11 модних технік фарбування волосся: корисно знати кожній жінці

Ну, хто з дівчат не мріяв виділитися серед натовпу за рахунок яскравої і вишуканою зачіски? В наш час, цього можна досягти, за рахунок фарбування локонів. У цій статті ми розглянемо всі види фарбування волосся, які здатні кардинально змінити ваш образ. Але хочеться спочатку нагадати про головне правило будь-якого хімічного впливу. Фарбування підходить тільки для здорової шевелюри.

Фарбування здійснюється тільки здорового волосся

Практично кожна дівчина хоч раз замислювалася про фарбування своєї шевелюри. Але час не стоїть на місці, і з'являються все нові види і техніки окрашіванія.Популярние і сучасні з них, розглянемо далі.

Класичне фарбування волосся і мелірування в 2018 році теж актуально

Класична техніка фарбування волосся - нанесення фарби на локони, які попередньо діляться на зони. Розрізняють декілька видів фарбувальних речовин. Барвники для освітлення і тонування шевелюри, які, в свою чергу, бувають рослинного і хімічного складу. Перед початком будь-якого фарбування необхідно перевірити реакцію волосся на фарбу. Найчастіше при виборі техніки фарбування, дівчата зупиняються на мелірування.

Багато жінок роблять мелірування волосся

Під ним мається на увазі освітлення обраних пасом на всій довжині. Таке тонування майстри виконують декількома способами:

  • використовуючи спеціальну шапочку;
  • на фользі;
  • на дошці;
  • за допомогою тонкого гребінця.

Техніка омбре і сомбра

Омбр і сомбра - сучасні техніки фарбування волосся, які з'явилися відносно недавно. Але вже завоювали велику популярність по всьому світу. Давайте детальніше розберемося, чим відрізняються ці дві техніки, адже їх дуже часто плутають.

Омбр - це вид фарбування, при якому локони освітлюються горизонтальними смугами. Причому колір копиці біля коріння і на кінцях може бути вельми контрастний. Наприклад, перехід від шатенки до русявого.

Фарбування омбре у вигляді переходу від шатенки до русявого кольору волосся

Способи фарбування волосся в результаті яких виходить плавний перехід, називається сомбра. Для тонування вибираються пасма, починаючи від середини довжини, які тонуються. Для тонування вибирають відтінок, який лише на пару тонів відрізняється від натурального. В результаті виходить теж омбре, тільки більш плавне, без різкого контрасту.

Фарбування омбре з плавним переходом

Брондірованіе і блондирование

Ці дві техніки, являють собою види фарбування волосся, які вже не перший рік є лідерами. Брондірованіе - це схожий з мелірування вид фарбування окремо вибраних пасом. Для тонування цих пасом вибирається тон, на кілька відтінків світліше натурального. Способи фарбування волосся, які використовують при брондірованіе, бувають двох видів:

  1. Фарбування по всій довжині пасма одним тоном;
  2. Двофазна фарба, при якій більш світлий тон наноситься від коренів, а темний - ближче до кінців. Блондування ж це освітлення всієї поверхні голови.
Блондування як спосіб внести родзинку зовнішності

Таке фарбування не є новинкою в світі моди і застосовується протягом багатьох років. Але сучасні способи фарбування волосся мають на увазі нерівномірне покриття фарбою всієї довжини волосся.

Що таке колорування?

Це фарбування схожа з мелірування, але для фарбування пасом вибирають близько п'яти відтінків. Це можуть бути контрастні або схожі кольори. Кололірованіе - це модні техніки фарбування волосся, такі як поздовжнє, поперечне і візерункове.

Колорування для додання здорового вигляду волоссю

У першому варіанті, пасма фарбують поздовжньо по всій довжині, причому чергуючи обраними квітами.

Поперечний освітлення має на увазі горизонтальну забарвлення, починаючи з середини довжини шевелюри. Лінію переходу від натурального кольору можна яскраво виділити або зробити плавною.

Візерункове колорування, досить незвичайна техніка фарбування. Але відразу обмовимося, що робити його можуть тільки професіонали. Для ефекту візерунків на голові, майстер використовує спеціальний трафарет, за яким завдає фарбу.

Такі види фарбування волосся допоможуть створити яскравий образ, адже можна використовувати від теплих і м'яких відтінків, до кислотних.

"Мармурове фарбування волосся"

Ця техніка фарбування, досить незвичайна і вимагає особливої ​​майстерності.

Мармурове фарбування волосся

А полягає вона в освітленні хаотично обраних пасом. Тобто прокраска локонів виконується нерівномірно по всій довжині.

Мармурове забарвлення - це, без сумніву, сучасні види фарбування волосся. В результаті виходить ефект відблисків, який особливо помітний на сонці. Для досягнення такого результату майстра вдаються до різних способів,наприклад, робиться сильний начісування і осветляющая фарба наноситься мазками.

Фарбування темних і світлих волосся Шатушь

Це фарбування відноситься до різновиду мелірування, тільки має свої правила.

Техніка фарбування волосся Шатушь

Способи фарбування волосся, як мелірування, мають на увазі фарбування локонів різними відтінками по всій довжині. А ось Шатушь, виконується не від коренів, а трохи нижче. І перехід відтінків буде плавним. За рахунок цього, Шатушь користується популярністю у жінок, які не хочуть кожні два тижні ходити в салон і підфарбовувати коріння. За рахунок відступу, неможливо визначити, наскільки відросла фарбування.

балаяж

Ця техніка найбільш м'яка і щадна.

Балаяж виконується шляхом тонування вибраних пасом на кілька відтінків світліше.

Техніка фарбування волосся балаяж

Тобто в результаті виходить ефект вигорілих пасом.

Часто балаяж плутають з омбре, але це неправильно. При омбре, прояснені пасма виділяються, а при нашому фарбуванні, перехід плавний і ледве помітний. Види фарбувань волосся при яких пасма виглядають природно вигорілими, помітно освіжають образ дівчини.

"Піксельна фарбування волосся"

Це новий вид фарбування волосся, який перевернув з ніг на голову уявлення про фарбування. Назва цієї техніки, пов'язане з відеоіграми, де зображення представлено пікселями. Це своєрідні дрібні квадратики з плавним переходом кольору.

Піксельний фарбування волосся

Але, піксельний фарбування - це складна, що вимагає професіоналізму і навичок техніка. Для кращого огляду пікселів, шевелюра повинна бути гладкою і рівною. Для власниць неслухняних локонів, така забарвлення не підходить. Ще одним обов'язковим крітеріемдля фарбування, це повністю здорове волосся.

Для пиксельного фарбування підійде ділянку волосся, наприклад, чубок або потиличну частину. Також вибирається малюнок і колір, а майстер переносить схеми фарбування волосся.

Блочне і трафаретне

Це сучасні методи фарбування волосся, які допоможуть освіжити образ. За рахунок різноманітності малюнків, ви станете володаркою унікальної зачіски.

Блокова фарбування являє собою поділ шевелюри на блоки і фарбування кожного з них. При цьому кольору, які найчастіше використовуються для такої фарбування - яскраві і контрастні.Але варто врахувати, що тонування тут буде недоречно, тому вибирайте якісні і стійкі фарби.

Блочне і трафаретне фарбування волосся

Трафаретний фарбування, це свого роду витвір мистецтва. Адже для виконання, майстер використовує підготовлений трафарет, за яким наноситься фарба. Все що вам необхідно зробити, це вибрати картинку, і майстер перенесе її на ваші локони.

Техніка "3Д фарбування волосся"

Типи фарбування волосся, де візуально створюється ефект об'ємної копиці, називається 3Д. Такий результат досягається плавним висвітленням пасом, по всій довжині. Майстри використовують до десть відтінків одного кольору. Ефект 3Д більш помітний, за рахунок шикарного блиску шевелюри. Але варто бути уважніше при підборі відтінків, вони повинні бути з однієї колірної гами.

Результат здивує і порадує любительок яскраво виглядати.

Але знову ж таки варто нагадати, що в домашніх умовах самостійно неможливо провести таке фарбування.

Техніка "3Д фарбування волосся"

Не пошкодуйте коштів і зверніться в салон.

Сучасні техніки: відгуки читачок

Судячи з відгуків читачок, самостійно фарбувати локони не варіант.Це стосується світловолосих жінок, тому як такі локони тендітної структури і легко можуть пошкодитися. Тому не варто ризикувати, як показує практика краще звернутися до перукаря.

Краще фарбування волосся довірити професіоналу

Сучасні модниць вибирають щадні техніки фарбування, такі як Шатушь, сомбра і балаяж.

Менша кількість дам вибирають піксельний і трафаретне фарбування, а пов'язано це зі страхом виглядати неординарно.

Залиште Свій Коментар