Кінський хвіст: 9 варіантів зачіски

Простий і стильний кінський хвіст - зачіска дуже універсальна. Завдяки невеликим деталям і акцентів можна не тільки ефектно підкреслити овал обличчя, очі, шию і декольте, але і надати образу завершений, цілісний вигляд. Розглянемо найкращі способи оформлення хвоста на будь-який випадок життя.

Кінський хвіст №1: в стилі Кім Кардашьян

Гладко зачесане високий хвіст світської левиці став справжнім успіхом серед всіх прихильниць сексуального та ефектного стилю. Така зачіска відмінно підійде як для вечірнього виходу, так і для прогулянки з друзями. Повторити її легко і в домашніх умовах. Вам знадобляться:

  1. Гребінець
  2. Невидимки, гумка
  3. Лак для волосся
  4. Гель для укладання

В такому укладанні важливо не допустити появу "півнів". Все повинно бути практично дзеркально гладко. Для цього ретельно вичісуємо волосся гребінцем з кожного боку. Піднімаємо волосся на потрібну висоту, збираємо в кінський хвіст і туго фіксуємо за допомогою гумки. Це не дуже корисно для здоров'я вашого волосся, тому не рекомендуємо носити цю укладку часто. Після цього проходимся гребінцем з натуральним ворсом, схожою на зубну щітку, по всій голові і прибираємо всі нерівності.При необхідності використовуємо невидимки, закріплюємо зачіску лаком і гелем для додання ефекту глянцевих волосся.

Кінський хвіст №2: на хвилі року

Для оформлення зачіски в стилі rock girl потрібно зробити начісування, який не тільки допоможе візуально виправити форму обличчя, але і додати невисоким дівчатам заповітні сантиметри.

Відокремлюємо над чолом волосся, збираємо їх за допомогою шпильки, що залишилася довжину збираємо в високий кінський хвіст. Начісування робимо у самих коренів, починаючи від волосся ближче до верхівки і пасмо за пасмом рухаємося в бік лоба. Передню частину волосся залишаємо гладкою, щоб прикрити начісування. За допомогою лаку закріплюємо отриманий обсяг, скріплюємо пасма невидимкою якомога ближче до гумки. Вільним кінцем пасма обвиваємо навколо гумки, фіксуємо під хвостом невидимкою.

Кінський хвіст №3: зі зворотним косою

Начісування на маківці можна також замінити зворотною косою, яка додасть всьому образу більше жіночності. Вичісуємо волосся, відокремлюємо у лоба пасма і плетемо зворотний косу: тобто кожне пасмо заводимо під низ іншої, як якщо б плели звичайну косу, але навпаки. Така коса трохи незвична, але дозволяє зробити дуже ефектний обсяг.Як тільки доплетете косу до верхівки, зафіксуйте її за допомогою безбарвної силіконової резиночки для волосся. Зберіть волосся в хвіст, сховайте гумки під обвівали пасмом. Кінці хвоста можна завити на плойку і надати більше романтики вашої зачісці.

Кінський хвіст №4: з французькою косою

Тут французька коса може перебувати і на маківці, і збоку. Також відмінно підійде всім дівчатам, які відрощують чубок.

Кінський хвіст №5: з косою риб'ячий хвіст

Коса риб'ячий хвіст виглядає дуже незвично і красиво, при цьому навчитися її плести можна всього за пару тренувань. Спробуйте виконати таку косу на вільних кінцях вашого хвоста, або на одній з пасом, якій потім можна обернути навколо гумки.

Кінський хвіст №7: з косою на потилиці

Косу під хвостом буде видно тільки під час руху, але від цього її принадність тільки зростає - без уваги ви не залишитеся. Щоб заплести таку косу, необхідно, нахилившись вперед, заплести зворотну косу рухаючись від шиї у напрямку до верхівки. Далі просто зберіть волосся в хвіст і закріпіть за необхідності лаком.

Кінський хвіст №8: багато хвостиків відразу

Якщо довжина волосся дозволяє, то на одному кінському хвості можна зробити відразу кілька. Для цього просто відступивши від основної гумки сантиметрів 5, перехопити волосся силіконової резинкою і надайте обсяг, трохи послабивши пасма. Таких по всій довжині волосся може вийде досить багато, а можна обмежитися 2-3.

Кінський хвіст №9: ефектне гофре

Для цієї зачіски необхідно розділити волосся на ваш звичний проділ, а одну з пасом збоку коректувати за допомогою насадки гофре на плойки для волосся. Зберіть волосся в хвіст, а гофрованої пасмом оповте його, щоб завершити стильний образ.

Залиште Свій Коментар