Незвичайний колір волосся: експерименти Ксеніви Бойко

Поки деякі роздумують про вселенських проблемах, на зразок «Постригти чубок чи ні?» І відвідують перукаря виключно для того, щоб він їх «підрівняв», інші фарбують волосся в екстремальні кольори і створюють чудовий сміливий імідж.

Публікуємо прем'єрне інтерв'ю в рубриці HAIR LIVE. Ксеніва Бойко - дівчина, яка не боїться експериментів з волоссям і завжди придумує яскраві і зухвалі образи.

 

 Коли почалися ваші перші експерименти із зачіскою? Це було пов'язано з якимись особливими подіями у вашому житті?

Мене ще з дитинства стригли під хлопчика. Максимальна довжина, що у мене була в дитинстві - каре. Потім зустрілася з хлопцем, який зараз є чоловіком, і дуже він хотів, щоб я відростила волосся. Докладала усіх зусиль могла, що не стриглася кілька місяців, але потім побачила фільм «Квітка кактуса». Стрижка Голді Хоун мене підкорила, це, напевно, до цих пір моя найулюбленіша стрижка. Підстриглася. Чоловік був гнівний.

Наступна велика перерва, яка ввела мене в еру вибривання різних частин голови, було сбривание всіх волосся під 0,5. Виглядала я, як мавпа, але для мене це стало великим кроком. Тоді я відрахував з нелюбимого ВНЗ, знайшла роботу і відзначила цю позбавленням від волосся. З тих пір різкі зміни в зачісці зазвичай йдуть після змін в житті.

Багато хто вважає, що волосся таять в собі містичну силу, ви в це вірите?

Працювала якийсь час перукарем, і приходили до мене зарослі-зарослі жінки, які стрижуться тільки «на убуваючу місяць», «новий місяць» або ще в якісь особливі дні. Чи то волосся так краще ростуть, то чи якщо підстригти невчасно, біди будуть ... Як на мене, волосся - це просто волосся, похідна епідермісу. Ніякої містики тут немає.

Тобто зміна зачіски завжди супроводжувалося у вас змінами в житті, але це виходило від розуму, а не від «місяця»?

Від розуму, від інших людей, від подій в житті. Зараз ось через роботу довелося колір змінити.

А чим ви займаєтеся? Хто за професією і ким працюєте зараз?

Поки що в пошуку. За професією - перукар, але це більше хобі для мене, ніж робота. Працювати в перукарнях - важка праця, ніякого задоволення не доставляє. Люблю стригти будинку друзів, знайомих.

А самі завжди стрижетеся у одного майстра?

Всього 2 роки живу в Челябінську, всі ці 2 роки ходила по різним майстрам. Тільки недавно знайшла свою одну єдину. Дві стрижки зроблені у неї.

Як ваші близькі ставляться до ваших експериментів? Рідні, друзі?

Вся сім'я, крім мами, ставиться до цього вкрай негативно. Консервативні вони у мене. А мама, хоч і перший час не схвалювала цього, зараз радіє, що я «не як усі». У друзів різні погляди. Якісь мої експерименти з волоссям їм подобаються, якісь ні. Всім не догодиш. На минулих двох роботах начальниці просто обожнює мій зовнішній вигляд. А тепер потрібно знайти хорошу работенку і швидше, не хочу ризикувати. Ношу сорочку з довгими рукавами і зняла пірсинг заради цього.

Чи готові ви пожертвувати своїм іміджем заради роботи? Припустимо, вам запропонують високооплачувану роботу, але з умовою, що ви будете завжди дотримуватися ділового стилю, ніяких вправо-вліво, екстриму і т.д.

Якщо робота стоїть, цікава, то в принципі, можна і поховати на роботі татуювання і з волоссям щось придумати. Але все ж, я думаю, що якщо я буду отримувати багато грошей і не зможу їх витрачати на зовнішні модифікації, для мене це буде тортурами.

 

А як доглядаєте за волоссям? Чи є у вас улюблені засоби по догляду? які фарби використовуєте?

За волоссям практично ніяк не доглядаю. І чого за ними доглядати, коли довжина від сили сантиметрів 7?

Фарбу, в основному, використовую Estel Essex, не тому, що вона найкраща, а тому що мене на навчанні вчили тільки з нею працювати. А все неординарні кольору, що були на мені, - це Directions. виробництво Англії, якщо не помиляюся. Мій вибір припав саме на цей бренд через позитивних відгуків на форумах. Вирішила спробувати і не пошкодувала. На відміну від більш розкрученого Manic Panic, кольору у Directions більш насичені і стійкі.

Проблем від частого фарбування немає?

 Чи не лисею, волосся не лізуть. Після миття м'які і приємні.

Побажання від Ксеніви: не боятися змін!

Розмовляла Сафонова Ю.С.

Залиште Свій Коментар