Як клеїти накладні вії: нюанси для красунь

Кожна дівчина мріє про чудових довгих віях, але далеко не всіх природа ними нагородила. Що ж, з будь-якої ситуації можна знайти вихід і сучасний світ пропонує жінці тисячі варіантів створити образ, який їй до душі. Зробити погляд виразним і важким допоможуть штучні вії - унікальний винахід, що допомагають за хвилину змінити свій вигляд. Але як клеїти накладні вії? Чи зручно з ними ходити, чи можна провести процедуру наклеювання в домашніх умовах?

Переваги накладних вій

Сьогодні можна не тільки наклеїти вії, а й наростити. Однак в накладних є є своя принадність:

 • дешевизна комплекту, який включає навіть клей
 • простота звернення
 • можливість багаторазового використання
 • гарний зовнішній вигляд

Щоб макіяж виглядав природно, потрібно правильно підібрати накладні вії - фото явно показують, що такі комплекти можуть не відрізнятися по красі від нарощених волосків. Придбання не дуже довгих, дозволить зробити погляд виразним без "штучності".

Основні питання перед процедурою

Перед тим, як клеїти накладні вії, потрібно розібратися з деякими питаннями.Отже, який клей потрібно використовувати для цих цілей?

На форумах дівчата діляться своїми секретами і розповідають про клей ПВА або, що ще гірше, "Моменті", як про замінниках спеціального клею. Замінювати клей на засіб, не призначене для приклеювання вій небезпечно для здоров'я!

Як би після наведення макіяжу не довелося викликати швидку. Користуйтеся лише призначений клей - він коштує копійки, вистачає його надовго. У комплекті завжди йде невелика одноразова туба, але часто клей буває неякісним або взагалі засохлі (якщо це дешеві вії).

Клей буває двох видів: білий або чорний. Немає різниці, яким користуватися, оскільки після висихання білий стає прозорим, а чорний не видно. Оскільки клей має гумову основу, він не викликає дискомфорту - штучні волоски повторюють форму століття жінки.

Багато пані цікавляться питанням, чи важко клеїти накладні вії - відгуки говорять про те, що для якісного проведення процедури, її потрібно буде кілька разів повторити. Призвичаїтися, вії можна помістити на повіку за 1-2 хвилини.

Процедура наклеювання: послідовність

Отже, якщо ви ніколи не пробували і не знаєте, як наклеїти накладні вії, дійте за основним алгоритмом:

 1. Приміряйте до основи росту вій на столітті штучні - вони можуть бути довшими, ніж потрібно - їх слід обрізати;
 2. Щоб штучні волоски щільно приклеїлися, шкіру потрібно знежирити - протерти очі тоніком або рідиною для демакіяжу;
 3. Клей потрібно видавити на долоню, потім провести по ньому смужкою вій - клей повинен бути нанесений тонким шаром (багато хто використовує для цього зубочистку, ватяну паличку);
 4. Коли клей підсох (20-30 секунд) вії варто взяти посередині пінцетом і прикласти до століття - притискати від зовнішнього кута ока до внутрішнього;
  після приклеювання потрібно провести по підставі зубочисткою, щоб вони краще закріпилися;
 5. По верхній повіці по підставі зростання потрібно обов'язково провести лайнером або контурним олівцем, щоб приховати місце приклеювання і залишки клею, якщо їх видно;
 6. Останній штрих - підфарбовування тушшю, щоб розправити, "склеїти" зі своїми.

Деякі стилісти рекомендують фарбувати свої волоски тушшю перед тим, як наклеїти накладні вії. Це дозволяє спростити створення образу і не боятися, що щітка туші відірве приклеєну красу.

вії пучки

Накладні вії пучками приклеюються за тією ж технологією - їх використовують, коли потрібно подовжити вії тільки в куточках очей або щоб макіяж виглядав більш природно. Пучки приклеюються за допомогою пінцета, кожен дотримується біля основи близько 40 секунд.

Щоб уникнути асиметрії, пучки приклеюють по черзі на кожне око. Після наклеювання їх потрібно злегка посмикати, щоб переконатися, що вони не відклеяться. У зовнішній кут прикладаються найдовші пучки.

Знімаємо накладні вії

Тепер питання як приклеїти накладні вії став більш зрозумілим, але залишається іншого - як їх зняти і не боляче це? Як говорить знаменита приказка - "ламати не будувати", тому зробити демакияж нескладно.

Як зняти накладні вії теж потрібно знати, оскільки деякі пані просто їх зривають з століття. Цього робити не можна, оскільки можна пошкодити структуру своїх волосків або значно їх прорідити.

 1. Намочіть ватяні диски водою, прикладіть до століть на дві хвилини;
 2. Нанесіть на ватяну паличку засіб для демакіяжу (бажано на основі масел) і нанесіть на основну лінію, де приклеєні вії;
 3. Коли клей розм'якне, потягніть за куточок штучних вій - знімати стрічку потрібно повільно, обережно;
 4. Після цього повіку потрібно ще раз протерти засобом для зняття макіяжу, нанести заспокійливий крем.

Зберігання накладних вій

Перед тим як зняти накладні вії, потрібно знайти коробочку, в якому вони продавалися - зберігання стрічки можливо тільки в "рідному" контейнері. Клей і туш знімаються з волосків ватною паличкою, змоченою в засобі для зняття макіяжу. Після процедури вони протираються ватним диском, змоченим в теплій воді. Сильно прилип клей віддаляється за допомогою мила і зубної щітки або пінцета. Це робиться виключно для того, щоб перед тим як наклеїти накладні вії в наступний раз, не доводилося їх чистити.

Якщо згадувати приказку "краса вимагає жертв", то вона прямо відноситься до наклеювання вій. Процедура збільшує час нанесення макіяжу, вимагає спритності і деяких умінь (одержуваних за допомогою тренувань), зате жінка буде виглядати яскраво і ефектно як ніколи.

Залиште Свій Коментар