Як прибрати чубок?

Мода на чубок постійно змінюється. У 90-е кучеряве, зачіски з об'ємними і завитими чубчиками були вельми популярні, потім їх витіснили зачіски з прямим волоссям, зализаними на бік. Сьогодні не можна з упевненістю сказати, в моді чубчика чи ні. Тому вибір належить зробити вам.

Якщо ви все-таки зробили чубок, а вже потім зрозуміли, що вона вам зовсім не личить, або ви хочете її змінити, зовсім позбутися, то прибрати чубок буде не складно.

На що звернути увагу?

Перш ніж позбуватися від чубчика, розгляньте її уважніше. Наскільки вона довга? Яка структура у ваших волосся і чубчика? А яка густота? Не забудьте врахувати і особливості вашого типу зовнішності, адже для кожного типу є варіанти, які підходять ідеально, але також існують такі, які, навпаки, зроблять вас менш привабливою.

  

Прибираємо чубок за допомогою шпильок-невидимок

Найпростіший і часто використовуваний метод, завдяки якому можна швидко прибрати чубок і надати потрібну форму своєї зачісці, це використання невидимок. Користуватися цими шпильками зручно ще й тому, що вони справляються з чёлкамі будь-якої довжини. Як саме буде прибраний волосся, залежить лише від вашого бажання і фантазії. Вирішувати вам.

Деяким довговолосих панночкам піде прямий проділ посередині.Однак варто зазначити, що даний варіант буде виглядати добре тільки в тому випадку, якщо у вас досить довга чубчик або каскадна стрижка.

Якщо у вас густа чубчик, то прибирати її цілком не обов'язково - достатньо лише трохи її прорідити. Для цього рівномірно відокремте кілька пасом і акуратно заколіть їх невидимками.

До речі про невидимках. На жаль, їх назва далеко не завжди відповідає дійсності, тобто іноді їх без зусиль можна помітити на волоссі. Щоб невидимки були не так помітні, блондинкам рекомендується вибирати білі, а брюнеткам чорні. Але оскільки навіть це не гарантує, що шпильки не будуть бачити, рекомендується скористатися маленькою хитрістю. Який? Просто заколюйте невидимки так, щоб поверх кожної з них була невелика пасмо волосся, що приховує шпильку. Ще ви можете взяти пару пасом через вух, а потім заплести їх на потилиці. Так ви приховаєте невидимки.

Ободок, що фіксують засоби і обруч

Втім, прибрати чубок можна і без застосування невидимок, якщо у вас є ободок або обруч. Завдяки обідку вона і зовсім не буде виділятися на тлі решти зачіски.

У вас довга чубчик? Відмінно! Значить, можна заплести її в косу. Ще один оригінальний і красивий варіант: закрутіть її уздовж волосяних кордонів на лобі так званим джгутом і закріпіть шпилькою. Тільки врахуйте, що шпилька повинна бути надійною.


До слова, грамотно вибираючи шпильки, ви не тільки приховає чубок, але і доповніть свій образ красивим і витонченим аксесуаром. Втім, хтось і зовсім відмовляється від шпильок на користь спеціальних фіксуючих засобів. Зрозуміло, завити, випрямити і зафіксувати чубок можна за допомогою мусу, лаку, проте даний варіант підходить тільки тим, у кого достатньо вона досить довга.

Залиште Свій Коментар