Що насправді відбувається, коли ми намагаємося повторити вподобану зачіску

Цікаво, а ти хоч раз пробувала зробити зачіску, яку побачила в інтернеті? Благо зараз стільки покрокових фотографій! На жаль, реальність не завжди виправдовує очікування, іноді результат твоїх зусиль може докорінно відрізнятися від планованої укладання. Звичайно, адже це залежить від безлічі факторів! Ми вирішили перевірити, наскільки легко повторити найпопулярніші зачіски, а результат уявити твоїй увазі.

Полураспущенная зачіска

очікування

реальний результат

Резюме піддослідної: "Це легше, ніж я очікувала, дивлячись на фото! В одному я впевнена, що ця зачіска не протримається довго. Наступного разу я спробую використовувати більше засобів для укладки.

Романтичний хвіст з плетінням

очікування

реальний результат

Резюме піддослідної: "Інструкція не зовсім докладна, тому мені довелося викликати на допомогу більш досвідчену подругу, хоча, вона теж не відразу зрозуміла, що саме потрібно зробити. Але ми впоралися! І, незважаючи на те, що моя зачіска трохи відрізняється від оригінальної, я тепер знаю, як урізноманітнити звичайний хвостик ".

Укладання для короткого волосся

очікування

реальний результат

Резюме піддослідної: "Я відразу зрозуміла, як мені досягти цієї зачіски.Шкода тільки, що сама до цього не додумалась! Кілька шпильок, а головка виглядає абсолютно по-іншому. До речі, по-моєму, у мене вийшло навіть краще, ніж в оригіналі. Хочу зауважити, що без порошку для волосся вид був би зовсім інший, рекомендую! ".

Хвіст в стилі 60-х

очікування

реальний результат

Резюме піддослідної: "Я не дуже терпляча в створенні зачісок, тому вибрала, як мені здалося, найлегший варіант. Але потім прочитала, що потрібно використовувати пінку, завивати волосся. Цим я знехтувала, тому мій хвіст не виглядає так красиво, як на оригінальній фотографії. Зате я тепер знаю, що зможу зробити цю зачіску, коли захочу. Якщо не враховувати завивку, то на те, щоб повторити цей хвіст піде 5 хвилин. Мені сподобалося! ".

низький пучок

очікування

реальний результат

Резюме піддослідної: "Не дивлячись на уявну простоту, я витратила багато часу і нервів, щоб зробити це! Я робила і переробляла знову і знову ... Те, що ви бачите - це результат використання сухого шампуню і заспокійливих слів моєї подруги. І то, я не задоволена обсягом і тим, як виглядаю з цієї укладанням. Але, мабуть, вся справа в волоссі і індивідуальні особливості.Якщо набити руку, то, чому б і не зробити цей низький пучок на побачення? "

Зачіска в ретро-стилі

очікування

реальний результат

Резюме піддослідної: "Спочатку мені здалося, що це моторошно важко, і я не впораюся. Але в підсумку, все досить просто. Єдине, я не зовсім задоволена кількістю шпильок, які мені знадобилися, та й зробити начісування, як у цій красуні у мене не вийшло".

Зачіска як у "Грі престолів"

очікування

реальний результат

Резюме піддослідної: "Чесно кажучи, я не відчувала труднощів. Єдине, мені абсолютно не вистачало очей на потилиці, щоб бути настільки ж акуратною, як дівчина на фото. Тому, вийшло не зовсім схоже. В цілому, я задоволена результатом і собою, буду пробувати ще! ".

Зачіски: очікування - реальність

Іноді для того, зобразити на своїй голові популярну зачіску, дівчата отримують немислимі, іноді навіть комічні результати. Давай посміємося разом!

P.S. Це не привід відмовлятися від експериментів. Пам'ятаєш, "терпіння і труд все перетруть"? Сміливо пробуй нові зачіски, у кого-то же вийшло, значить, вийде і у тебе!

Залиште Свій Коментар