглядати чудово.

Залиште Свій Коментар