Як відновити волосся після фарбування - 3 способи реабілітації шевелюри в салоні краси

На даний момент заради досягнення краси дівчата роблять різні косметичні процедури, частина яких ушкоджує волосся - зокрема, фарбування волосяного покриву голови.

Відновлення волосся після фарбування - процедура, яка вимагає серйозного підходу

У фарбі є аміак, який руйнує шевелюру дівчата і підриває жіноче здоров'я.

У цій статті йдеться про те, як можна відновити волосся після фарбування - що робити, якщо у дівчини стали сухе волосся після фарбування, а також як відновити свій колір волосся і ін.

Від чого потрібно відмовитися

Для того щоб зробити шевелюру блискучою, дівчині не обов'язково проходити різні хімічні процедури. Також, коли жінка змінює імідж - коригує свою природну красу, застосовувати хімію також не рекомендується.

Після відвідування салону краси жінка має сяючі, густі і зачаровують волосся. Однак, подібний стан волосяного покриву голови зберігається протягом короткого періоду.

Фарби для волосся роблять на основі аміаку або природного масла - жожоба, виноградних кісточок і лляного насіння.

Аміак створює лужне середовище і руйнує волосяні кутикули. Фарба швидше всмоктується, довше тримається і завдає здоров'ю дівчини чимало шкоди.

У той же час масло не руйнує волосяний покрив голови, глибоко вбирається в волосяну структуру і живить її.

Гірчична маска зміцнює коріння і активізує ріст волосяного покриву голови.

Разом з натуральними маслами компоненти фарби вбираються в волосяний покрив голови. В результаті шевелюра дівчата набуває блискучий колір, а волосся стає м'яким і пухнастими. Подібна фарба - щадна, але не найстійкіша.

Як правило, після фарбування жінки не користуються додатковими захисними засобами для волосся. Однак, лікарі та професійні стилісти радять використовувати дані препарати.

Адже після фарбування волосяний покрив голови втрачає свої захисні функції. Без додаткового догляду шевелюра жінки стає тьмяною.

Нижче докладно розказано про те, як дівчина може відновити волосся після фарбування - в салоні або вдома.

Відновлення кольору волосся після фарбування і змивки в салоні

Якщо дівчина фарбує шевелюру в салоні краси, то вона завдає їм меншої шкоди, ніж при фарбуванні волосяного покриву голови недорогий фарбою на дому.

У перші тижні після фарбування жінці не слід використовувати косметичні засоби.Адже подібні препарати складаються агресивних речовин, які змішуються з пігментами фарби і роблять шевелюру тьмяною.

При відновленні дівчата спочатку зволожують волосся. За порадами професійних майстрів з салону, жінки користуються різними масками і лікувальними шампунями.

Крім того, жінки дівчата вживають такі вітаміни: А, В, Е, С і ін.

Калій, фосфор, вітаміни А, Е і В роблять волосся більш еластичними. Кератин, який є в лікувальному шампуні, заповнює дефіцит цього потрібного для волосяного покриву голови компонента.

Корисні для шевелюри дівчата компоненти, які має відновлює маска для фарбованого волосся і шампунь, добре зволожують поверхню голови.

При відновленні шевелюри в салоні дівчата проходять через такі косметичні процедури:

ліфтинг

При лифтинге жінки закріплюють колір пофарбованих волосся і відновлюють шевелюру. В цьому випадку, для того щоб відновити красу волосся дівчини, майстер виконує такі дії:

 • наносить на чисте волосся дівчини конкретний розчин, який складається з різних мінералів і протеїнів;
 • певним приладом, схожим на плойку, обробляє пасма ультразвуком.

Одна пластина приладу виробляє ультразвук, завдяки якому поживні речовини складу глибоко вбираються в поверхню голови дівчини. Друга пластина апарату випромінює інфрачервоний цвет.Прі застосуванні такого апарату майстер лікує і робить пайку зруйнованих участков.В підсумку після проходження ліфтингу, шевелюра дівчини стає здоровою, міцною і нетусклой, а також мають м'які кінці.

ламінування

При ламінуванні майстра надягають на голову дівчини плівку, яка захищає поверхню голови від пошкоджень.

Подібна плівка з'єднує між собою відшарованої лусочки - в результаті волосяні пасма стають гладкими і блискучими.

Роблячи відновлення фарбованого волосся, майстри наносять на голову жінки склад, в результаті чого волосяний покрив голови дівчини не втрачають свої корисні речовини: мінерали, протеїнові білки і вітамінні компоненти.

Роблячи ламінування після фарбування, дівчата надовго зберігають колір шевелюри.

Кератинування проти невдалої фарбування

При Кератинування дівчата відновлюють і живлять волосяну структуру після неякісної фарбування волосся.

Роблячи подібне відновлення волосся після фарбування, майстри наносять на голову дівчини рідкий кератин і наповнюють волосяний покрив голови протеїнами.

Адже через дефіцит кератину після фарбування шевелюра жінки стає млявою і тьмяною.

Кератин швидко вбирається в глибокі шари голови - через зруйновані волосяні кутикули. Вони усувають дефіцит натурального кератину - роблять волосяний покрив голови міцним і здоровим на вигляд.

Після проходження Кератинування укладання жіночої шевелюри стає легким процесом.

Відновлення волосяного покриву голови після фарбування в домашніх умовах

Для того щоб відновити колір волосся після фарбування на дому дівчина виконує такі правила:

 1. завдає фарбу на шевелюру 2 рази в місяць як максимум. У подібній ситуації фарба не пошкоджує волосяний покрив голови - волосяна структура залишається в потрібній формі протягом тривалого часу;
 2. після фарбування користується відновлює бальзамом. Подібний відновник кольору волосся після фарбування продають в комплекті разом з барвистим препаратом;
 3. використовує шампунь і інші препарати по догляду за волосяним покровом голови тільки з серії "Для пофарбованих волосся";
 4. рідко користується феном.Адже нагріте повітря робить волосяні пасма сухими і ламкими. У подібній ситуації жінки не повинні зловживати апаратами для укладання - плойкою і ін .;
 5. не користується гребінцями з пластмаси або металу. У подібній ситуації жінка користується тільки гребінцями з дерева;

  Користуйтеся гребінцями з натуральних матеріалів

 6. зачісуватися волосся перед відходом до сну. При причісування дівчина пригладжує волосяну луску - в результаті локони стають дуже красивими;
 7. як мінімум 1 раз в тиждень завдає на голову маски для відновлення фарбованого волосся. Їх слід придбати в спеціальних магазинах або можна зробити вдома.

Крім того, для того щоб волосся знову набули свій первозданний вигляд після фарбування на дому, дівчина повинна дотримуватися потрібний раціон. Адже коли волосся збагачуються потрібними елементами зсередини (їжа дівчата), вони не мають потреби в харчуванні зовні (застосування додаткових масок для обличчя, крему і ін.).

Залиште Свій Коментар