Яка форма брів підкреслить достоїнства і приховає недоліки особи?

Брова правильної форми здатна перетворити жіноче обличчя. Варто злегка зігнути її пряму і кругла мордочка отримає бажану довгасті. Або зробити здивований вигин, вся увага буде сконцентрована на очах, якщо ваше обличчя має квадратну форму. Завдяки їм можна змінити обличчя, наприклад, легкий вигин допоможе вам отримати модний в 2013 році погляд хижачки і спокусниці. Саме тому так важливо знати відповідь на питання: як підібрати форму брів? Ґрунтовний і вичерпну відповідь пропонується вам у цій статті "форма брів за типом обличчя".

Простий спосіб визначити ідеальний вид

Існує нескладна методика, завдяки якій можна визначити правильну форму, найкращим чином підходить вам. Буде потрібно всього лише косметичний олівець і кілька хвилин вільного часу.

 1. Олівець потрібно докласти до крила носа так, щоб він розташовувався паралельно носі, дивився на внутрішній край ока. У тому місці, де косметичний олівець перетинає надбрівну дугу, ставиться крапка;
 2. Далі слід визначити наступну координату - точку найбільшого піднесення. Олівець слід докласти до крила носа так, щоб він проходив через зіницю, слідував до брови. На перетині надбрівної дуги і проведеної лінії ставимо крапку. У нас вже дві точки;
 3. Для її знаходження олівець маємо від крила носа до зовнішнього кута ока;
 4. Тепер все три точки з'єднуємо разом суцільний плавної лінії.

Вийшла лінія, це - правильна форма брів, оскільки методика враховує пропорції особи. Але в той же час, оскільки часто дівчатам необхідно розширити мордочку або, навпаки, дещо звузити, або добитися іншого ефекту, то цього універсального правила не вистачає - потрібні рекомендації, як підібрати форму брів для конкретного типу особи: круглого, квадратного, трикутного, овального або особи у вигляді сердечка.

базові правила

Перш ніж перейти до розгляду форми брів за типом обличчя, перерахуємо основні правила, які застосовуються у всіх випадках:

 • якщо особа потрібно візуально розширити, То добре підійдуть прямі, середньої густини;
 • якщо звузити, То їх потрібно закруглити, при цьому уникаючи зайвих вигинів, які можуть надати обличчю здивований або, що ще гірше, гордовитий вираз;
 • якщо очі посаджені близько, То візуально збільшити відстань між ними можна шляхом розширення меж бровние відстані;
 • якщо очі знаходяться дуже близько, То, навпаки, брови варто наблизити якомога сильніше, при цьому не з'єднуючи їх.

Відповідні брови для овального особи

Продовжуючи говорити про правильну формі брів, розглянемо, які ж підійдуть для овального особи.

Форма брів для овального особи досить різноманітна. Але оскільки найчастіше дівчата, які мають таку модель особи, бажають дещо пом'якшити овал або зробити його менш витягнутим, то використовуються такі варіанти. Або їх роблять округлими, злегка зламуючися їх, або прямими, але не дуже тонкими. Крім того, щоб овал більш схожий на коло потрібно зробити лінію брови максимально рівною.

Форма брів для овального особи визначається також з урахуванням особливостей особи. Наприклад, якщо підборіддя крупноват, а щелепи і скули пропорційні, то брови для овального особи не варто кардинально змінювати, а досить просто трохи подовжити їх, використовуючи олівець для брів. Варто зберегти лінію широкої, щоб залишалася приємна округлість особи.

Квадратна і трикутна форма

Правильна форма брів для особи трикутної форми - це не дуже довга акуратна лінія з плавним вигином.Якщо зробити її занадто довгою, то можна порушити всю гармонію особи і властиві йому пропорції.

Правильною формою брів для особи квадратного, буде довга лінія з сильно вираженим здивованим вигином. Це дозволить зробити лик м'якше, привернути увагу до чарівних очам.

Кругла форма

Найголовніше бажання дівчат, що мають кругле обличчя, - це зробити його більш довгастим. Саме тому форма брів для круглого особи повинна бути спрямована на виконання цього бажання. Брови для круглого обличчя підійдуть класичної форми, тобто у вигляді прямої лінії, незначно зігнутою до кінця. Здається, що нічого особливого в цьому немає, але повірте: личко стане цікавішим, будуть видні риси довгоочікуваного овалу.

Ідеальні брови для круглого особи, як видно, зробити нескладно. Але їх легко зіпсувати. Досить зробити їх занадто низько або дуже високо, і ось уже в дзеркалі відображення здивованої, переляканою або страждає дівчини.

Обличчя у формі сердечка

Форма брів за типом обличчя пропонує свої варіанти дівчатам, особа яких нагадує сердечко. Мається на увазі форма, при якій особа вгорі досить широке, а внизу звужується.Цей вид особи настільки специфічний, що його не можна назвати трикутним.

Є свої правила. Так, від злегка гострого і помітного підборіддя можна відвернути увагу, використовуючи наступний прийом: закруглюватимете верхню точку брови (як її визначити дивіться розділ "простий спосіб визначити ідеальний вид"). Брова на круглому обличчі повинна бути середньої товщини.

Корисні правила для додання необхідної форми

Форма брів за типом обличчя визначена, саме час почати діяти, тобто надавати потрібний вид, а тому вам можуть стати в нагоді такі поради:

 • для зменшення хворобливих відчуттів при коригуванні можна розпарити обличчя;
 • біль знизять також кубики льоду, але їх потрібно використовувати обережно, так як перепади температури можуть викликати "судинні зірочки", які навряд чи прикрасять вашу мордочку;
 • застосувати для знеболювання можна зволожуючі креми, але в такому випадку через деякій слизькості волосся, ви можете видалити не ті волоски;
 • допоможуть вам в боротьбі з болем спеціальні знеболюючі крему і серветки;
 • принесе результат без ризику несприятливих наслідків просте розтирання брів, завдяки якому шкіра втрачає чутливість.

Тепер ви знаєте, що потрібно зробити, щоб брови на вашому обличчі виглядали красиво і підкреслювали всі його достоїнства. Нехай в дзеркалі вам завжди посміхається прекрасна леді. Бажаємо гармонії!

Залиште Свій Коментар