Андеркат: як робиться ця стрижка?

Чоловіча стрижка Андеркат з'явилася на початку минулого століття і до недавнього часу припадала пилом на задвірках історії перукарського мистецтва. Але завдяки красеню-футболісту Девіду Бекхему та нестаріючий секс-символу Бреду Пітту ця зачіска, через майже 100 років, знову злетіла на пік популярності. Причому статус виключно чоловічої стрижки для неї вже неактуальний. Сучасним дівчатам стрижка undercut теж припала до душі, і тепер виголені скроні в поєднанні з довгим волоссям є візитною карткою багатьох голлівудських красунь.

класичний варіант

Сьогодні варіацій на тему undercut в "чоловічому" і "жіночому" виконанні безліч. Однак основи стрижки все ж залишаються незмінними. Класичний варіант undercut створюється наступним чином:

За допомогою електричної машинки з насадкою №1 вистригає зона спереду вух.

Наближаючись до потиличній зоні голови, майстер встановлює насадку №2 і зістригає волосся проти напрямку їх росту.

Прямуючи до верхівковій області, майстер встановлює насадку №3, щоб перехід був більш плавним.

На передній частині голови і маківці волосся залишаються тієї довжини, яка потрібна в конкретному випадку і зачісували назад.

Насадка 1, 2 і 3 - це умовні позначення.Насправді, довжина волосся на скронях і потилиці може бути різною. Наприклад, якщо зістригти віскі "під одиничку" для клієнта занадто радикально, можна використовувати насадку номер 2 або 3, в такому випадку, потилична частина повинна бути оброблена за допомогою насадки №3 або 4 відповідно.

Досвідчений майстер здатний зробити всі вищеописані маніпуляції за допомогою звичайних перукарських ножиць. Але і електрична машинка теж непогано справляється з поставленим завданням.

Креативні варіанти стрижки Андеркат

Майже кожне десятиліття стрижка undercut нагадувала про себе, знаходячи нові інтерпретації. Сьогодні на сторінках модних журналів можна зустріти практично кожну з креативних різновидів цієї зачіски. Давай розглянемо найпоширеніші варіанти undercut.

Ексртавагантний варіант. Скроню виголюється тільки на одній стороні, протилежна скронева зона залишається незайманою.

Фігурна стрижка. На скроні і потиличної частини виголюють різні візерунки.

Асиметричний варіант. Волосся коротко вистригаються на одному потилиці і відповідної половині потиличної частини, інша сторона голови прикрашається асиметричною чубчиком.

ретро варіант. Відповідає класичній стрижці, коли виголюють обидва скроні і потилицю.

повсякденний варіант. Волосся в зоні верхівки вистригаються в кілька рівнів, формуючи довгу чубок в кінці.

 

Для тих, хто не боїться приміряти яскраві образи, є варіант посилити неординарний ефект контрастним фарбуванням. Найбільш популярний варіант: чорні виголені скроні і світле довге волосся на маківці.

Способи укладання стрижки Андеркат

Стрижка undercut ідеально виглядає на рівних волоссі. Тим же, кому не пощастило з гладкою, слухняною шевелюрою, доведеться щодня приділяти час для того, щоб надати зачісці належний вигляд.

Способів укладання undercut існує безліч. Ось найпоширеніші з них:

Ірокез. Пасма піднімаються вгору і фіксуються за допомогою лаку.

рокабіллі. Після попереднього нанесення гелю, волосся укладаються в чубчик а-ля Елвіс Престлі.

Кокон. За допомогою засобів для фіксації крайні пасма направляються в середину.

ретро. Волосся зачісували назад і фіксуються гелем або лаком.

Їжачок. Підходить для жорстких, короткого волосся. "Колючки" формуються знову-таки за допомогою гелю.

Незвичайним доповненням до зачіски undercut може стати татуювання в області виголеного скроні або потилиці. Такий креативний образ вже точно не залишиться непоміченим оточуючими.

Андеркат: фото

Залиште Свій Коментар