Як підстригти чубчик самостійно або домашній салон краси

Чубчик - одна з важливих елементів зачіски. Більш того, незалежно від того, яка у Вас зачіска, та чи інша чубчик може доповнити або кардинально змінити образ. Як підстригти чубчик самостійно так, щоб вона ідеально підходила як по довжині волосся, так і за формою обличчя?

На думку деяких, їм не йде чубчик. Кожен має право на свою думку, проте, швидше за все, вони просто не знайшли "свою" чубок. Пропонуємо розібратися, як саме можна відтворити Вашу чубчик, тим більше що на відміну від задньої частини голови, цю процедуру можна провести самостійно.

Які вони бувають?

Перед тим, як самої підстригти чубчик, необхідно визначитися з її видом. Всі ми знаємо, що вони можуть бути рідкісні, густі, рівні, косі і т.д. Однак умовно їх можна розділити на два типи:

 • Самостійний елемент зачіски. Найчастіше вони привертають до себе увагу і не залежать від довжини волосся.

 • Є частиною зачіски. Вони залежать від типу стрижки та опрацьовуються після закінчення зачіски. Зазвичай вона вичісується в заданому напрямку. Окантовка також проводиться після завершення основної роботи.

Яка буває окантовка?

Для початку визначимося, що таке окантовка.

Окантовка - необхідний завершальний елемент. Вона є одночасно і лінією контуру, і окремим способом її коригування. Окантовка може зробити плавним, округлим, або ж навпаки різким і рваним.

Як можна підстригти чубчик, використовуючи різні види окантовки? Найбільш поширеною є:

 • трикутна;
 • дворівнева (з густим або рідким верхнім шаром);
 • пряма;

 • хвиляста;
 • ступінчаста;
 • рвана (однієї або різної довжини);
 • коса;

Якщо для Вас питання про те, як правильно підстригти чубчик є проблемою, рекомендується в якості консультації звернутися до перукаря або стиліста. Він підкаже або навіть покаже оптимальний варіант, який підходить по густоті, ширині. Альтернативою є також підбір стрижки за допомогою комп'ютерної програми.

вибираємо проділ

Варіантів відділення чубчика від основної маси волосся існує декілька:

 1. трикутний проділ;
 2. п-подібний проділ;
 3. паралельне відділення;

Ширина найчастіше визначається правої і лівої лобовими виступами. Іноді, коли цього вимагає стрижка, чубчик може захоплювати скроневі пасма.

Які інструменти знадобляться?

 • По-перше, це ножиці.Рекомендується використовувати тільки професійні ножиці, так як від їх якості буде залежати результат. Однак якщо таких немає, потрібно взяти найгостріші.

Зверніть увагу, що якщо Ви плануєте і надалі стригти волосся самостійно, обов'язково придбайте професійний інструмент. Також рекомендується додатково придбати філіровочние ножиці, якими при бажанні можна навчитися робити чудові ефекти.

 • По-друге, це гребінець. Майте на увазі, що це повинна бути не масажна гребінець tangle teezer, а гребінець. Зазвичай використовуються подвійні гребінці, з одного боку яких рідкісні зубчики, а з іншого - часті. Також Вам можуть знадобитися різні "крабики" або гумки для фіксації волосся.

Техніка стрижки: на мокрі або сухе волосся?

Отже, всі інструменти готові, тип обраний, тепер залишилося з'ясувати, як красиво підстригти чубчик, не допускаючи технічних помилок. Думки з приводу того, чи потрібно зволожувати волосся перед стрижкою різняться. Кожен може довго відстоювати свою думку, наводячи при цьому свої аргументи.

Але якщо Ви ще не визначилися, потрібно мати на увазі,що при сухих локони стрижка може вийти не зовсім рівною, так як укладання, наявна на даний момент, може сильно вплинути (особливо це стосується хвилястих і кучерявого волосся).

Якщо ж Ви вирішили зволожити волосся перед стрижкою, майте на увазі, що в остаточному результаті вони можуть "підскочити" на 0,5-1 см. У такому випадку потрібно підходити з обережністю до питання довжини і форми.

Техніка стрижки прямий чубчика

Перед тим, як підстригти чубок рівно, гладко розчешіть волосся, відтягніть їх у напрямку до перенісся і зріжте на потрібній довжині. Таким чином, Ви отримаєте пасмо, по якій потрібно буде орієнтуватися при зрізанні інших.

Техніка стрижки косою чубчика

Для початку відокремте чубок від решти волосся. При бажанні можете скористатися пульверизатором для розгладження локонів. Далі необхідно розчесати чуба і зрізати її під бажаним кутом. Таким чином, ми отримуємо рівний зріз. Але багатьох цікавить питання: як підстригти косу чубок з більш цікавими краями? Як варіант, можна пройтися дрібними зубчиками вертикально по кінчиках. Якщо ж у Вас дуже густе волосся, можна провести филировку.

Техніка стрижки рваною чубчика

Даний варіант стрижки досить складний і без підготовки буде непросто його втілити. Для початку відокремте проділом чубок, розчешіть її. Потім на бажаному рівні зістрижіть волосся зубчиками, які можуть бути як великими, так і дрібними. Для густого волосся підійдуть великі зубчики, для рідкісних - дрібні. Потім рекомендується провести филировку, але це вже на Ваш розсуд.

Виходячи з усього вищевикладеного, можна побачити, що щоб привести волосся в порядок, не обов'язково йти в перукарню: її цілком можна підрізати будинку. Якщо Ви все ще переживаєте про те, як підстригти чубок самостійно, відео і різні самовчителі завжди прийдуть на допомогу.

А якщо ви все таки не наважуєтеся відрізати чубок, то існує не мало способів, як заколоти чубок різної довжини.

Залиште Свій Коментар