Літні зачіски: 10 ідей на кожен день

Літні зачіски - дражливі, романтичні, грайливі. Виберіть свій образ!
У сьогоднішній статті ми запропонуємо вам кілька безпрограшних варіантів, уявімо зачіски на літо для довгих і середньої довжини волосся. Їх можна зробити і вдома, використовуючи мінімум засобів для укладання і аксесуарів.

Літні зачіски: коса "риб'ячий хвіст"

такі літні зачіски, Як коси, підійдуть і на кожен день, і для особливих випадків.
Розчешіть волосся, збризніть їх будь-яким фіксуючим засобом для укладання або нанесіть мус. Розділіть волосся на дві частини. Відокремте тонку пасмо від однієї половини і перекиньте її на іншу. Тепер візьміть таку ж пасмо з іншої частини волосся і перекиньте на першу. Продовжуйте по черзі перекидати нові пасма на протилежну частину волосся, поки вони не закінчаться. Кінчик коси закріпіть гумкою.

Літні зачіски: пучок

ці незамінні зачіски на літо, Актуальні і в нинішньому сезоні. Зачешіть волосся на потилицю, зберіть їх в хвіст, заплетене звичайну косу, не дуже тугу. Закрутіть косу біля основи хвоста, утворюючи пучок. Гарненько закріпіть шпильками і зафіксуйте, наприклад, лаком для волосся.

Хвіст "Краватка-метелик"

Зауважте на потилиці високий хвіст, гумку злегка приспустити вниз. Розділіть хвіст на дві частини знизу (під гумкою). У отвір просуньте сам хвіст, як би вивертаючи його навиворіт. Гумка при цьому ховається. Такого роду літні зачіски можна закріпити невидимками.

Літні зачіски: ободок з косички

Зробіть проділ в області чола. Візьміть невелике пасмо прямо посередині і починайте плести французьку косу вбік. Додавайте потроху пасом, рухаючись до вуха. Коли кіска виявиться заплетеною вже далі вуха, можна її закріпити, уклавши її кінчик в основну масу волосся. Таку ж косичку можна сплести з іншого боку, а можна залишити одну. літні зачіски такого типу підійдуть романтичним натурам.

"Жгутики" з волосся

Зробіть прямий проділ. Візьміть невелике пасмо в області чола і починайте скручувати її в джгутик, поступово додаючи в нього тонкі пасма знизу. Робіть так, поки все волосся до вуха не будуть у джгуті. Те ж зробіть з іншого боку. Закріпіть обидва джгутика на потилиці шпилькою. Зачіски на літо такого типу хороші в спеку.

Іспанська вузол

літні зачіски цього плану ідеальні в дощ.Головна їх риса - бездоганна гладкість. Ретельно розчешіть волосся, збризніть лаком. Гарненько зачешіть волосся назад, зав'яжіть низький хвіст, заплетене його в косу і скрутіть біля основи, закріпивши шпилькою. Зачіска готова.

Літні зачіски: недбалий пучок

Обробіть волосся мусом. Відокремте з двох сторін бічні пасма. Решта волосся зберіть руками (недбало), укладаючи пасмо на пасмо, утворюючи "гніздо". Закріпіть шпильками. Зачіски на літо цього виду відмінні для відпочинку.

Грецька зачіска

Попередньо завийте волосся в локони. Пов'яжіть на голову стрічку, пов'язку, шкіряний шнур і т.п. так, щоб волосся зверху були підняті. Нижні пасма волосся акуратно закручуйте в пов'язку з однієї й іншої сторони. Решта ззаду волосся також загорніть. Грецька зачіска доречна завжди і всюди.

Літні зачіски: водоспад

Розділіть волосся на проділ. Візьміть пасмо від чола, розділіть її на дві частини. Перекрутіть дві ці пасма між собою двічі. Тримайте ці два локона в одній руці, а іншою рукою візьміть ще одну тонку пасмо волосся, яка вище цих двох. Помістіть нову пасмо між першими двома.Скрутіть ще два рази перші два пасма, затискаючи нову. Беріть ще одну пасмо, розташовану вище отриманого джгута і також фіксуйте його між двома пасмами. Повторіть так кілька разів, поки не дійдете до потилиці. Закріпіть пасмо шпилькою. такі літні зачіски залучать погляди оточуючих.

Гарний низький пучок

Розчешіть волосся, нанесіть на них фіксуючий засіб.
Візьміть м'яку тканину (наприклад, фліс), поверніть її в валик. Помістіть валик на кінчики волосся і закрутіть разом з ним волосся до самої шей. Закріпіть волосся шпильками збоку, ховаючи валик.

подібні зачіски на літо незамінні для роботи в офісі, для пляжу, відпочинку та розваг.

Залиште Свій Коментар