3 варіанти створення об'ємних кіс

Коси увійшли в моду кілька років назад. Вони залишаються популярними на протязі цього часу і завойовують все більше прихильниць, адже постійно вдосконалюються, з'являються все нові і нові з різновиду.

Об'ємна коса- це шикарно

Ці зачіски гарні тим, що комфортні і зручні в шкарпетці, досить практичні. Проте, виглядають складно і вишукано. Коса може виступати самостійною зачіскою або бути складовим елементом більш складного рішення. Такі зачіски допомагають приховати недоліки волосся і залишатися елегантною.

Деякі косички виконувати легко і можна робити це і самостійно. Інші - більш складні. Такі неможливо заплести на собі, та й для того, щоб заплести їх на кому - то іншому потрібно чимало тренувань.

Об'ємні коси: з хвостом і без

Особливою популярністю користуються об'ємні товсті коси, які можна створити навіть на негустих волоссі.

  1. Заплести об'ємну косу можна різними способами - вона буває французької, вивернула, водоспадом та ін .;
  2. Створюється об'ємність ланок щипковому технікою, тобто з їх країв береться зовнішня частина волосся і розтягується назовні, як би витягаючи з косички.Це не найпростіший спосіб, так як може вийде неакуратно;
  3. Альтернатива попередньому способу - дуже дрібне гофре, що додає волоссю об'єм.

Плетіння об'ємних кіс - хороший варіант для тих, у кого волосся тонкі або рідкісні. Вони дозволяють візуально додати їм об'єм. Створити ефект густих, здорових локонів.

Надаємо обсяг з косою чубчиком і без

Заплести товсту косу вдається найпростішим спосіб. Навіть стандартна косичка з трьох пасом може стати об'ємної, якщо знати правила витягування локонів.

  • Заплетіть косу і м'яко закріпіть кінчики волосся, не перетягуючи надмірно. Починайте витягати локони. Просувайтеся від кінця коси до початку плетіння. Можна робити це і послідовно ще в процесі заплітання;
  • Притримуйте ланка, з якого тягнете локон. Тягніть тільки зовнішні пасма;
  • Щоб зачіска виглядала акуратно, спочатку витягніть трохи. Якщо потрібно, потім витягайте сильніше;
  • Слідкуйте за тим, щоб вісь, на якій перетинаються пасма, не руйнувалася. Для цього Ви і притримуєте ланки;
  • Фіксуйте лаком кожне витягнуте ланка.

Після заплетеною всю зачіску також зафіксуйте, так як вона не настільки міцна, як туга коса.

Французька зачіска навпаки: схема з довгим волоссям

Всім модницям знайома французька коса. Вона впритул прилягає до голови і пасма її спрямовані всередину, до основної маси волосся. Об'ємна красива коса вийде, якщо сплести такий елемент навпаки, направляючи пасма від голови. Візуально така зачіска виглядає як коса, що лежить на поверхні волосся. Схема плетіння простого варіанту французької зворотного косички приведена нижче. Така зачіска може бути самостійною або складовим елементом складної укладання.

Водоспад: спиці не потрібні, головне гарний візерунок

По суті своїй - ще один різновид французької коси, залишає масу шевелюри вільною. Зачіска дозволить Вам здивувати оточуючих об'ємної розкішної косою і показати красу свого волосся. Проста у виконанні. Підходить власницям тонких або негусто волосся, так як додає об'єм розпущеної шевелюрі. Виглядає на хвилястих волоссі. Як плести об'ємну косу такого типу показано на схемі.

Плетіння з стрічкою на середні волосся

Цей різновид зворотного французької коси підходить для свята, але прийнятна і в повсякденному носінні.В результаті виходить зворотна косичка, але по осі, лінії, на якій перетинаються пасма, пропущена стрічка. Цей варіант дуже простий зачіски виконується на собі не так легко тому, що стрічка перекручується і змішується з волоссям. Постійно контролюйте положення. Стрічку кріпите під центральну пасмо.

Варіант коси на бік: додаємо гумки

На бік виконується косичка, яка плентається по техніці з подхватами з двох сторін. Ви плетете стандартно, але підхоплюєте волосся не з боків, а зверху і знизу голови.

Об'ємна подвійна коса, французька навпаки, французька та інші елементи виходять таким способом.

Залиште Свій Коментар