Креативне фарбування волосся: блокове і трафаретне

Іноді душа вимагає радикальних експериментів з образом. У цьому випадку одне з гідних рішень - креативне фарбування волосся, яке сьогодні має безліч варіантів. Блочне і трафаретне фарбування - віяння останнього часу, яке поки тільки починає набирати популярність. Такий зовнішній вигляд - для сміливих дівчат, які не проти стати об'єктом підвищеної уваги.

Блочне фарбування: як це виглядає і робиться?

Виходячи з назви техніки, зрозуміло, що все волосся поділяються на блоки, які потім будуть пофарбовані в різні кольори. При цьому фарби можуть бути нанесені як на всю масу волосся, так і на окремі пасма. Перед тим, як приступити до креативного фарбування в цій техніці, необхідно ретельно продумати і навіть промальовувати на папері схему майбутнього фарбування. Треба розрахувати, скільки сантиметрів по довжині і ширині буде займати той чи інший колір.

Чим більше відтінків планується використовувати при блочному фарбуванні - тим цей процес складніше. Необхідно пам'ятати і про те, що багато буде залежати від довжини волосся і форми стрижки. На довгому волоссі видно будуть тільки верхні шари, а ось на коротких стрижках схему фарбування треба складати, враховуючи, що буде видно абсолютно вся зачіска.

Слід пам'ятати про те, що краще використовувати стійкі фарби, так як засоби відтінків досить швидко і не завжди рівномірно змиваються, і, якщо використані яскраві контрастні відтінки, то зачіска буде після закінчення короткого часу виглядати просто неохайно.

Практика показує, що краще виконувати таке фарбування на волоссі середньої довжини і коротких. Чим більш креативною буде форма стрижки - тим краще.

Трафаретне фарбування: що воно собою являє?

Це, напевно, найбільш креативний варіант фарбування, адже за допомогою трафарету волосся, пофарбовані в один тон, можуть перетворитися в якусь подобу оперення павича або стати схожими на прапор рідної країни. Можна, звичайно, не здійснювати таких радикальних дій і обмежитися ненав'язливими сердечками або квітками.

Щоб провести трафаретне фарбування (його ще називають футуаж) знадобляться трафарети (тобто форми, за якими буде завдано візерунок) і фарби, які цілком можуть бути нестійкими (якщо візерунок буде не дуже складним і об'ємним).

Отже, фото блочного фарбування і футуажа, які допоможуть зробити вибір.

Залиште Свій Коментар