Як пояснити перукареві, чого ти хочеш?

Тобі теж здається, що перукарі розмовляють на особливому мовою і не завжди розуміють твій? А як інакше пояснити труднощі взаєморозуміння? Щоб не вибігати з салону в сльозах, опановуй кілька простих правил, і тоді шикарна стрижка тобі забезпечена! А ми тобі розповімо, як же спілкуватися зі своїм майстром, слухай і дій!

Фото в допомогу

Запасися фотографіями бажаної стрижки, причому не однією! Знімок з одного ракурсу не дуже інформативний, повір. Тому озбройся купою фотографій, нехай це навіть шокує твого майстра. Як говорить Мартін Дафф, креативний директор компанії "Sassoon", фотографії є ​​прекрасною відправною точкою для діалогу. Зображення зачісок, стрижок, форм і текстур, надихаючих клієнта, можуть багато чого розповісти про його побажання.

При виборі бажаної зачіски орієнтуйся на волосся, схожі на твої по типу, щільності, текстурі, довжині і навіть кольором! Якщо у тебе густе кучеряве волосся, а ти приносиш фотографію гладковолосой красуні, дивно очікувати хороший результат.

Важливо! Якщо ти знайшла фаворитку серед численних зірок і орієнтуєшся на її образ, що не обмежуйся фотографіями з Червоної килимової доріжки,адже над головою знаменитості попрацювала ціла команда стилістів! Краще перетворися на справжнього детектива і подивися, як ця стрижка виглядає в звичайному житті, коли зірка не замислюється про укладання.

Як пояснити перукареві: малюй!

На що тільки не підеш, щоб отримати бажане! Використовуй всі шанси і на додачу до фотографій намалюй форму стрижки, яку ти чекаєш. Перукаря буде набагато простіше зрозуміти, чого ти хочеш.

Займися «рукоприкладством»

Не в прямому сенсі, звичайно, а продемонструй, якої довжини ти хочеш волосся. Це дуже важливий момент, який багато не беруть до уваги. Попросивши перукаря відрізати "пару сантиметрів", ми часто втрачаємо доброї частини волосся. Так, у всіх різний окомір, і у твого майстра може бути зовсім інше поняття про цю горезвісну "парі сантиметрів".

Важливо! Не забудь зазначити, в який бік ти зазвичай завивали волосся, особливо якщо бажаєш зробити V-образну стрижку.

Будьте на одній хвилі!

А для цього не бійся задавати уточнюючі питання. Чим більше деталей ти дізнаєшся, тим менше сюрпризів тебе чекає після. Головне, прийти до спільного знаменника зі своїм майстром.

Як пояснити перукареві: будь красномовна!

Опиши, який результат тебе необхідний в подробицях! Чим більше прикметників ти придумаєш, тим ясніше складеться картинка в голові майстра. Говори, говори і ще раз говори! Хороший стиліст НЕ буде затикати фонтан твого красномовства, а якщо і спробує - біжи геть з цього салону!

Прояви гнучкість

Ми не закликаємо тебе продемонструвати місток або сісти на шпагат! Якщо твій стиліст розуміє, що бажана стрижка тебе не прикрасить, прислухайся до його порад. Після обговорення ви зможете прийти до компромісу, і результат точно сподобається вам обом!

будь стильною

Чи не приходь в перукарню з брудною головою в хвостику. Помий голову і зроби звичайну укладку. Майстер повинен бачити, як ти любиш укладати волосся; дізнатися, який продукт ти зазвичай використовуєш; і зробити певні висновки з побаченого.

взаємодія

Пам'ятай, що хороша стрижка - це результат спільної творчості! Не бійся вносити поправки прямо під час процесу! Хто з нас не картав себе за те, що вчасно не зупинив руку перукаря, коли він зазіхнув на зайве?

 

Залиште Свій Коментар