Місячний календар стрижки волосся в лютому 2015 року

Чи помічали ви коли-небудь, що звична стрижка волосся у одного і того ж майстра завжди буває абсолютно різною? Наприклад, починають швидше рости волосся, або після підрівнювання кінчиків волосся начебто оживають і чудово піддаються укладанні, а буває і таке, що пострижені кучері раптом "сходять з розуму" і впоратися з ними майже неможливо. А все це відбувається через обраної дати стрижки та положення Місяця в цей день. Давайте дізнаємося, яким буде місячний календар стрижок в лютому 2015 року та правильно заплануємо оновлення зачіски.

Стриж за місячним календарем

Що не кажи, а дотримання рекомендацій Місячного календаря дійсно допомагає в житті. Про це не прийнято кричати на кожному розі, тому як нарватися на скептиків в такому питанні - мила справа. Але знаючи положення Місяця в зодіакальних знаках, у нас з'являється можливість не тільки допомогти волоссю рости здоровими, красивими і довгими, але і значно поліпшити своє життя - залучити в неї енергію багатства і достатку, зміцнити здоров'я, повернути в будинок гармонію і любов.

Звичайно ж, одна лише стрижка за місячним календарем не зможе замінити вам якісний домашній догляд, тому відмовлятися від косметичних і лікарських засобів для здоров'я волосся однозначно не варто.Але завдяки правильним днях, ви зможете прискорити або, навпаки, уповільнити ріст волосся, а також допомогти їм повернути здоров'я і силу.

Найкращими днями для стрижки вважаються ті, коли Місяць розташований в сузір'ях Діви і Льва. При цьому стрижка виконується не тільки на зростаючу Місяць, але і на спадаючу. Однак зростаюча при цьому допомагає посилити їх зростання і залучити удачу в ваше життя. У дні Льва волосся знаходять густоту і силу, а в дні Діви - швидке зростання і красиву форму. Найбільш несприятливими днями вважаються дні, коду Місяць знаходиться в Рибах або Раку. Уникайте також стригтися дні Козерога, а самі невдалі дні ті, в яких Місяць знаходиться в Близнюках або Овні.

Є також думка, що фарбування волосся слід проводити тільки на зростаючу Місяць, тому як фарба протримається на волоссі набагато довше. А ось на спадної Місяці ваші фарбоване волосся можуть швидко стати тьмяними і втратити яскравість.

Завивку волосся вдало проводити, коли Місяць в Діві. Уникайте дні, коли Місяць переходить в знаки Рака, Риб, Водолія або Скорпіона - процедура може пройти невдало або сильно нашкодити здоров'ю волосся. А ось в дні Лева завивка волосся може дати несподіваний результат, тому що в цей час волосся "люблять" самостійно завиватися.

Хороші дні для стрижки волосся в лютому 2015 року

Щоб поліпшити здоров'я волосся і залучити фортуну, стрижіться 1, 2, 7, 9, 10, 12, 15, 16, 17, 22, 25 або 28 лютого.

Невдалі дні для стрижки волосся в лютому 2015 року

Уникайте стрижок в наступні дати лютого: 3, 4, 5, 6, 8, 13, 14, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 27 лютого.

Залиште Свій Коментар