Як можна швидко висушити волосся з феном і без нього

Бувають ситуації, коли після екстреного миття голови потрібно швидко висушити волосся. В даному випадку допоможе фен. Але цей пристрій робить згубний вплив на структуру і стан волосся, до того ж іноді фена просто немає під рукою. Виявляється, можна швидко висушити і укласти зачіску за 15 хвилин, використовуючи підручні засоби.

Далі ми розглянемо, як правильно сушити волосся феном. А при його відсутності необхідно знати, як швидко висушити волосся без використання фена.

Правильне використання фена

Щоб не завдати шкоди волоссю і не травмувати шкіру, потрібно слідувати декільком рекомендаціям.

Поради для довгого волосся

Фен - найпростіший засіб для того, щоб швидко підсушити локони. Сушити голову буде легше, якщо в цьому процесі використовується гребінець.

 1. Фен забезпечується концентратором. Гребінцем відділяється пасмо, аксесуар розташовується близько коренів. Сушать пристрій включається на режим низької температури і тулиться носиком до відокремленим волосках. Гребінь спускається нижче до тих пір, поки він не досягне кінчиків. Разом з гребінцем рухається і фен.
 2. Поступово апарат виставляється на все більшу і більшу температуру.
 3. Якщо є бажання позбутися при сушінні від ефекту випрямлення, необхідно скористатися круглим брашем.Цей аксесуар допоможе завити пасма. Для завивання гребінець відокремлює знизу, а потім трохи накручується. Під час сушіння слід злегка відводити руку, щоб гребінець виверталася в протилежному напрямку в ту сторону, куди спрямовуються під впливом повітря волоски. Носик фена також рухається в паралельному напрямку гребінці. Ефект буде краще, якщо прилад притиснути до брашу.

Важливо: концентратор потрібно притискати до волосся щілиною так, щоб вона повністю стикалася з пасмами. При нерівному розташуванні локонів висихання буде нерівномірним.

Поради для короткого волосся

Як правильно сушити волосся короткої довжини? В цьому немає нічого складного.

 1. Найлегше для цього користуватися брашем. Необхідно стежити, щоб гребінець йшла по локонам вниз разом з пристроєм для сушіння.
 2. Якщо під рукою немає гребінця, слід скористатися руками. Тут потрібно просто виконувати швидкі рухи пальцями, настовбурчуючи волосся і направляючи гарячий потік на корені.

З використанням дифузора

Також можна взяти дифузор, який надає протилежну концентратора дію. Технологія полягає в розсіюванні повітря.В результаті пасма обробляються з усіх боків, і сушка волосся відбувається в рази швидше.

 1. Локони підхоплюються з нижньої або зверху дифузором, а потім розчісується.
 2. При використанні такої технології верхні пасма сушаться краще, а нижні - трохи повільніше.
 3. Не варто виставляти занадто високу температуру, так як така обробка з прямими потоками повітря може привести до утворення лупи.
 4. Не слід використовувати цей метод після кератинового оброблення.

За допомогою насадки-щітки

Такий тип фена дозволяє теплому повітрю проникати в центр зачіски. Насадка має вигляд круглого Браша і забезпечена щипцями. Таким приладом можна позбутися від ефекту випрямлення волосся і зробити завивку. Для підсушування слід підкрутити локони і почекати, поки волога випарується. Також багато приладів з щіткою забезпечені насадкою для випрямлення волосся. Тобто, якщо ефект об'ємності після укладання не подобається, його можна видалити, зробивши локони прямими.

Нестандартні методи сушіння

Якщо під рукою не виявилося фену, або ж пристрій не працює, можна спробувати інші способи сушіння.

 1. Порохотяг.Тут сушка волосся відбувається точно так само, як і феном. Під впливом видуває повітря на волосся і шкіру голови волога з них випаровується швидше. Однак цей метод має один істотний мінус - брудне повітря, через якого пасма можуть придбати неприємний аромат. Доведеться знову мити голову - в іншому випадку вони придбають неприємний вигляд і незабаром будуть жирні.
 2. Вентилятор. Для підсушування слід встати навпроти приладу і, регулярно перекладаючи пасма, обдавати їх потоками повітря. Але не варто занадто швидко підходити до пристрою, так як його лопаті можуть накрутити потрапили через сітку локони. Краще відійти від нього на безпечну відстань - все одно потоки повітря будуть прямими навіть в кінці кімнати, а безпеку підвищиться в рази.
 3. Плита. Такий метод підходить тільки для людей з коротким волоссям, так як інші ризикують втратити дорогоцінних пасом. Для сушіння необхідно встати над включеною плитою і регулярно смикати волосся. Для цього може бути використана звичайна гребінець. Але слід пам'ятати, що в процесі сушіння не можна нахилятися занадто низько.

Ці три способи не є безпечними, тому користуватися ними не рекомендується. Жоден з цих способів не можна використовувати після кератинового оброблення локонів.Замість них можна вибрати безпечний метод.

безпечний метод

 1. Кілька рушників. Цей спосіб не шкодить структурі волосків, а також дозволяє швидко зробити їх сухими. Також під час сушіння слід користуватися 2 гребінцями - з рідкісними і частими зубцями.
 2. При підвищеній густоті волосся краще взяти 4 рушники. Тканина перед сушінням підігрівається, щоб тепле повітря поступово видаляв зайву вологу. Замінити рушник потрібно через 5 хвилин. Матеріал активно буде вбирати надлишки вологи, а тепле повітря дбайливо підсушить голову. Краще спочатку витирати пасма біля коріння, щоб голова швидше стала сухою.
 3. Коли рушники закінчаться, пасма слід розчесати аксесуаром з рідкісними зубчиками. Розчесані волосся будуть сохнути швидше. Такий спосіб сушіння дозволить створити обсяг. Як сушити волосся, щоб був обсяг, з використанням гребінця? Для цього варто опустити голову вниз, трохи потріпати пасма пальцями близько коренів, а потім знову розчесати. Після знову потрібно потеребити локони, акуратно масажуючи шкіру, а далі розчесати вже аксесуаром з частими зубцями. Залишилося злегка потрясти головою, і волосся будуть сухими.У заключному етапі також може бути використана гребінець.

Такий щадний метод сушіння підходить і для зачіски після процедури кератинового випрямлення.

Корисні поради

 1. Якщо ви робили процедуру кератинового випрямлення, не можна сушити локони феном в перші кілька днів, а краще - в перший тиждень.
 2. Процедура кератинового випрямлення дозволяє скоротити тривалість сушіння голови.
 3. Щоб вас не турбували жирне волосся після використання фена, потрібно знати кілька секретів. Не слід обробляти коріння підвищеною температурою. Також потрібно намагатися якомога менше розчісувати пасма під час сушіння.
 4. Якщо у вас від природи жирне волосся, сушити їх краще природним чином без обробки підвищеними температурами.
 5. При необхідності термінової сушки жирні пасма можна обробляти в мокрому вигляді - краще дати їм трохи підсохнути.

Оптимальним варіантом висушити жирні локони є використання холодної сушки, яка не шкодитиме структурі волосків і травмувати шкіру голови.

Якщо ви не робили кератинового випрямлення або волосся у вас не жирні, для сушки можна сміливо використовувати фен, але дотримуючись описану інструкцію. Це необхідно, щоб не допустити ушкоджень власний структури і появи лупи.

Залиште Свій Коментар