Як підстригти чубчик самостійно: докладна інструкція і відео

Напевно, всі дівчата з чубчиками стикаються з такою проблемою, як необхідність регулярно відвідувати перукарню, щоб оновлювати її довжину. Але іноді часу на салон абсолютно немає, а волосся зрадницьки не хочуть красиво лежати і постійно заважають. Пропонуємо вам докладну інструкцію, як підстригти чубок самостійно в домашніх умовах.

Як правильно підстригти чубчик: підготовка і інструменти

Швидкість росту волосся у кожної людини абсолютно різна, і хто, як не власниці чубків знають про це не з чуток. Відростив, чубчик з кожним тижнем починає доставляти своїй господині все більше незручностей - вона погано піддається укладанню, виглядає неохайно, постійно потрапляє в очі і тим самим викликає сильне роздратування і інші неприємні емоції.

І якщо у вас немає можливості відвідувати перукарню кожні 2-3 тижні, то це зовсім не привід відмовляти собі в такій цікавій деталі зачіски. Ми знаємо, як підстригти чубок і для цього вам знадобиться ось що:

  1. Добре заточені перукарські ножиці. Манікюрні і тим більше звичайні канцелярські для такої філігранної роботи абсолютно не підійдуть.По-перше, тому що не зможуть добитися рівного зрізу через специфіку заточки, а по-друге, не професійні ножиці можуть сильно нашкодити з структурі волосинок через що чубчик через якийсь час після стрижки може сильно посікти.
  2. Гребінець з рідкими зубчиками і гострим кінчиком.
  3. Звичайна гребінець для волосся.
  4. Праску або вода для зволоження волосся. Є два варіанти самостійно стрижки волосся - сухий і вологий. Обидва однаково хороші і кожен вибирає той, який здасться йому більш зручним.

Як підстригти пряму чубок: інструкція

  • Розчешіть волосся звичайною гребінцем. Відокремте зону у лоба і заколіть основну частину волосся шпилькою, щоб вони вам не заважали.
  • За допомогою гострого кінчика гребінця виділіть над чолом трикутник майбутньої чубчика. Для цього проведіть невидиму лінію від кінчика носа до середини лобової зони - це буде верхівка вашого "трикутника". Від цієї точки проведіть гребінцем пряму лінію до хвостика вашої брови. Точно так же зробіть з іншого боку. Решта волосся, які не будуть задіяні в чубку, заколіть за допомогою невидимок.

  • Щоб зробити зріз ідеально прямим, необхідно зрізати волосся поступово.Для цього візьміть волосся, натягніть їх і один раз проверніть пасмо. Таким чином, один з країв майбутньої чубчика виявиться поверх іншого. Тепер відрізаємо довжину приблизно до кінчика носа. Не варто з першого ж разу намагатися відрізати ту довжину чубчика, яку ви хочете отримати. Підстригайте чубок поступово. Після цього ще раз візьміть волосся, один раз проверніть їх і відріжте ще на 2-3 сантиметри ближче до необхідної вам довжини. Але будьте обережні і не поспішайте відрізати занадто високо, тому як вирівнюючи зріз чубчика, ви можете зробити її занадто короткою.
  • Прийшов час вирівняти зріз чубчика. Не поспішаючи підрівняйте кожне пасмо волосся, тримаючи ножиці під прямим кутом до лінії чубчика.

Як підстригти косу чубок: відео інструкція

Для того щоб підстригти косу чубок, подивіться це відео. Зверніть також увагу, як дівчина провертає волосся - саме також вам необхідно провернути пасмо для стрижки прямий чубчика.

Залиште Свій Коментар