3 помилки в догляді за волоссям, які роблять брюнетки

Розкішне полотно темного волосся, безумовно, привертає увагу. Але іноді дівчата так захоплюються прагненням стати ще краще, що тільки шкодять красі і здоров'ю своєї зачіски. Як то кажуть, краще ворог хорошого, тому якщо ви все ще робите такі ж помилки в догляді за волоссям, Як і брюнетки, пора це змінити.

Помилка брюнеток №1: ще темніше, ще більш насиченим

Найчастіше від брюнеток перукарі чують скаргу про те, що волосся швидко втрачають свій блиск і стає тьмяним. Щоб це виправити, просять затемнити пасма. І так з кожним новим відвідуванням салону краси виходять дівчата з синьо-чорними та при цьому геть сухим волоссям.

Чорний колір волосся додає навіть дуже молоденькою брюнеткою як мінімум плюс 5 років. При цьому змінюється навіть сам вираз обличчя - воно стає більш похмурим, напруженим і серйозним. Але є рішення - це систематичне тонування 1 раз на місяць довжини, а також зволожуючі процедури, масла і маски для волосся. Сяйва можна домогтися тільки систематичним підходом, який дозволить вам мати такі ж прекрасні кучері як у самій Меган Фокс (вона, до речі, теж давно відмовилася від екстремально чорного волосся).

Помилка брюнеток №2: війна з рудим пігментом

Якщо вам обіцяють стовідсоткове позбавлення від золотистого пігменту у волоссі, будьте впевнені, що це не більше, ніж маркетинговий хід. Якщо ваше волосся від природи мають теплий подтон, жоден навіть супер-пупер класний колорист не зможе його нейтралізувати. Максимум, який він зможе зробити - це надати холодний відтінок, який протримається ... до першої промивки волосся. А найчастіше взагалі такі маніпуляції з пігментом призводять до появи зеленого відтінку. Проти природи не попреш! А значить потрібно просто це прийняти і побачити переваги "золота" в волоссі.

В тренді сьогодні природність і натуральні кольори, тому замість того, щоб намагатися боротися з червоним пігментом, просто відпустіть рідний колір волосся - ви здивуєтеся, наскільки він може бути красивий і цікавий саме до вашого типу зовнішності.

Помилка брюнеток №3: "хочу стати блондинкою!"

Для початку краще з цією думкою переспати ніч. Якщо на ранок це бажання залишиться таким же сильним і непохитним, то приготуйтеся до довгого і копіткій процесу трансформацій. За один сеанс, звичайно ж, можна освітлити темне волосся, але при цьому від колишньої краси не залишиться і сліду - тільки сумна мочалка.

Самий ощадливий спосіб стати блондинкою - це вибрати для початку брондірованіе. Про цей вид фарбування ми докладно розповіли тут, тому рекомендуємо ближче познайомитися з цією модною технікою і зберегти сподобалися фото селебріті в бронд в пам'ять телефону.

Брондірованіе допоможе побачити себе в більш світлому образі, але при цьому залишити собі шанс повернути все назад з найменшими втратами. Зверніть увагу, як волосся сприймуть освітлення - чи не з'явиться перетин, або неприємний подтон? Щоб згладити сухі кінчики, доведеться вкластися в покупку професійних засобів для блондинок і після кожного миття волосся обов'язково робити укладку з брашингом.

Якщо така перспектива вас не налякала, тоді продовжуємо додавати світлі пасма, але при цьому не зачіпаючи коріння волосся. В іншому випадку, освітлювати зачіску доведеться кожні 2-3 тижні, що точно не додасть волоссю здоров'я.

Тепер ви знаєте, які помилки в догляді за волоссям варто уникати брюнеткам. А для блондинок ми також підготуємо цікаву статтю найближчим часом. Залишайтеся з нами!

Залиште Свій Коментар