3 види чарівних аксесуарів для збільшення об'єму волосся

На жаль, не всі жінки наділені від природи густою шевелюрою. Часто ця обставина псує настрій, знижує самооцінку. Але не варто вдаватися до смутку.

Іноді хочеться обсягу в шевелюрі

Незадоволеним густотою своїх локонів панночкам творці перукарень аксесуарів пропонують використовувати спеціальні шпильки для додання обсягу волоссю.

Корисні доповнення до зачіски виготовляються з різних матеріалів, мають різну конфігурацію. Їх легко використовувати для створення стильних щоденних і святкових зачісок.

Обсягу можна домогтися різними способами

Бублик - об'ємний пучок за 5 хвилин

Нехитре пристосування "бублик", що представляє собою товсту кругову гумку, дозволяє створювати популярну останнім часом зачіску - пучок. Гідність аксесуара - можливість застосування навіть на волоссі середньої довжини, формування пучка на голові в будь-якому бажаному місці.

Гарний пучок зробить свою справу

Спосіб використання:

 1. Затягуємо волосся малопомітною звичайної гумкою (робимо хвіст).
 2. Поверх гумки надягаємо "бублик", підтягуємо пристосування до основи пучка.
 3. Розподіляємо пасма хвоста рівномірно по колу, накриваючи аксесуар. Заправляємо волосся під пристосування, закріплюємо їх невидимками.

Порада: щоб аксесуар був зовсім непомітний, його колір повинен максимально відповідати кольору волосся.

Колір аксесуара повинен підходити до волосся

Хегамі - варіант шпильки для додання об'єму волосся

Хегамі - товста широка стрічка з гнучким підставою. Це пристосування можна використовувати не тільки як кільце для пучка, але і створювати інші незвичайні зачіски.

Даний аксесуар відрізняється різноманітністю забарвлень і малюнків покриття, для якого найчастіше беруть хутро або м'яку тканину. Хегамі нескладно виготовити своїми руками. Для цього беруть м'яку дріт, складають її в декілька шарів. Потім на підставу натягують чохол з обраного матеріалу. Але займатися самодіяльністю - особливого сенсу немає, так як аксесуар можна купити в будь-якому спеціалізованому магазині або замовити на комерційному інтернет ресурсі. Виробники і торгуючі організації подбали про різноманітність дизайну корисних пристосувань.

Хеагамі так само популярна як і інші шпильки

Шпилька для обсягу волосся Bumpits: створюємо зачіску в стилі 70-х років

Пластикова дуга - шпильки для волосся bumpits, оснащена безліччю маленьких зубчиків із закругленими краями, добре тримається на волоссі. За допомогою аксесуара створюють імітацію начісування, не травмуючи локони.

А скористатися пристосуванням зовсім нескладно:

 • Відокремлюємо плоску широку пасмо волосся в бажаному місці.
 • Під пасмом у самого кореня закріплюємо бампи.
 • Опускаємо волосся.
 • Створюємо бажану зачіску.
Шпильки для волосся bumpits

Використовуючи Бамба різного розміру можна створювати різні зачіски. За допомогою маленьких шпильок можна прибрати чубок назад, збільшивши її обсяг. Те ж можна робити і з пасмами з боків.

Для грандіозних укладок в стилі ретро знадобиться пристосування максимальної ширини. Навіть звичний кінський хвіст стане шикарною вечірньої зачіскою разом з бампи, яка забезпечить вам тривалий обсяг.

Нюанси застосування аксесуара:

 • Щоб шпилька краще трималася на локони, варто зробити невеликий начісування;
 • Використання лаку для волосся поліпшить фіксацію укладання;
 • Щоб шпилька була непомітна під тонкими волоссям, потрібно взяти пасмо товстіший;
 • Гарний декоративний елемент (наприклад, ободок) відверне увагу від місця знаходження шпильки.
bumpits дуже популярні серед модниць

Найбільш часто в упаковці бампи буває 5 аксесуарів різного розміру. Захоплені відгуки тих, хто вже користувався набором, не залишать тіні сумніву в доцільності його придбання.

Відео-інструкція допоможе вам розібратися в тонкощах використання всіх видів шпильок, і навчитися самостійно, створювати шикарні зачіски.

Залиште Свій Коментар