7 зачісок, які хлопці ненавидять

Ти набила руку в створенні найскладніших зачісок, зважаєш асом в укладанні і з легкістю створюєш будь-який образ? А чи знаєш ти, що деякі жіночі зачіски викликають у чоловіків неприязнь, а іноді навіть тремтіння відрази? Ми опитали хлопців, з метою дізнатися, які зачіски їм подобаються найменше, і ось, що ми з'ясували.

Які зачіски ненавидять чоловіки: наголо

Так, мабуть, і серед жінок рідко можна знайти любительок голеною наголо голови. Але не згадати про це ми не могли, так як кожен опитаний насамперед згадував саме про лисій голові. Вид абсолютно голого жіночого черепа чомусь до чортиків лякає хлопців. Мабуть, кожен колись отримав моральну травму ... Отже, якщо ти не Гоша Куценко і не Демі Мур, утримайся від подібних експериментів над собою!

Йдемо по наростаючій: стрижка під хлопчика

Ех, як ми не старалися довести опитаним, що це дуже модно, більшість все-таки проголосувало проти коротких стрижок у дівчат. Але! Виявилося все не так страшно! Після демонстрацій фотографій дівчат з короткими, а іноді навіть дуже, стрижками (особливо нам допомогла Наталі Портман), чоловіки зізналися, що деяким коротке волосся дуже навіть до лиця.Після допиту і ретельного аналізу, ми прийшли до висновку, що коротка стрижка відштовхує чоловіків тільки в разі явної невідповідності з: 1) віком; 2) формою обличчя і голови; 3) статурою. А значить, перш ніж зважитися на зачіску Пікс, порадься зі стилістом, щоб не відвернути чоловічих особин від своєї персони.

Які зачіски ненавидять чоловіки: афрокосички

Надивившись на спекотних красунь в кліпах, так хочеться спорудити на своїй голові що-небудь таке! Виявляється, афрокосички не просто не подобаються чоловікам, вони їх відлякують! Як сказав один чоловік (спасибі йому): "Жіноче волосся завжди хочеться чіпати, а у випадку з дредами, є страх, що я не зможу витягнути свою руку з цих кущів". А наступного налякало щось інше: "Я можу змиритися з дредами, але ось що просвічує скальп мене лякає, я дивлюся тільки на нього!". Хм, ну що ж, не будемо залякувати нещасних?

начісування

Любиш високі зачіски та об'ємні укладання? Адже це так модно! Але чоловіки знову не погоджуються з модними течіями і голосують проти! Виявляється, начісування в будь-якому вигляді (як ми зрозуміли, мова йде про явні ознаки) відштовхує чоловіків.Тому, постарайся приховати всі маніпуляції з волоссям, пам'ятай, чоловік голосують за природність! Мрієш про об'ємних розпущених волоссі? Скористайся феном! Зібралася зробити класичну укладку? Чи не переборщи з висотою зачіски!

Які зачіски ненавидять чоловіки: прилизаність

Незважаючи на те, що прилизане укладання - тренд сезону, про що нам явно натякають модні покази, чоловіки знову сперечаються зі світовими стилістами (це що, змова?). Подібні зачіски, покликані захоплювати чоловічу половину людства, насправді викликають у хлопців не найкращі асоціації. І бібліотекарка - найкраща з них!

Ефект мокрого волосся

Чоловіки нічого не мають проти зачіски "ніби щойно з душу". Але для створення подібної укладання дівчата часто використовують занадто багато укладань, і ось це вже чоловіки помічають одразу. Злиплі, липкі локони ненависні будь-якому хлопцю, тому якщо ти зважилася на створення цієї зачіски, використовуй розумну кількість мусу або пінки (максимум волоського горіха).

Які зачіски ненавидять чоловіки: коса а-ля Оленка

Чим насолила сильній половині людства ця героїня народних казок - невідомо, але вони все, як один, проголосували проти. Чи не подумай, коси і плетіння дуже навіть подобаються чоловікам.Але тільки вільні і навіть недбалі. Забудь назавжди про те, як мама туго тебе заплітала (пам'ятаєш, анекдот з дитинства?), А вивчи нові тенденції, проти яких чоловіки нічого не мають проти!

Залиште Свій Коментар