Дізнайтеся, як часто можна фарбувати волосся: 4 правила

Красиві локони - мрія жінок. Але далеко не кожну природа обдарувала розкішними густими локонами яскравого відтінку. І якщо здоров'ям шевелюри регулярно займаються і приділяють цьому багато уваги, то з кольором справа йде простіше. Підберіть фарбу і пофарбуйте в бажаний відтінок.

Фарбування волосся повинна бути обережною і не частою

Але ця процедура травматична і шкідлива для пасом. Фарбувати варто якомога рідше і підбирати для цього тільки правильні засоби. Пофарбована шевелюра потребує ретельного догляду.

Як часто можна фарбувати волосся?

Часто фарбувати волосся не рекомендується з - за значної шкоди для їх структури. Тим чи іншим засобом фарбування проводиться з різною періодичністю. В середньому дівчата фарбуються раз на місяць - у міру помітного відростання коренів. Фарба при цьому наноситься тільки на корені. На інші ж пасма вона розподіляється значно рідше - тільки коли змивання її помітно.

Освітлення: застосування безаміачних фарб

Світлі фарби для волосся найбільш небезпечні. Більш того, саме освітлення - найшкідливіша зміна кольору, так як освітлювач здатний спалити шевелюру, истончить волоски, викликати обламування.

Фарбування проводиться в два етапи:

  1. Нанесення освітлювача;
  2. Нанесення фарби (яка також містить аміак, тобто освітлює шевелюру).

Якщо Ви проводите фарбування в два етапи, то робіть це якомога рідше. Якщо фарбування відбувається в один етап, наприклад, тільки фарбою (що ефективно на русявих і світлих локони), то використовуйте її як зазвичай, у міру необхідності і відростання коренів. Світла фарба майже не змивається, тому немає необхідності регулярно розподіляти його на довжину пасом.

Будьте обережні

Фарби бувають різні - стійкі і нестійкі. Відсоток аміаку в перших вище, ніж у других, а тому вони шкідливіше. Нестійкі фарби змиваються повністю через 4 - 6 тижнів. Тому підфарбовувати ними пасма потрібно хоча б раз на два тижні, розподіляючи барвник на всю довжину. Коріння офарблюйте раз в 3 - 4 тижні. Нестійкі фарби не підходять для кардинальної зміни кольору.

Фарбувати волосся стійкою фарбою можна рідше. Коріння фарбуйте в міру відростання (у всіх ця швидкість різна). На всю довжину ж її можна розподіляти раз в 3 - 4 місяці або при кожному фарбуванні коренів на останні 5 - 10 хвилин від часу витримки.

Відтіночний бальзам і тонік для порятунку сивини

Відтіночний бальзам, шампунь або тонік містить дуже мало аміаку, несильно шкодить волоссю. Він швидко змивається і дає лише легкий, прозорий відтінок. Зафарбувати їм сивину, наприклад, не вдасться.

Фарбувати волосся потрібно ними досить часто. При цьому засіб наноситься по всій довжині. Чим яскравіше вибраний колір, тим помітніше і інтенсивніше буде змивання, а тому тим частіше доведеться тонуватися. Сильно нашкодити шевелюрі такою сумішшю можна, але користуватися нею щодня не варто. Фарбуйте губи в міру необхідності, за швидкістю змивання. Врахуйте, що креативні відтінки змиваються і втрачають блиск вже після одного миття.

Натуральні барвники: хна і басма

До них відносяться хна і басма. Вони надають пасмам сяйво і красивий колір. Є думка, що хна також подлечивает шевелюру. Але часто її застосовувати не можна. Вона забиває лусочки. З - за цього пасма стають жорсткими і непружними, тьмяніють і обламуються. Фарбувати волосся можна ними не частіше разу на 6 - 8 тижнів (при нанесенні на все локони). Коріння підфарбовуйте в міру відростання.

Врахуйте, що на довгих локонах це робити незручно.Пасма погано вимиваються від механічних включень такого барвника і важко розчісується.

Догляд за фарбованим волоссям

Доглядати за фарбованим волоссям слід набагато ретельніше, ніж за локонами натурального відтінку. Робитися це повинно регулярно, тобто не тільки на протязі деякого періоду після фарбування. Фарбувати волосся фарбою можна і рідко, але пошкодженими і ослабленими забарвлені ділянки залишаться назавжди. Тільки стрижка допоможе позбутися від них. Щоб пасма були яскравими, блискучими і живими, користуйтеся кількома порадами:

  • Використовуйте бальзам для фарбованого волосся, який входить в комплектацію фарби. Він закриє лусочки волоса, завдяки чому барвник довше залишиться на волоссі;
  • Завжди застосовуйте кондиціонер після миття шампунем;
  • Пофарбовані пасма часто підсушені (особливо прояснені). Питайте і зволожує їх регулярно;
  • Робіть маски для шевелюри хоча б раз на тиждень;
  • По можливості, рідше сушіть волосся феном.

Крім того, вибирайте бальзами, шампуні та інші Догляду кошти з позначкою "для фарбованого волосся". Вони допоможуть захистити колір від змивання та додадуть йому блиск.В результаті, фарбувати волосся повторно можна рідше.

Бережіть волосся!

Залиште Свій Коментар