Колорування на дому можливо при наявності 6 складових: інструкція для красунь

Сьогодні дівчата роблять колорування в салоні - спосіб фарбування волосся, під час якого майстер надає волоссю яскраві відтінки. При колорировании жінки майстер використовує як мінімум 3 відтінку 1 кольору, які плавно перетікають одна в одну. 1 колір - базовий, 2 інших - на тон світліше, темніше. У підсумку, коли дівчина повертає голову, на її волоссі утворюється витончена гра кольору. При проведенні подібної процедури професійний перукар користується 20 відтінками.

Гарне волосся вимагають уваги

Однак багато жінок не в курсі того, чим мелірування відрізняється колорирования. Мелірування - знебарвлення пасом або їх фарбування в темний колір. У подібній ситуації майстер користується тільки 1 відтінком. У той же час при колорировании перукар користується великою кількістю відтінків. В результаті такої спосіб фарбування волосся - більш складний.

Однак, дівчина може зайнятися подібною фарбуванням волосся і вдома - самостійно перетворити свою зовнішність. У той же час, не всі жінки знають, як зробити колорування вдома. У цій статті йдеться про те, як зробити колорування в домашніх умовах.

Підготовка до колорування - вибір відтінків для фарбування волосся

При покупці фарби жінці слід мати на увазі, що відтінки шкіри повинні гармонізувати з волоссям. Якщо дівчина займається повним колоруванням, то вона змінює натуральний колір волосся. При частковому колорировании жінка фарбує тільки прядки, які добре поєднуються з кольором натурального волосся.

При колорировании жінка завиває і короткі, і довгі пасма, а також робить їх асиметричними. У подібній ситуації досягається ефект гри кольорів на голові.

Чорняві дівчата часто користуються тонами коричневого кольору: лісовий горіх, бежевий, коричневий і ін.

Схожі за кольором тону роблять прядки тонкого волосся більш об'ємними. Контрастні відтінки надають зовнішньому вигляду дівчини певну грайливість.

Для того щоб не помилитися з вибором кольору, жінці треба взяти в руки своє фото і добре розглянути його.

Якщо дівчина має шкірою теплих тонів, при фарбуванні волосся їй потрібно користуватися золотистими тонами. Якщо шкіра жінки - холодних тонів, то при фарбуванні шевелюри жінці необхідно користуватися холодними відтінками.

Оригінальні ідеї для фарбування: на темні і світлі волосся

На даний момент більшість майстрів роблять Двотональна колорирование дівчат. При фарбуванні темноволосих дівчат майстер проводить омбре-фарбування або поперечне тонування жіночої шевелюри.

При збереженні натурального кольору волосся дівчина не забарвлює темні пасма у особи.

Дівчата, які хочуть виглядати екстравагантно, мають блакитні, рожеві і червоні пасма - мають шевелюру кольору Crazy colors. У подібній ситуації жінка робить поперечну фарбування шевелюри у вигляді веселки - проводить багатобарвне колорування.

У деяких випадках кольорові волосяні прядки поєднуються з квітами сукні. Виглядає це дуже красиво і модно. У подібній ситуації майстер наносить на жіночу шевелюру нестійкий гель, який можна змити з голови на протязі декількох прийомів душа.

Неонове колорування також вважається екстравагантним способом фарбування волосся. Однак таке колорування можна провести вдома - тільки в перукарні.

Застосовуючи неонове колорування, можна скільки завгодно змінювати колір шевелюри. Така фарбування підходить для тих дівчат, які хочуть виділитися серед натовпу - не виглядають, як все.

Кілька років тому тільки дівчата-панки для перетворення зовнішності користувалися неоновим колорування. Однак, часи змінилися - в даний час і звичайна молодь користується подібним способом забарвлення шевелюри.

Як провести колорирование самостійно в домашніх умовах?

Перед початком проведення колорирования в домашніх умовах дівчина повинна купити такі матеріали:

 1. фарбу - купити 3-5 відтінків;
 2. фольгу. Необхідно до початку процедури розрізати її на маленькі частини;
 3. рукавички - з поліетилену або гуми;
 4. пензлик;
 5. гребінець, у якій - тонка ручка. За допомогою гребінця жінка розділяє волосся на прядки;
 6. фотознімок оновленої шевелюри.

Перед проведенням домашнього колорирования не можна мити голову протягом 3 днів. За цей час на жіночій шевелюрі накопичується жир, який захищає волосся дівчини їх від руйнування при освітленні.

Також дівчина не повинна в ці 3 дні користуватися засобами для укладання волосся - подібні препарати негативно позначиться на результатах покраскі.Для того щоб зробити процедуру в домашніх умовах, перед колоруванням дівчина потрібно надіти такий одяг, який не шкода іспачкать.Разбавлять фарби потрібно в ємностях різного кольору.

Послідовність процедури фарбування

При правильному проведенні колорирования на дому дівчина виконує такі дії:

 • наносить на шкіру крем - у лінії росту волосся;
 • розчісує темноволосу шевелюру - в подібній ситуації жінка прибирає заплутані вузли і прядки;
 • вибирає прядки для фарбування і відокремлює їх. При поздовжньому колорування прядки повинні мати ширину, рівну - 0,5 см.

  При домашньому колорировании дівчина розділяє шевелюру на 4 частини: нижню - від шиї і до вушної мочки, середню - близько вух, верхню - верхівку і 4-я частина - чубок;

 • зажимами фіксує всі 4 частини;
 • розмішує освітлювач або фарбу. Якщо дівчина нещодавно фарбувала шевелюру, то при колорировании їй потрібно користуватися освітлювачем;
 • далі, жінка завадить освітлювач - в невеликій кількості - на фольгу;
 • завдає освітлювач на волосяні кінчики. У подібній ситуації жінка користується щіточкою або робить все своїми долонями. Дівчині треба пам'ятати про те, що при колорировании не можна робити різких перехідних ліній.

 • потім, дівчина поміщає кінчики в фольгу. Щоб цей матеріал не звисав з голови, жінка складає його навпіл;
 • Після фарбування нижньої волосяної частини, дівчина приступає до фарбування інших 3 частин шевелюри; Волосся, які не беруть участі у фарбуванні, потрібно закріпити зажимами.
 • Дівчина фарбує чубок останньої.Якщо чубчик - невелика, її не треба фарбувати. У подібній ситуації чубчик добре гармонізує з темною швелюрой;
 • далі, жінка залишає освітлювач на голові - на 15 хв. У цей період жінка перевіряє, як відбувається освітлення кінчиків. Після того як освітлювач глибоко проник в кінчики волосся, дівчина приступає до 2 етапу освітлення / фарбування;
 • завдає фарбу трохи вище і чекає ще 15 хв;
 • далі, завдає фарбу ще вище і загортає волосся в фольгу. Дівчина повинна дотримуватися всі інструкції, які написані на упаковці фарби;
 • потім, дівчина знімає фольгу з кожної прядки окремо;
 • потім, вимиває прядки теплою водою і завдає на голову бальзам;
 • висушує шевелюру феном;
 • в кінці жінка робить фотознімок отриманого результату - пофарбованої шевелюри.

слушні поради

Робіть все за правилами і у вас вийде, то що ви хочете

Для того щоб жіноча шевелюра була яскравою, при колорировании темного волосся на дому жінка знебарвлює окремі прядки. У подібній ситуації чорняві дівчата користуються червоними, платиновими і попелястим оттенкамі.Прі фарбування на дому дівчина розтирає долонями і завдає на голову осветлітель.Прі використанні щітки жінка наносить на неї фарбу,притискає щіточку до волосяний пасма і акуратно втирає барвисту суміш.

В результаті і дівчата, і зрілі пані можуть провести колорування волосся в домашніх умовах. При домашньому колорировании жінки надають зовнішньому вигляду певну грайливість - після завершення процедури жіноча шевелюра стає свіжою та оригінальною.

Залиште Свій Коментар