Яку зачіску робить жінка-вамп?

Ти віддаєш перевагу стиль вамп? Тоді ти - впевнена в собі дівчина. Створення харизматичного образу вимагає, щоб всі в тобі відповідало єдиному напрямку - одяг, взуття, макіяж і зачіска.

Стиль вамп: звідки дме вітер?

Зараз нам здається, що цей стиль був завжди. Але насправді початок йому дав Голлівуд. А саме екранізація роману "Граф Дракула".

Смілива і загадкова жінка, яка є втіленням сексуальності - це вона, шанувальниця стилю вамп. Як ти розумієш, сама назва "вамп" орієнтоване на агресивну сексуальність, яка підкреслюється строгістю і викликом. Чуттєві яскраво-червоні губи, бліда шкіра ... і яка ж повинна бути зачіска у такої жінки?

 

Зачіска для фатальної жінки

Існує стереотип, що фатальна красуня повинна бути обов'язково брюнеткою. Але це не так. Колір волосся може бути світлим або навіть рудим.

Так само йдуть справи і з зачісками - їх вибір досить широкий. І короткі і довгі волосся можна укласти так, як того вимагає стиль вамп.

Зачіски в стилі вамп: гладко, дуже гладко

Такі зачіски будуть особливо ефектно виглядати на темному волоссі. Можна застосувати на довгі або короткі волосся.

виконання:

1. Чітко позначити проділ.

2. На волосся нанеси укладань і за допомогою прасування витягни пасма. Не залишай легковажну грайливу чубок. Якщо чубчик довга, то зачеши її набік і зафіксуй невидимкою.

3. Тримай зачіску лаком. І, якщо потрібно, то закрепи невидимками.

Якщо волосся довге, то можна зібрати їх в хвіст або пучок. Для підкреслення образу одну з пасом біля обличчя дозволяється оформити хвилею.

 

Начісування: жінка на полюванні

Для образу вамп характерно відкривати обличчя, прибираючи волосся. Начісування дозволяє це зробити. Начеши волосся від лінії чола до маківки, укладаючи їх назад. На скронях пасма закрепи невидимками, щоб обсяг переважав тільки зверху. Обов'язково закрепи зачіску лаком, навіть якщо волосся досить короткі - адже у жінки-вамп волосся завжди повинні бути в порядку!

 

Стиль вамп: не просто локони

У "подруги вампіра" може бути укладання з хвилями і локонами. Тільки це зовсім не такі локони, як у милих романтичних панночок в мереживах і рюшах. Тут править бал строгість і графічність.

Чисте волосся роздягнули на окремі пасма і накрути, попередньо завдавши укладань. Створюючи зачіску, укладай пасма, НЕ розчісуючи їх. Фіксуй невидимками. Особливу увагу приділи тим пасмом, які будуть оточувати особа. Вони повинні бути чітко оформлені і мати деяку графічність.

  

Хвіст: бути чи не бути?

Волосся, зібрані у високий хвіст - одна з характерних зачісок стилю. Чубчик, якщо вона є, повинна бути рівна або кутова. І досить довга.

Зверни увагу на гумку або шпильку, якою ти фіксуєш хвіст. Вона не повинна бути веселою забарвлення з ведмедиками або метеликами. Підійде однотонна гумка: темна або в тон до одягу. Або червона, як твоя помада.

 

Зачіски в стилі вамп: каре

Ця сувора графічні зачіска підкреслить риси твого обличчя і виділить очі. Для коротких або середньої довжини волосся - це те, що потрібно.

 

Найпростіша зачіска

Якщо у тебе пряме довге волосся, то пройшовшись по ним праскою, ти цілком будеш відповідати гучній стилю.

При тонких і Пушана волоссі тобі доведеться скористатися засобами для укладки, які обтяжать пасма. Щоб волосся не кошлатий від вітру, обробив їх лаком.

 

пучок

Простий (або не дуже) пучок здатний перетворити твій образ. Строгий, або сформований з локонів, пучок - одна з найбільш елегантних зачісок. Якщо в звичайному вигляді він здається тобі нудним, додай кілька локонів в ретро-стилі.

 

ультракоротких стрижка

Така довжина буде краще виглядати на темному волоссі, ніж на світлих. Укладання практично ніякої не буде потрібно. Якщо є чубчик, то надати їй чіткість ти зможеш за допомогою воску.

 

Стиль вамп: мокрий ефект

Оформлення локонів за допомогою воску або інших засобів для укладки, в поєднанні з макіяжем в стилі вамп, допоможе тобі урізноманітнити образ.

Підбираючи зачіску до свого стилю, не забувай, що жінка-вамп завжди виділяється з натовпу і звертає на себе увагу. Навіть якщо цей стиль тобі не властивий, прояви креативність, спробуй застосувати образ фатальної жінки, що зводить чоловіків з розуму. Всіх чоловіків, між іншим.

Залиште Свій Коментар