4 способи швидкого прийняття рішення про відповідний колір волосся

При виборі фарби для волосся слід керуватися важливим правилом, складеним самою природою. Колір пасом генетично закладається при зачатті нового життя в залежності від типу шкіри.

Колір волосся закладений генетично

Відтінок шевелюрі надає пігмент - меланін. Світлій шкірі відповідають волосся кольору блонд, білого і рожевого шкірі - руде колір. Шатени володіють шкірою з рудим відливом, а брюнети - з оливковою.

Як правильно вибрати відтінок фарби для волосся

Щоб правильно вибрати фарбу для волосся потрібно брати тон на 1-2 одиниці темніше або світліше від початкового кольору. В такому випадку змінений відтінок пасом не порушуватиме природність вигляду.

При виборі кольору волосся потрібно робити упор на природність

Також при підборі оптимального кольору потрібно керуватися естетичними нормами, які враховують не тільки кольору шкіри, натуральних пасом, але і відтінок очей. Необхідно комплексно оцінити свою зовнішність з точки зору теплого і холодного кольоротипу. Вибір тону шевелюри слід проводити на основі зробленого висновку, з принципу "тепле - до теплого", "холодну - до холодного".

Існують загальні естетичні правила, на підставі яких легко підібрати будь-який колір фарби:

 1. Людям з переважаючими теплого кольоротипу підійдуть пасма золотистих і мідних відтінків. До теплих кольорів очей відносяться карі, зелені і горіхові.
 2. Володарям карих, майже чорних очей світліше рудого тону волосся не варто рассматрівать.Оптімальним рішенням буде чорний колір або темний каштан.
 3. При наявності алергічних висипань на обличчі, вугрової висипки і кіл під очима варто уникати червоних відтінків, які тільки підкреслять недоліки шкіри. Також не рекомендовані кардинально світлі і темні тони.
 4. Для щасливих володарок "вічного рум'янцю" необхідно відмовитися від теплих тонів фарби і звернути свою увагу на прохолодні тони - піщаного, попелястого і коричневого відтінків.
Власницям рум'янцю потрібно зробити вибір на користь холодних відтінків фарби для волосся

Як звести на "ні" помилки

Щоб підібрати відтінок фарби для волосся слід визначити мету фарбування, якої може бути:

 • зафарбовування сивини;
 • зміна іміджу;
 • надання свіжості і яскравості природного кольору.

Перед тим, як змінювати свій вигляд потрібно подумати, на тривалий або на короткостроковий період часу це потрібно.

Покраска волосся

Як короткострокового ефекту, тривалістю до шести тижнів, застосовуються нестійкі препарати, які не проникають в структуру волосся, а фарбують його поверхню.

Для тривалого ефекту підійдуть стійкі фарби, які проникають в структуру волосся, знищують натуральний пігмент, а на його місце впроваджують свій.

Щоб переконатися, що обраний колір напевно підходить до зовнішності і кольоротипу особистості, слід перед нанесенням стійкої фарби на шевелюру скористатися засобами відтінків шампунями або безаммиачной фарбою для проведення тестового фарбування.

Обов'язково потрібно фарбу для волосся протестувати

В даний час сучасних технологій в домашніх умовах можна скористатися фарбуючими засобами, що мають щадним ефектом, простотою в приготуванні і використанні. Після застосування препаратів, через додавання в них поживних елементів, волосся стає блискучим, шовковистим і здоровими.

За відповідності подається вигляду отриманими результатами, можна приступити до фарбування стійкими фарбами. Для отримання якісної і рівномірного забарвлення рекомендовано звернутися до професіоналів-перукарям.

Також, для того, щоб зрозуміти чи підходить бажаний колір до зовнішнього образу можна:

 • провести примірку перуки відповідного кольору;
 • змінити колір волосся за допомогою програми Photoshop;
 • приміряти зачіску в режимі "онлайн" на сайті виробника фарб.
Примірка зачіски в режимі "онлайн"

Правильна технологія підготовки сивого волосся до фарбування і підбір підходящої фарби - запорука вдалого фарбування

Як зафарбувати сиве волосся в русявий або рудий колір

Сивий волос повністю знебарвлений через відсутність пігменту.

З причини відсутності меланіну, лусочки сивого волосся підняті, що забезпечує швидке вимивання фарби з-під них через маленького розміру молекул фарби, що дозволяє легко проникати в "відкриті дверцята" зовнішнього безбарвного шару.

Щоб вибрати колір фарби для волосся втрачають свою колишню красу потрібно враховувати процентний вміст сивих пасм до загальної їх кількості. При невеликій кількості волосся, схильним до віковим змінам можна скористатися звичайною фарбою в тон натурального кольору, що дозволяє забезпечити непомітність відростають коріння.

При наявності сивих пасм в кількості, більшій, ніж п'ятдесят відсотків, варто скористатися стійкими фарбами з попереднім проведенням процедури протруювання, для усунення щільного, що не дозволяє проникненню фарби,примиканню лусочок кутикул один до одного.

Зафарбувати сивину не так складно як здається

Натуральні барвники препарати у вигляді хни і басми не здатні зафарбувати сивину. Крім того, вони надають неприємний незмивний відтінок сивим волосинки, що важко піддається подальшому фарбуванню.

Поради фахівців

Варто пам'ятати, що світле волосся надають освіжаючий і омолоджуючий ефект на образ людини, тоді як темні відтінки шевелюри надають строгість і діловитість вигляду, трохи збільшуючи його вік.

Тому фахівцями з моделювання образу рекомендовано проводити фарбування на один або кілька тонів світліше, що надає людині здоровий і свіжий вигляд, одночасно скидаючи з його плечей десяток років.

Вибираємо правильно відтінок фарби для волосся

Для світлих вихідних волосся підходять відтінки:

 1. попелястий;
 2. пшеничний;
 3. русявий.

Для темних вихідних

 1. темно-рудий;
 2. коричневий;
 3. каштановий.

палітра відтінків

Виробники фарб пропонують каталог своєї продукції, оформленої у вигляді фарб-карти, яка представляє собою розкладну книжечку із зразками пофарбованих волосся.

Палітра фарб для волосся

Кожен зразок відповідає фарбі з певним тоном.

Щоб правильно підібрати фарбу для волосся потрібно знайти колір пасма, наближений до свого вихідного. Кожен зразок нумерується двома цифрами. Перша цифра визначає глибину кольору, а друга - інтенсивність відтінку.

Підібраний колір волосся не повинен відрізнятися від початкового кольору більше ніж на два тони. Оптимальним буде вибір більш світлого тону.

Іноді виробник фарбувальних препаратів вфарб-картах представляє не всі зразки продукції, що випускається. У таких випадках на карті повинна розташовуватися спеціальна таблиця з додатковою інформацією.

Придбання фарби для волосся

Попередньо, перед покупкою фарби слід визначити, який вид продукції планується набути.

Професійна продукція продається тільки в професійних перукарських або брендових магазинах

Кошти можна знайти в інтернет магазинах від виробника. Аматорські фарби для домашнього застосування, в тому числі і натуральні, можна придбати в супермаркеті.

Щоб точно вибрати відтінок фарби для волосся слід купувати продукцію для професійного використання.Однак, варто мати на увазі, що фарбування такими фарбами краще довірити в руки професіоналів.

Підготовка волосся до фарбування

При використанні нестійких фарб не потрібно проводити додаткового догляду за волоссям перед процедурою. У складі цих препаратів уже передбачено наявність бальзамів, масел, що додають волоссю здоровий і доглянутий вигляд.

Якщо для зміни кольору пасом застосовуються рослинні фарби, то перед їх накладенням, важливо промити і злегка підсушити шевелюру. Однак, при прийнятті рішення кардинальної зміни вигляду стійкою фарбою, з метою рівномірного її накладення на пасма, рекомендується волосся попередньо наситити вологою шляхом нанесення масок і кондиціонерів.

Залиште Свій Коментар