Маска для волосся з касторовою олією

Маски для волосся, виготовлені в домашніх умовах, мають цілий ряд переваг. Приготовлені простим способом в домашніх умовах вони дуже корисні. Тим більше що їх приготування не несе за собою величезних грошових витрат, а це дуже важливо для сімейного бюджету в цілому. Маски з касторовою олією - одні з найефективніших, бюджетних і простих способів привести волосся в гарний, а головне, здоровий вигляд.

Маска для волосся з касторовою олією: просте рішення складних проблем

До складу масляних натуральних масок входять лише справжні свіжі компоненти, тому вони діють, набагато сильніше, ніж куплені в спеціалізованих магазинах. Щоб отримати результат, треба враховувати необхідну деталь - будь-які маски бажано підбирати під тип вашого волосся. Це поліпшить ефект, а підсумок не примусить довго чекати.

Давно визнано, що саме касторове масло найкраще впливає на ріст вій і волосся. Воно має дуже гарною якістю, а саме активізує приплив крові в волосяні цибулини. Маска для волосся з застосуванням касторової олії діє чудово і тонізують волосся, надаючи їм блиск і здоров'я.

Все висококласні засоби по догляду за волоссям неодмінно включають в себе касторове масло. Його вартість вельми символічна, і продається воно в будь-якій аптеці, або в спеціальних магазинах з продажу косметичних засобів. Варіантів корисних масок для волосся є багато.

Два ефективних рецепта масок для волосся з касторовою олією

Перший дуже простий спосіб - це використання масла в чистому вигляді, без домішок і хімічних добавок. Масло нагрівають на водяній бані і теплим нанести на корені волосся. Потім голову обертають махровим рушником і через тридцять хвилин змивають шампунем. Масло з волосся змивається важко, повністю змивається тільки з третього разу.

Отриманий результат цього дійсно варто! Волосся змінюються на очах, їх стан значно поліпшується, вони чудово густіють.

Другий спосіб для того щоб волосся добре росли: у касторове масло додають горілку і лимонну кислоту. За допомогою цієї маски призупиняється випадання волосся, і вони швидше ростуть. Розігріваючий ефект горілки стимулює волосяні цибулини, Основою отримання вітаміну С є - лимон. Одночасно волосся отримують і харчування, і вітаміни.Маску готують шляхом змішування в рівних пропорціях масло, горілку і лимонної кислоти.

Нанести маску потрібно до миття голови втираючи в корені волосся і тримати якомога довше. Вимиваємо, як і в попередньому варіанті - шампунем. Результат не змусить чекати довго - ви дуже скоро будете, задоволені тим як виглядають ваші волосся. Вони придбають блиск і здоровий вигляд, перестануть ламатися, випадати і жірнеть.

Залиште Свій Коментар