11 зачісок, які повернуть тобі літній настрій

Цього року літо припізнилися, а це значить пора будити наше літній настрій. Якщо ти втомилася від буденності і хочеш привнести перчинку своїм образом, черпай ідеї тут! Ці літні зачіски надихнуть тебе на нові експерименти.

Для тих, хто боїться різких змін іміджу - пропонуємо класичні блонд-відтінки. Легке омбре на довге волосся і прямий проділ. Легкості образу надають завиті кінчики волосся. Справа: ультра-коротка чубчик і низький пучок. Здавалося б, нічого особливого! Але родзинки образу додає тонка сіточка на гумці для волосся. Погодьтеся, в даному випадку вона більше схожа на вуаль, які носять на капелюшках.

Літні зачіски в класичному стилі

Довге волосся люблять свободу

Для тих дівчат, хто любить екстравагантність, пропонуємо придивитися до легковажних і трохи дитячим зачіскам. Полюбився всім «Мальвіна», зроблена на новий лад - замість класичного хвоста ззаду тепер робимо два хвостика. Якщо ти любиш носити розпущене волосся навіть в спеку, така річна зачіска ідеально тобі підійде. Адже довгі пасма спереду будуть зафіксовані шпильками або гумками, а значить вони не будуть вибиватися з-за вітру і потрапляти на очі. Інший варіант - два асиметричних хвоста з боків.Така річна зачіска теж підійде всім тим, хто любить розпускати волосся. А яскраві шпильки зроблять образ більш зухвалим.

переосмислення класики

На перший погляд обидві літні зачіски класичні. Все вирішують деталі. Зліва це золотиста паста, нанесена на скроню, а праворуч - пов'язка з пір'ям. Обидва способу виглядають досить сміливо і підкреслюють бунтарську і сильну натуру, але з іншого боку обидві зачіски складно назвати аж надто зухвалими, а все тому, що в їх основі лежить незмінна класика.

Улюблені коси

Коси - що може бути зручніше? Тонкі кіски, заплетені на скроні або поєднання пишних кіс зі джгутами, прикрашеними шпильками з золоченими монетами? Вибирати тобі.

Коротко і яскраво

Для прихильниць коротких стрижок теж є свіжі ідеї. Коротке пряме каре і яскравий макіяж - таке поєднання підійде для будь-якого наряду. Коротка стрижка Пікс, пофарбована під фламінгово-рожевий - чому б і ні? Особливо якщо на твоїй роботі немає жорсткого дрес-коду. А якщо ти завжди мріяла спробувати коротко підстригтися, літо - найкраща для цього пора!

 © надихає фото: Юлія Сафонова 

Залиште Свій Коментар