8 ідей кісок для короткого волосся

Милуєшся довгими косами подружки і потай зітхає? Не переживай, існує маса кісок і для короткого волосся! Ми про тебе подбали і вирішили запропонувати 8 супер-ідей саме для тебе! Освоївши кілька плетінь, ти зможеш кожен раз споруджувати на своїй голівці різні зачіски.

Косичка - "тасьма"

1. Як відкинути прядку трохи вище твого вуха, Заплети звичайну косичку.
2. На іншій стороні проділу почни другу косичку, попередньо з'єднавши її з першої. Це необхідно, якщо тобі не вистачає довжини волосся.
3. доплетіть косу і закрепи її шпильками на затилке.Повторі ті ж кроки, починаючи з іншого боку.

Мікрокоси

Якщо у тебе дуже коротке волосся, то цей варіант цілком може вирішити твою проблему! Заплети міні-французьку косу на одному скроні, так ти точно виділити! До речі, мікрокоси відмінно виглядають навіть на ультракоротких волоссі, спробувавши кілька разів, ти точно наб'єш руку.

8 ідей кісок для короткого волосся: французька коса

Ти можеш заплести французьку косу на одній стороні як в попередньому варіанті, по всій голові, знизу, зверху ... Фантазуй, ​​повір, довжина волосся тебе ніяк не обмежує!
Не забудь обробити волосся мусом для укладання, щоб вони не пушілісь і краще тримали косу.

Голландська косичка для короткого волосся

Голландської кіскою називають французьку навпаки, тобі також потрібно кожен раз підкладати нові прядки, тільки плести їх потрібно всередину. Ти можеш зробити як одне, так і два плетіння, пустити його вниз або заколоти ззаду. Принадність голландської коси, що її можна спорудити на будь-якій довжині волосся, користуйся цим!

8 ідей кісок для короткого волосся: макраме

Цими косичками можна прикрасити хоч всю голову! Виглядає це неймовірно складно і дуже красиво, а заплести таку косу можна в три простих кроки.
1. Заплети звичайну косу.
2. В кінці плетіння виділи прядку, що посередині коси, а крайні з'єднай разом. Тримай серединну пасмо, а решта волосся трохи потягни вгору, як би ковзаючи по прядки. Ти побачиш, як кіска на очах змінюється на плетіння "макраме".
3. Закрепи "макраме" невидимками або гумкою.

Ідеї ​​кісок для короткого волосся: виділи чубок

Ти можеш заплести тоненьку косичку і укласти її під чубчиком, або вплести в косу все волосся над чолом і укласти їх набік. Повір, довжини волосся тобі вистачить!

Риб'ячий хвіст для короткого волосся

Додай трохи шарму своїй зачісці, Заплети найпростіший "риб'ячий хвіст», не намагайся бути акуратною! Навіть стирчать з косички прядки будуть виглядати привабливо.

8 ідей кісок для короткого волосся: ланцюги ковані

Посади неслухняне волосся "на ланцюг"! Для цього відділи дві прядки і почни зав'язувати їх простим вузликом. Чи не старайся зробити це туго, інакше "ланцюжка" не вийде. Кожен раз додавай нові пасма, як в плетінні французької коси, все так же зав'язуючи їх вузлом.

Щоб ти не сумнівалася в тому, що коротке волосся теж можна прикрашати різноманітним плетінням, ми підібрали для тебе кращі, на наш погляд, варіанти. Надихайся!

Залиште Свій Коментар