Чоловічі зачіски, які самі чоловіки ненавидять

Зараз немає строгих правил щодо вибору зачіски, і у чоловіків теж. Вони вільні вибирати ту стрижку, яка їм до смаку. Але є серед них такі зачіски, які самим чоловікам абсолютно не подобаються. Так, вони всі різні, ці хлопці, зі своїми звичками і вподобаннями, але більшість з них так передбачувані в цьому питанні. Які ж зачіски їх не радують?

Ох вже ця лисина ...

Цю стрижку скоріше не чоловік вибирає, а стрижка вибирає чоловіка. Багато представників сильної статі досить рано починають втрачати волосся. Більшість з них цим фактом дуже невдоволено, як ти розумієш. Але ми-то знає, що дівчатам вони подобаються і такими теж. Образ стає більш харизматичний.

У прагненні надати собі мужній зовнішній вигляд, наші чоловіки стрижуть інші волосся дуже коротко машинкою або навіть голять голову. І практично завжди це виглядає цілком непогано - стримана мужність, так би мовити.

Чоловічі зачіски: їжачок з Африки

Ця напасть, в сенсі зачіска, характерна для тих чоловіків, які від природи мають кучеряве волосся. Відпускати таке волосся навіть до середньої довжини практично не реально. Тримати їх в порядку теж складно.А вже виглядати солідно і зовсім непросто.

Максимум, що можна зробити - стригти коротко, під їжачка, африканського їжачка. Практично будь-який сильно кучерявий чоловік із задоволенням помінявся б зачіскою з володарем прямого волосся.

Чоловічі зачіски: художній безлад

Неслухняні чуприну можуть виглядати свіжо і природно. Але сам чоловік думає, що у нього "бардак на голові". А дівчатам навіть подобається ця легка недбалість, що надає певний шик і модний ореол тусовщика.

Мінус в тому, що зачіска не виглядає доглянутою і може не відповідати деяким професіям, де відчайдушний спосіб не в честі. Сам молодий чоловік іноді замислюється, що треба б щось з головою зробити, але, відверто кажучи, йому просто лінь. Інакше адже доведеться регулярно ходити в перукарню і надавати форму всім цим непокірним волоссям.

Локони у чоловіка

Романтичні локони, про яких ти сама в таємниці мрієш, прикрашають голову хлопця. Але сам чоловік навряд чи задоволений цим. Він, ймовірно, хотів би мати більш чітку стрижку, без "демократії" на голові, коли кожен волосок сам вирішує, куди йому завиватися.

Багатьом дівчатам подобаються на хлопцях такі зачіски, які роблять його шалено привабливим і милим.

Довге волосся: хвіст, пучок і т.д.

Деяким модникам подобається довге волосся.З одного боку це гранично просто - зав'язав хвіст і впорався. Ні укладок не потрібно, ні стрижок регулярних. Навіть якщо волосся не дуже чисті, то це і не важливо - хвіст і пучок все приховають.

Проблеми можуть бути з тим, що така зачіска не у всіх випадках доречна і найчастіше погано сприймається іншими чоловіками. З ноткою зневаги, а іноді і насмішками. Стереотипи, властиві більшості, або строгий дрес-код на роботі можуть накласти обмеження на зовнішній вигляд зачіски.

Але багато дівчат до такого чоловічого образу ставляться дуже прихильно. Адже є щось в ньому, в цього хлопця, що нагадує фільми про Геракла. Ти ж не проти того, що у хлопця волосся довше, ніж у тебе? Або забобони сильніше?

Вони такі різні, ці чоловіки. Насправді вони не настільки черстві, як може здатися. Вони засмучуються так само, як і жінки, коли помічають сиве волосся на голові. І дуже переживають, коли починають лисіти. Приймай їх такими, якими вони є - лисі або кошлаті, активні або сором'язливі.

  

Залиште Свій Коментар