6 засобів для домашньої укладання волосся: правильна інформація

Укладання волосся - одна з головних складових вдалого образу. Кожна дівчина знає про те, що якщо зачіска виконана добре, то навіть на одяг навколишні звертають куди менше уваги. Багато хто знає, які вдалі зачіски виконують майстри в салонах краси. Але відвідувати майстра щоранку не тільки затратно, але і колись. Тому майже всі жінки виконують укладання щодня самі. Для цього використовуються спеціальні засоби та прилади.

Укладання волосся це звичайна справа для кожної жінки

Підготовка до укладання локонами

Залежно від того, яку Ви хочете зробити укладку, шевелюру готуйте по - різному. Деякі робляться на вологих пасмах, інші - на сухих. Але правило таке - локони повинні бути чистими. Перед початком виконання ретельно розчешіть.

Якщо планується складна зачіска, обробіть локони мусом. Так вони стануть більш слухняними і пружними. Зокрема, мус незамінний при заплітання кіс і виконанні пучків.

Прилади для виконання зачіски

Красиво укласти волосся вийде тільки використовуючи правильні інструменти. Основний - це гребінець. Для сушіння використовується фен. Для укладання - прилади термообробки.

Гребінець

Використовуються такі типи:

  1. Масажна для сухих пасом;
  2. Однорядна рідкісна для мокрих локонів;
  3. Однорядна часта для начосом;
  4. З натуральною щетиною - для розгладження і ін.

Застосовуються й інші типи. Але такий набір основних необхідний для того, щоб самостійно укласти зачіску.

фен

Незамінний для довгих шевелюр. Але застосовується і для укладання коротких. Іноді фен сам по собі може стати приладом для укладання. Якщо Ви вибираєте пристрій з насадкою - "пальчиками", то зможете створити красиві об'ємні локони ще в процесі сушіння, тому що "Пальчики" піднімають пасма біля коріння і розділяють їх.

Термообробка

В цей розділ відносяться два прилади:

  • Праску для випрямлення і розгладження шевелюри;
  • Щипці для завивки локонів.

Створювати такими приладами зачіски виходить швидко. Для цього не потрібно особливого досвіду. Однак термообробка шкодить шевелюрі і зловживати нею не варто. Також, вибирайте пристрої з керамічним покриттям, з ним волоски не так пошкоджуються.

Засоби для укладання

Щоб вийшла укладання волосся феном або іншим способом, потрібні прилади та засоби. Пасма стають слухняними, не втрачають форму.Засоби закріплюють результат.

Гель, віск, пудра

Гель використовується коли виконується укладання короткого волосся. Дозволяє виділяти окремі пасма, створює ефект "мокрих" локонів. Застосовується не дуже часто в жіночих укладаннях. Зазвичай, замінюється воском або пудрою, які створюють той же ефект без ризику того, що голова буде виглядати брудною.

спрей

Хороший помічник у тому, щоб укласти волосся середньої довжини або довгі. Допомагає зробити їх м'якими, структурувати, розділити на пасма. Перешкоджає наелектрізованності, надає блиск. Іноді має функцію термозахисту. Злегка фіксує. Якщо використовується спрей, іноді не потрібно мус.

мус

Використовується до початку укладання. Наноситься на мокрі або сухі локони. Структурує, робить слухняними. Вони краще тримають форму, не пушаться і т.д. Буває різної фіксації. Сильна використовується на коротких стрижках, середня і слабка - на довгих, при створенні природного і легкого способу.

лак

Використовується для фіксації результату. Незамінний на будь-якій довжині. Закріплює зачіску і укладання. Залежно від ступеня фіксації, з його допомогою створюють як пружні природні локони, так і статичну коротку укладку. Наноситься рівномірно на зачіску, або на окремі пасма.

Домашня укладання по типу волосся

Щоб правильно укласти волосся, враховуйте їх тип. Якщо вони тонкі або рідкісні, спробуйте створити максимум обсягу. Чи не вдавайтеся до використання термообробки на ослаблених шевелюрах. Якщо ж волоски товсті і важкі, застосовуйте більше коштів для фіксації результату.

Укладання на середні, короткі, довгі волосся

Можна укладати волосся феном, плойками, щипцями або іншим способом. Але особливості процесу різняться в залежності від довжини.

короткі

Укласти коротке волосся найпростіше. Для створення об'ємної форми сушіть їх нахиливши голову вниз. Для гладких зачісок сушіть при постійному розчісуванні. Сохнут вони швидко, тому після сушки зберігають ту форму, яку поставив потік теплого повітря.

Середні

Укладання волосся в домашніх умовах залежить від стрижки. З стрижками середньої довжини це правило працює точно. Структуровані багатошарові стрижки укладайте із застосуванням мусу і воску для виділення окремих пасом і підкреслення структури.

довгі

Красиво укласти довге волосся складно. Тому, найчастіше, модниці вдаються до зачісок, а не укладок. За рахунок великої ваги, такі локони погано тримають форму і об'єм.При цьому тонкі укладати простіше, ніж товсті. Власниці довгого шевелюр вибирають вільні локони з прикореневим обсягом, начісування і т.п.

довготривала укладка

Про те, як правильно укладати волосся таким чином, знає тільки майстер. Тому укладання виконується тільки в салонах. Виконуючи її будинку можна сильно нашкодити волоссю. Робиться із застосуванням хімічних засобів. Зберігається близько півроку. До таких зачісок відноситься хімічна завивка і хімічне випрямлення.

Підберіть варіант укладання для себе і будьте красивою

Бережіть свої локони!

Залиште Свій Коментар