5 чоловічих зачісок, які ти можеш приміряти на себе

Ніколи не думала, що чоловічі зачіски теж варті твоєї уваги? А, між іншим, навіть голлівудські зірки і поп-діви з радістю копіюють їх! Не віриш? Дивись і дивуйся.

1. Чоловічі зачіски, які ти можеш приміряти на себе: Помпадур

Не віриться, але зачіска з аристократичним назвою дійсно чоловіча. Помпадур передбачає обсяг зверху і туго зачесане волосся на скронях (і те й інше ти можеш створити за допомогою мусу або пінки). Додатковий обсяг зачіски немов витягає особа, тому якщо воно у тебе кругле, "Помпадур" для тебе, копіюй! Тим більше що деякі зірки теж не посоромилися це зробити.

2. Undercut і Hitlerjugend

Чоловічі зачіски зі складною назвою спочатку прикрашали лише чоловічі голови. Але, слава богу, знайшлися сміливі дівчата, які ризикнули приміряти ці образи на себе. До речі, зачіски не сильно відрізняються один від одного, навіть не кожен перукар відчуває різницю між ними. Але, їх об'єднує одне: короткі або збрити волосся на потилиці і над вухами, а основна маса волосся зосереджена зверху.

3. Боб

Звичайно, цю зачіску можна назвати стовідсотково чоловічий, дівчата вже давно її взяли на озброєння.Але, ти тільки полюбуйся, яких висот досягли деякі чоловіки в укладанні! Є чому повчитися! Та й дівчата від них не відстають. Боб можна "збити", укласти "пір'їнками", хвилями, зробити акуратну укладку. Дійсно, зачіска на всі випадки життя, яка гідна прикрашати як чоловіка, так і жінку.

4. Чоловічі зачіски на середні волосся

Іноді і чоловіки копіюють нас, приємно! Але, зауваж, вони не зациклюються на формі, укладанні і т.д., часом народжуючи щось нове! Тому їх зачісці іноді можна позаздрити, сміливо копіюй.

5. Чоловічі зачіски, які ти можеш приміряти на себе: довге волосся

Як це не прикро, але у деяких чоловіків іноді волосся краще, ніж в рекламі. Ех ... і звідки вони беруть такі гриви? Може, вся справа в тому, що вони не гублять волосся засобами, гарячої укладанням, а дозволяють їм бути більш природними? У будь-якому випадку, чому б не приміряти на себе ці зачіски? P.S. Тільки зачіски, борода нехай буде тільки чоловічою прерогативою!

Це не єдині чоловічі зачіски, гідні твоєї уваги. Існує стільки варіантів "чоловічих зачісок", милуйся і надихайся!

Залиште Свій Коментар