Робимо зачіски з накладними волоссям

А ти теж здригаєшся, дивлячись на свої старі фотографії, де ти красуєшся з шиньйоном на волоссі? Ох, як ми тебе розуміємо, зачіски з накладними волоссям в 90-е залишали бажати кращого. Штучні хвости, що відрізняються структурою і кольором від натуральних локонів, що відвалюються прядки ... бррр ... Дійсно, складно зберегти хороші спогади про накладних волоссі, але, можливо, це вже не зовсім несмак? Суди сама, а ми тобі представляємо новий тренд - зачіски з накладними волоссям!

Зачіски з накладними пасмами: перетворюємося в Рапунцель

Навіщо нарощувати волосся або чекати, коли вони відростуть? Адже можна просто і за кілька хвилин обзавестися шевелюрою потрібної довжини. Пробуємо?

Робимо волосся густіше, або як дістати карколомну шевелюру

 

Що поробиш, кількість волосся на голові легше зменшити, ніж додати. До недавніх пір! Адже зараз можна обзавестися накладними пасмами, які від рідних і не відрізниш! Давай подивимося, які дива можна з ними зробити. Дивись уважно, щоб нічого не упустити! Від того, наскільки правильно ти закріпиш штучне волосся, буде залежати природність твоєї зачіски.Ти ж не хочеш уславитися позбавленою смаку?

 

 

Зачіски з накладними волоссям: хвіст

 

Як же хочеться іноді зробити хвостик, але як бути, якщо волосся в ньому зовсім мало або довжина зовсім не радує? А ось що!

Подробиці у відео:

 

 

Робимо ретро-зачіску

Тепер це стало ще легше!

плетемо коси

Іноді подивишся на фотографії красунь з густими косами і думаєш, звідки ж у них такі шевелюри? Відповідь знайдений! Використовуй накладне волосся в своїх творіннях і готуйся приймати компліменти!

 

Зачіски з накладними волоссям: з'єднай два модні тренди!

 

А ти мрієш про кольорових волоссі, але боїшся ризикнути? Вихід є! Обзаведися накладними кольоровими пасмами і зможеш епатувати оточуючих без ризику!

 

пучок

Ох вже ці пучки! Ти навчилася їх робити? У разі труднощів з цієї модної укладанням, краще звернутися за допомогою до накладних пучків. Чому немає, 5 секунд і ти ідеальна!

 

Зачіски з накладними волоссям: чубчик

Якщо ти не зовсім визначилася для себе, чи можна вважати накладне волосся модним трендом, почни з малого - з чубчика! Дуже спокусливо поміняти імідж за кілька хвилин, не знаходиш?

 

 

Зачіски з накладними волоссям: варіанти

З накладними волоссям можна зробити масу зачісок, повір! Будь-яка укладання стає ще ефектніше і цікавіше. Думаєш, як знаменитості примудряються так часто міняти свій образ? А на доказ ми тобі наведемо різні зачіски з накладками!

 

Зачіски з накладними волоссям: перетворюємо несмачне у "смачне"

 

Як зробити так, щоб накладне волосся виглядали природно? Мабуть, кожен пам'ятає шиньйони 90-х, а хтось навіть ними "грішив".

Що ж, час не стоїть на місці, і сучасні накладне волосся не відрізниш від своїх!

 

А щоб ніхто не здогадався про твоє секреті, прислухайся до кількох порад:

1. Підбирай накладне волосся ретельно, вони не тільки повинні збігатися з твоїм кольором волосся, але і бути схожою структури.

2. Щоб накладне волосся "сиділи" надійніше, зліг подчеші коріння.

3. Знайди власну зону, де накладні волосся не будуть видні. Зазвичай це область нижче брів. Візуально прокреслити коло навколо голови нижче лінії брів і сміливо закріплюй там штучні пасма.

4. підстригати накладне волосся, щоб вони виглядали природно! Погодься, якщо у тебе шари або драбинка на голові, буде дивно бачити прямі і густі пасма серед твоїх локонів. Тому звернися до перукаря, які тобі зробить "стрижку" накладних волосся прямо на тебе.

 

 

Залиште Свій Коментар