Гід по перукарнях послуг: біоламінування волосся

біоламінування волосся стає все більш популярною процедурою серед тих дівчат, які піклуються про довжину і здоров'я своєї шевелюри. Ця процедура вигідно відрізняється від свого "конкурента" ламінування, при цьому може похвалитися швидким і дуже хорошим результатом вже після першого сеансу.

Біоламінування волосся: що за звір такий?

Всього через 60 хвилин виробники обіцяють дівчатам покрити кожну волосинку спеціальною плівкою, яка виконує не тільки захисні функції, значно зменшуючи шкоду від використання фена, прасування, впливу сонця і ін., Але при цьому також пропускає повітря, що дозволяє волоссю не втрачати вологу і знайти сліпучий блиск.

Характерна риса біоламінування - це сама технологія, на якій і грунтується дію процедури, розроблена вченими-технологами з Японії. Склад засобу зберігається на волоссі завдяки тяжінню різнозаряджені іонів!

У чому відмінність біоламінування від класичного ламінування волосся?

Різниця між цими процедурами, насправді, не велика - в обох випадках на волосся наноситься спеціальна суміш, який підходить будь-якого типу волосся і при цьому абсолютно не шкодить їм.Однак відмінність є в складах цих сумішей: при звичайному ламінуванні використовуються кольоровий або ж безбарвний барвники, в основі яких - натуральний протеїн, в складі сумішей для біоламінування використовується натуральна целюлоза, така, як екстракти кабачка, бамбука, авокадо, сік кульбаб.

Основна складова суміші біоламінування - це біоламінат, який представляє собою легку гелеобразную консистенцію, що складається з натуральних компонентів. Звідси і пішла назва процедури.

Протипоказання

Біоламінат не має ні кольору, ні запаху, абсолютно нешкідливий для організму людини і гіпоалергенний, тому може використовуватися без обмежень.

Результат від процедури біоламінування волосся

Розрізняють два види біоламінування:

  • безбарвна
  • кольорове

Перший вид, безбарвне біоламінування, найбільш популярна процедура в салонах краси, тому що може використовуватися відразу після фарбування або хімічної завивки, щоб закріпити барвник в волосі, тим самим, сповільнюючи процес його вимивання.

кольорове біоламінування волосся поєднує в собі фарбування і ламінування.Шкода для волосся від процедури мінімальний, при цьому волосся стає більш сяючими, гладкими і доглянутими.

І безбарвне, і кольорове біоламінування тримається на волоссі близько 3-6 тижнів і змивається майже непомітно.

Вартість процедури коливається в межах 1500-6000 рублів залежно від виробника засобу.

Думка експерта: за чи проти біоламінування

Стиліст-технолог марки MoltoBene Марія Стешина вважає, що біоламінування - це прекрасна процедура для всіх, хто бажає наситити волосся натуральними компонентами, повернути їм блиск і красу без побічних ефектів. Для кращого результату біоламінірованіе слід підтримати спеціальними косметичними засобами з домашнього догляду. Бажано, використовувати засоби від тієї ж марки / бренду, що і сама процедура.

Відгуки про процедуру біоламінування

Марина:

"Можна сказати, що я бувалий" волосоманьяк "- випробувала дуже багато різних процедур і засобів на своїх волоссі. Тому, дізнавшись про біоламінірованіе, я вирішила заради економії провести всі будинки самостійно.

Вивчивши попередньо інструкції і дізнавшись про доступні в моєму місті марках, я зупинилася на біоламінірованіе від японського бренду MoltoBene.Все у мене вийшло легко і невимушено - інстурукція вичерпна і зрозуміла, до того ж я не в перший раз роблю схожу процедуру, тому ніяких проблем не виникло.

Результат виявився приємним, хоч і не вау - сяйво не таке вже дзеркальне, звичайне, на дотик волосся стали більш шовковистим. Особливо добре засіб подіяло на кінчики - вони стали більш нагодована, сухість пішла зовсім. Поставлю тверду 4 з 5! "

Дарина:

"Біоламінірованіе мені зробили в салоні і тоді я була вражена ефектом - волосся було наче з реклами! Не могла натішитися і вже планувала наступний похід через місяць, але ... з мого волосся все змилося буквально за 2,5 тижні.

Навіть не знаю, з чим це може бути пов'язано, адже моє волосся хоч і сухуваті від систематичного фарбування, але все-таки ніколи не висвітлюються. Мені не підійшло. "

Олена:

"Я зробила вже 3 процедури біоламінування за останні півроку і дуже задоволена результатом! Волосся мої ще ніколи не були такими гарними, сильними і наситити. Накопичувальний ефект реально є - з кожним новим відвідуванням салону я помічала, як волосся поступово стають більш кращої якості, ніж були до цього.Дуже рекомендую всім спробувати і не кидати після першої ж процедури - це не показник! "

Залиште Свій Коментар