8 ознак, що тобі пора підстригтися

Борешся за кожен сантиметр волосся, а перукарні оминаєш стороною? Повір, часом довге волосся виглядають набагато гірше нової стрижки. Ми вирішили розібратися, коли зачіска потребує оновлення і навіть сама просить про це! Так-так, іноді волосся подають нам сигнали SOS, головне, навчитися їх бачити! Отже, що це за ознаки, які штовхають нас взятися за ножиці?

Пора підстригтися: ти помітила посічені кінчики

Андреас Уайлд, провідний стиліст салонів John Frieda, зазначає, що посічені кінчики - ворог No 1 хорошою зачіски. Чи не сподівайся на розрекламовані засоби, краще одним махом позбутися проблеми, а вже потім зайнятися оздоровленням волосся. Протестуй свої локони, скручуючи окремі пасма в джгути. Побачила посічені кінчики? Бігом в перукарню!

Пора підстригтися, якщо

твоєму волоссю не вистачає обсягу

Прилизане укладання були в тренді в минулому році! Нова стрижка дозволить тобі отримати прикореневій обсяг без особливих зусиль, а значить, ти зекономиш час на укладку, перестанеш мучити волосся феном, та й виглядати будеш краще!

Пора підстригтися, якщо

ти стала витрачати більше часу на укладку

Або, що ще гірше, на твоїй голові щодня красується хвостик, тому що вранці ти ніяк не можеш привести зачіску в порядок. Ти використовуєш кошти для укладання, які раніше чомусь працювали, а зараз відмовляються справлятися зі своїм завданням. Це явна ознака, що твоєму волоссю необхідне перезавантаження!

Пора підстригтися, якщо

твої локони постійно сплутується

Сухі, пошкоджене волосся сплутується набагато швидше. Постійні спроби їх розплутати тільки ще більше руйнують волосяний стрижень. Краще пожертвувати довжиною, а після переглянути свої методи по догляду за волоссям. Щось же спровокувало сухість і пошкодження локонів?

 

Пора підстригтися, якщо

волосся біля коріння товщі, ніж кінчики

Подивися уважно на свої локони, якщо волосяний стрижень поступово стає тоншою, значить, скоро він почне розщеплюватися. Посічені кінці легше попередити, тому сміливо хапайся за ножиці! Здоровий волосся повинен мати однакову товщину по всій довжині, запам'ятай це.

Пора підстригтися, якщо

на фотографіях 10-річної давності у тебе та ж зачіска

Часи змінюються, не варто стояти на місці і тобі! Мати свій фірмовий стиль - це здорово, але невеликі зміни в іміджі підуть тобі на користь.

Пора підстригтися, якщо

твоя зачіска схожа на трикутник

Ця проблема часто спостерігається у власниць густих і кучерявих волосся. Повір, така зачіска нікого не прикрашає, тому пора надати їй менш геометричних форм.

Якщо ти прагнеш змін

Щоденна рутина дуже затягує, іноді не вистачає рішучості, щоб змінити своє життя. А нова стрижка - перший крок до перемоги! Відкинь всі сумніви і поміняй свій образ (необов'язково голитися наголо, як це зробила Брітні Спірс). Повір, так ти впустиш позитивні зміни в своє життя!

Залиште Свій Коментар