Які бувають гребінця: 10 видів

Гребінці бувають найрізноманітнішими як за формою, розмірами, щетинкам, так і за призначенням: для різних типів волосся, для волосся певної довжини, для нарощеного волосся, для різних варіантів догляду. Спробуємо ж з'ясувати, які види гребінців для чого застосовуються.

1.  Щітка для волосся (Paddle Brush)

 

Щіткою можна розчісувати волосся будь-якої довжини, а для густого волосся вона підходить найкраще. Зазвичай такі щітки компактні, тому їх можна завжди мати під рукою. Якщо ви хочете пригладити вибився локон або просто злегка зачесатися перед виходом - ця гребінець до ваших послуг.

2. Термобрашинг (Vent Brush)

Професіонали називають брашінга різні спеціальні гребінці. Зокрема, термобрашинг - це кругла щітка для волосся, на корпусі якої є отвори "для вентиляції". Ці отвори, пропускаючи тепле повітря, дозволяють одночасно і розчісувати, і просушувати волосся за допомогою фена, роблячи це більш якісно, ​​ніж при використанні звичайної гребінця. Для досягнення кращого ефекту розчісуйте волосся пасмами, проводячи брашингом від коренів до кінчиків.

3. Мала кругла щітка (Small Round Brush)

За допомогою малої круглої щітки легко привести в порядок чубок, такі щітки також іноді використовують як гребінці для укладання.Особливо ця гребінець зручна для догляду за чубчиком середньої довжини: досить накрутити на неї зверху кожне пасмо чубчика і злегка потягнути вгору; якщо чубчик пряма - потягнути вперед.

4. Велика кругла щітка (Large Round Brush)

Великі круглі щітки використовуються для створення великих пасом і обсягів. Якщо користуватися цією гребінцем при сушінні, намотуючи на неї пасма волосся (тобто це типовий брашінг), можна домогтися відмінної пишності з мінімальними витратами.

5. пригладжує щітка (Smoothing Brush)

 

Пригладжує щітка для волосся ідеальна для зачісок, в яких потрібно ретельно стежити за кожною прядкою. Якщо вам набридли якісь неслухняні локони, нанесіть трохи лаку на щетинки цієї гребінця і злегка проведіть нею по неслухняним волоссю. Застосування цієї гребінця для укладання додасть волоссю додатковий блиск.

6. розплутувати щітка (Detangling Brush)

 

Така щітка найкраще підходить для вологих або мокрих волосся. Її м'які, досить товсті, гнучкі щетинки відстоять далеко один від одного, тому дуже добре розплутують заплуталися волосся, не пошкоджуючи їх.

7. Гребінець для начісування (Teasing Brush)

Ідеальна для волосся будь-якої довжини і будь-якого типу, гребінець для начісування використовується, як легко здогадатися, для створення начосом, надаючи зачісці додатковий обсяг біля коріння волосся.У бажаному місці біля коріння волосся потрібно нанести трохи лаку, за допомогою даної гребінця зачесати волосся наверх, а коли бажана висота начісування досягнута, цієї ж гребінцем акуратно провести по волоссю вниз. Спочатку така послідовність дій може здивувати, але результат того вартий!

8. Овальний щітка зі змішаною щетиною (Mixed Bristle Oval Brush)

Щітки зі щетинками різної довжини - найкращі гребінця для укладання, які пом'якшують переходи між різними верствами волосся. Щоб домогтися вантажного голлівудського "пригладженою" результату - знову ж потрібна така щітка. І навіть якщо зачіска повністю розтріпала, приведіть її в порядок і скористайтеся щіткою зі щетинками різної довжини - це додасть зворушливою м'якості і буде сприяти натуральному зволоженню волосся.

9. Гребінець для нарощеного волосся (Looped Bristle Brush)

Коли мова йде про нарощених волоссі або перуках, для догляду за ними надзвичайно важливо користуватися тільки спеціалізованими засобами. Гребінець, у якій щетинки являють собою петельки, - саме для такого випадку. Волосся проходять через ці петельки плавно і дбайливо.

10. термобрашинг-фен (Blow Drying Hair Brush)

 

Наша найулюбленіша гребінець - термобрашинг-фен Conair. За допомогою неї можна не тільки одночасно сушити і розчісувати волосся, вона ще й крутиться! - дозволяючи досягати неймовірного ефекту. Її можна використовувати і просто для просушування волосся, і для створення відмінної пишної зачіски.

Залиште Свій Коментар