9 процедур для швидкого і якісного відновлення свого кольору волосся

Більшість жінок не згодні з тим, що володіють природною красою. Тому вони всіляко використовують косметику і фарбу для поліпшення своєї зовнішності.

Кожна жінка з часом бажає повернути свій колір волосся і це факт

Рідкісна жінка ніколи не користувалася фарбою для пасом. А буває так, що вона вже не пам'ятає колір своїх натуральних локонів.

Але колись настає день, коли хочеться повернути свій натуральний колір волосся. Як бути?

Звичайно, якщо ви користувалися засобами відтінків шампунями або фарбували голову в колір, близький до вашого натурального з метою підкреслити його красу, надати блиск, то відростити фарбоване волосся можна майже непомітно.

Ви, просто, перестанете користуватися фарбою, состріжете посічені кінці і залишиться чекати, коли злегка забарвлені пасма заміняться на натуральні.

Швидкість зростання шевелюри: нормальні і сиві локони

Основні фактори, що впливають на зростання пасом:

 1. Вік і стать,
 2. Стан здоров'я в цілому. У здорової людини шевелюра зростає швидше. Тому загальне зміцнення організму важливо. Фізкультура, прогулянки.
 3. Повноцінне харчування,
 4. Ретельний догляд за пасмами і шкірою голови.

Дуже хороший для поліпшення кровообігу шкіри голови, а також харчування пасом, масаж. Його можна робити звичайною щіткою для волосся з натуральної щетини.

Мити голову рекомендується м'якою водою, щоб локони не стає ламким. Вода для миття не повинна бути гарячою.

Потрібно звернути увагу на зачіску. Не слід скручувати пасма в тугий вузол, робити проділ в одному і тому ж місці, використовувати шпильки, шпильки. Все це сприяє випаданню, ламкості.

Рідше використовувати гарячу укладку. Краще виключити її.

3 процедури для улюблених волосся в домашніх умовах: маски і інші варіанти

Здорове волосся швидко ростуть. Тому застосовують:

 • маски;
 • Спа процедури;
 • мезотерапию.

Маски зміцнюють і живлять волосся. Зазвичай їх наносять на корені волосся і тримають близько півгодини. Після змивають теплою водою. Можна відваром трав.

СПА впливають на волосяні цибулини, посилюючи їх зростання.

Мезотерапія за допомогою лікувальних коктейлів відновлює кровообіг, забезпечує волосся харчуванням, що сприяє їх росту.

Відрощування природних волосся в залежності від ступеня фарбування за допомогою природних засобів: натуральний шампунь, рослинний відвар

Найчастіше відростити свій колір волосся можна самостійно. Але іноді доведеться вдатися до послуг фахівців.

Простий спосіб відростити своє волосся після фарбування - пофарбувати волосся в колір, близький до натурального, а потім зістригати фарбоване волосся, поки не виростуть власні такого ж кольору.

Цей спосіб хороший для тих, у кого природний волосся темних кольорів. Відростити своє волосся після освітлення не складно. Світлий колір легко забарвити в темний.

А блондинкам, пофарбованим в темні кольори, доведеться потрудитися. Їм можна робити мелірування на фарбоване темні пасма, щоб згладити перехід від темного кольору до світлого.

У домашніх умовах для змивки фарби часто вживають такі натуральні засоби як:

 • майонез;
 • лимон;
 • кефір;
 • рослинна олія;
 • мед;
 • сода;

З них готують склади, які наносяться на шкіру голови на час від 30 до 60 хв.

Крім самостійних зусиль є ще і професійні заходи, які здійснюються в салонах.

Професійна "деокраска", Антісільверін, Concept для відновлення свого кольору волосся після фарбування

Салонна процедура змивки називається декапирование.

Воно ділиться на:

 1. глибоке,
 2. поверхневе.

Друге можна використовувати і вдома, купивши необхідні препарати. Такі змивки не порушують структуру волосся, тому що впливають лише на поверхневий пігмент. При поверхневому способі здійснюється зміна кольору на два, три тони. Цю процедуру можна через час повторити, щоб додати ще два, три тони.

Перше будинку краще не застосовувати, тому що результат може бути плачевним для структури, цибулини і здоров'я в цілому. Професіонал знає як уникнути таких наслідків.

Поверніть натуральний колір локонів і насолоджуйтеся собою

При глибокому декапирование пасма дуже сильно травмуються. Їх структура порушується. Зате колір змінюється на чотири, п'ять тонів. Якщо жінка поставила мету відростити своє волосся, то вона не зупиняється перед труднощами.

Але при використанні глибокого декапірованія, потрібно бути готовою до витратним салонним процедурам по догляду (ампульное лікування, озонотерапія і т.п.)

В обох випадках застосовуються хімічні змивки. Суть їх у тому, щоб видалити штучний пігмент з пасом і зберегти природний.

Скільки праці, витрат грошей і часу! І, часто, шкоди для здоров'я.Може повірити, що природний колір, даний природою - краще, що підкреслює жіночу красу і робить її привабливою ?! Відростити свій натуральний колір волосся і більше не вдаватися до хімічного фарбування?

Залиште Свій Коментар