Як вибрати фен: повне керівництво

Фен - основний інструмент, який допомагає висушити мокре волосся і укласти їх в красиву зачіску. Однак не кожна дівчина знає, на що слід звернути увагу при його покупці. Ми запитали фахівців, як вибрати фен, який буде не тільки якісно сушити волосся, але при цьому не пошкоджувати їх.

Кращі професійні фени на думку експертів

Напевно, ні для кого не секрет, що сучасні компанії зараз все частіше дотримуються чіткого поділу праці. Так, наприклад, упаковки можуть виготовлятися на заводі Кореї, шнури фена - в Китаї, а корпус - в Італії. При цьому країна-виробник вказується одна, і найчастіше це або КНР, або Італія.

Гендиректор російських представництв брендів WAHL, Moser, Ermila Ілля Булигін видав книгу "Перукарські інструменти", в якій провів дослідження на тему того, як вибирати фен, ножиці, гребінці і т.д. Цікаво, що автор рекомендує звертати увагу на ім'я компанії-виробника. А все тому що є фірми, які вважали за краще самостійно виготовляти свою продукцію і не довіряти її іноземним заводам.

Що ж це за марки?

 • ETI, Італія. Дана марка також не тільки робить 75% своєї продукції, а й продає виготовлені деталі іншим компаніям.
 • Parlux, Італія.Досить популярні професійні фени, які, на жаль, останнім часом часто підробляють.
 • TecnoElettra, Італія. Заводи TecnoElettra випускають для своєї продукції всі деталі, крім моторів, які купуються в іншого італійського бренду.
 • Valera, Швейцарія. Розробку марка продумала власну, по якій всі деталі виготовляються в Італії, а збірка проводиться на заводі Valera.
 • Babyliss, Франція. Велика частина деталей виготовляється в Кореї чи Китаї, однак основна частина належить італійським заводам.
 • Velecta Paramount, Франція. Багато що компанія довіряє виготовляти Італії, але всі свої інновації Velecta запатентувала, тому такий "начинки" точно не зустрінеш ніде більше.

На що слід звернути увагу, при виборі фена

 1. Великою перевагою моделі стане наявність керамічних нагрівальних елементів. Їх плюс в тому, що вони рівномірно нагріваються і таким чином надають однаковий вплив на волосся, чим менше його ушкоджують, на відміну від звичайних фенів.
 2. Режим холодного повітря
 3. Мотор постійного струму. Незважаючи на свій більш високий шум, такий фен буде більш легким і компактним, а його потужність набагато більше, ніж у моделі з мотором змінного струму.
 4. Строк служби. Середня кількість годин роботи професійного фена - 1500.
 5. іонізація. За рахунок розщеплення іонами води, вона швидше випаровується з поверхні волосся і не пересушує їх.
 6. турмалін. Ця технологія під час нагрівання самостійно виділяє іони, ніж замінює собою іонізацію.

Найкращими фенами сьогодні вважаються ті, які поєднують в собі і кераміку, і іонізацію, і турмалін. Завдяки поєднанню турмаліну і генератора негативних іонів насиченість видуває феном повітря в рази збільшується. Це дозволяє сушити волосся в 2 рази швидше, ніж звичайним феном.

Головною перевагою поєднання кераміки, іонізації і турмаліну є те, що при сушінні на волосся впливає унікальний процес - глибокий інфрачервоний прогрів. Ці хвилі дозволяють прогріти волосся зсередини, тим самим максимально скоротити час укладання і пошкодження волосся.

Такі фени коштують не дешево, але їх незаперечні переваги роблять цю ціну обґрунтованою. На жаль, фени від непрофесійних марок не можуть похвалитися таким потужним насиченням і делікатним впливом на волосся. У гонитві за красою слід все ж усвідомлено підходити до вибору догляду. Тому, перш ніж перейти до покупки того чи іншого засобу, ретельно вивчіть всі особливості і характеристики товару, його зручність, плюси і мінуси, а також репутацію самого бренду.Не дарма ж кажуть, що ім'я - це ще не все.

Бажаємо вам гарних, довгих, а найголовніше, здорового волосся!

Залиште Свій Коментар