Як в домашніх умовах підстригти дитини машинкою

Щоб дитина виглядала акуратним і стильним, потрібно привести в порядок волосся. Якщо цього навчитися самому, то можна заощадити кошти і час. На допомогу батькам, як підстригти дитину вдома, можуть прийти нескладні рекомендації та правила.

Поради, необхідні для потрібного результату

Стрижка у маленьких хлопчиків в більшості випадків коротка, тому постійно потрібна корекція. Навчившись стригти в домашніх умовах, можна уникнути численних походів в перукарню. Та й не всі діти згодні туди йти.

Найпопулярнішими стрижками серед хлопчиків від 1 року є "Шапочка" і "Горщик". Ці зачіски роблять зовнішній вигляд акуратним і стильним. Техніка їх виконання проста.

Перед тим, як почати стрижку будинку, потрібно приготувати всі прилади заздалегідь (машинка, насадки, гребінець, ножиці).

Вони не повинні бути доступні дитині. Щоб підстригти дитини машинкою, потрібно враховувати деякі моменти.

  1. У кімнаті, де буде проходити стрижка, має бути достатньо світла і простору. Добре, якщо перед дитиною буде дзеркало - тоді він отримає можливість спостерігати за процесом.
  2. Малюк повинен сидіти на зручному стільці.Ідеальним варіантом є крутиться стілець, у якого регулюється висота.
  3. Краще, якщо машинка працює на батарейках.
  4. Обов'язково повинні бути насадки, які дозволять регулювати довжину стрижки.
  5. Звичайні та філіровочние ножиці дозволять виправити нерівності і переходи.

Існують спеціальні дитячі машинки, насадки у яких виконані з керамічних деталей. У самого приладу тупі кінці, які не дозволять при несподіваному повороті поранити або зробити подряпину. Прилад працює тихо і не налякає гучним дзижчанням маленького хлопчика.

Якщо дитина в обраний день стрижки примхливий або погано себе почуває, процедуру потрібно перенести на інший час.

підготовчий момент

Якщо хлопчика стрижуть будинку вперше, його потрібно підготувати: варто розповісти про те, як буде проходити процедура, показати на татові, сказати, що це не боляче. Корисно дати помацати машинку. Тільки після цього малюка можна посадити на стілець.

Відкриті ділянки тіла і одяг потрібно накрити гладкою тканиною, щоб дрібні Зістрижені волоски не кололися і не забивалися в одяг. Якщо дитині не виповнилося 3 років, то він може злякатися шуму машинки і виду ножиць.Тут здатне допомогти відволікання уваги дитини. Можна запропонувати нову іграшку або включити улюблений мультфільм.

Вибір підходящої зачіски є важливим підготовчим моментом. Враховувати потрібно вік малюка і структуру його волосся.

Дітям до 2 років найкраще робити коротку стрижку з окантовкою. Подібний варіант підкреслить форму голови і додасть акуратний вигляд.

Довгі зачіски не підійдуть, так як волосся ще не набули сили, виглядають тонкими і рідкісними.

Швидкість росту волосся на різних ділянках голови теж різна. Структура волосся у дітей, які досягли трирічного віку, більш однорідна, вони починають добре рости, але як і раніше залишаються тонкими. І в цей період потрібно зупиняти свій вибір на коротких стрижках.

Вік від 3 до 6 років вважається простором для творчості. Слід тільки вибирати прості і зручні зачіски - наприклад "Горшок", "Цезар", "Бобрик".

Хід роботи

Удома можна зробити різні зачіски. Щоб правильно стригти машинкою, потрібно виконувати деякі рекомендації.

  1. Перед стрижкою волосся зволожується за допомогою розпилювача. Вода повинна бути теплою, щоб не викликати дискомфорту.
  2. Необхідно вибрати довжину волосся і встановити на машинці відповідну насадку.
  3. Починати стрижку необхідно з потиличної області повільними рухами, перебираючись до скронь і тімені.
  4. Машинку слід щільно притискати до голови, але при цьому стежити, щоб вона не була під кутом.

Не слід сильно мочити шевелюру перед роботою - це її ускладнює і ускладнює процес.

Варіанти стрижок для хлопчиків, які легко виконати вдома

Стрижка з однієї насадкою

Встановлюється необхідна насадка і починається стрижка з тім'яної області. Обробляється вся поверхня голови. Періодично потрібно допомагати підніматися волосках за допомогою гребінця. Близько вух слід бути гранично обережними, щоб їх не поранити. Для цього вушну раковину потрібно злегка відігнути.

Щоб надати окантовку скронь і потиличній зоні, насадка знімається. За допомогою ножиць прибираються стирчать волоски, які не попалися машинці.

Стрижка з різною довжиною

За допомогою великої насадки формується основна довжина волосся. Потилична і скронева область робляться короткими. Щоб переходи були плавними, необхідно підбирати насадки за спаданням, залишаючи по 1 см з попереднього ряду зрізаного волосся. Підкоригувати плавність можна за допомогою ножиць і гребінця.Чубчик залишають власникам високого чола.

Стрижка "Горщик"

Підходить для активних, веселих, непосидючих, товариських хлопчиків. Волосся повинні бути середньої довжини. Краще, якщо вони прямі і густі. Саме таке волосся будуть ідеально тримати форму і об'єм. Складно виконати стрижку "Горщик" на кучеряве волосся, так як форма триматися не буде.

Стрижка під Горщик нагадує контури, схожі з формою горщика. Не потрібна додаткова укладання, якщо волосся від природи щільні і прямі.

Пасма самі укладаються в потрібному напрямку після миття або розчісування. Довжина локонів на верхнезатилочной, тім'яної і лобної ділянки буде більше, ніж на нижньопотиличної зоні. Зачіска "Горщик" додасть обсягу тонким волоссю.

Довжина волосся на потилиці дорівнює 5 мм. Чубчик повинна бути вище брів на 1-2 см.

Стрижка під "Шапочку"

Аналогом зачіски "Горщик" є стрижка під "Шапочку".

Виглядає вона наступним чином. Волосся на нижній потиличній області зістригали найменшою насадкою, а на тімені - методом накладання локона на локон. Чубчик плавно переходить в основну довжину зачіски.

Кожному з батьків під силу в домашніх умовах підстригти дитини.Для цього потрібно запастися необхідним інструментом, правильно підготувати малюка і брати до уваги рекомендації.

Залиште Свій Коментар