Освітлюється волосся після 5 років чорного кольору

Стиль і зовнішність для кожної жінки є важливим моментом повсякденному житті. Якщо їй хочеться щось різко змінити, то в першу чергу це стосується волосся і того як кардинально, але без втрат для волосся вийти з чорного кольору волосся і перефарбуватися в інший, що сподобався відтінок.

Багато брюнетки з часом хочуть спробувати світле волосся

Проблеми при освітленні темного кольору волосся

При такому переході від темного виділяють такі найбільш важкі проблеми:

  1. сухість;
  2. ламкість;
  3. Погіршення зовнішнього вигляду;
  4. Відсутність блиску.

Чорний колір з волосся змити не важко, але ж зробити це слід так, щоб потім голова і обличчя виглядали красиво і ті, хто звик вас бачити такий не розчарувався від переходу. Виходить так, що перед тим, як починати працювати над зміною іміджу доведеться правильно підібрати потрібні для цього кошти. Бажано вийти з чорного кольору волосся шляхом застосування натуральних засобів, виготовлених самостійно. Для цього підійдуть народні рецепти, яких повно в інтернеті, ми ж приділимо увагу трохи іншим аспектам цієї справи.

Освітлення від чорного кольору: краще робити в домашніх умовах або в салоні?

Щоб освітлити і перестати бути брюнеткою будуть потрібні такі елементи:

  • освітлювач;
  • Фарба обраного тону;
  • Гребінець;
  • Пензлик.

Щоб вихід з чорного кольору волосся пройшов безболісно в першу чергу доведеться зруйнувати темний пігмент в уже існуючій фарбі. Професійні перукарі рекомендують проводити освітлення поступово. Якщо вам самостійно страшно використовувати освітлювач, то довіртеся перукаря в салоні. Відзначимо, що в дійсності волосся темного кольору освітлити простіше, ніж зробити штучну блондинку, для локонів це менш шкідливо. Перерви між процедурами робляться не менше тижня, а краще робити дві, щоб локони встигали відновитися.

Після висвітлення починається забарвлення в бажаний тон, фарбу підготуйте заздалегідь таку, яка не зашкодить пошкодженим волоссю. Щоб вибраний колір протримався довше після фарбування обполосніть локони слабким оцтовим розчином.

Ополіскування в оцтовому розчині повинно бути вкрай акуратним

Руде волосся: фарбуємо без шкоди

З цим відтінком трохи простіше, якщо ви хочете стати брюнеткою, то сміливо починайте наносити фарбу відразу поверх.На рудий вона наноситися добре і потім навіть сліду не залишається.

Так, нерідко можна почути, як дівчина навпаки вийшла з чорного в рудий за допомогою перекису, але такий варіант спровокує неабиякий підрив здоров'я волосся. Тому ми рекомендуємо робити змивку в два-три прийоми, тоді результат процедури вийде якісний.

При цьому врахуйте, що якщо у вас пофарбовані кінці, а решті тон натуральний, то наносите освітлювач на пофарбовану частину, якщо він потрапить на інші локони, то потім вийти нерівний тон. В цьому випадку свіжа фарба наноситися відразу після освітлення, як і в минулих випадках.

Руде волосся завжди заваражівают

Фарбування волосся осветляющей фарбою

Якщо волосся у вас світлі, а вам захотілося русявий, то вибирайте такий відтінок, який виявиться на пару тонів темніше вашого, щоб не освітлюватися і не переносити інші витрати цього процесу.

Врахуйте, що дешева фарба русявого кольору нерідко віддає зеленуватий відтінок, тому не скупіться при виборі, щоб потім не шкодувати. В іншому ж процес фарбування не несе складнощів і впоратися з ним під силу кожній дівчині будинку.

При фарбуванні в русявий тон окрему увагу приділіть окислювача, вибирайте не менше 9%, щоб фарба лягла на волосся без проблем. Відповідно, чим більше відсоток, тим вище коефіцієнт стійкості фарби. Якщо натуральний відтінок світлий, то вистачить і 4% варіанту, якщо ви шатенка, то беріть 6% і залишитеся Дольни. Але після подібної забарвленням не забудьте, що локонам потрібен відповідний догляд.

Залиште Свій Коментар