Зачіски для побачення: кращі і гірші ідеї

Збираєшся на побачення і зовсім не знаєш, яку зачіску зробити? Повір, як показала практика і допит з пристрастю, чоловікам більше подобаються прості укладання! Ми вирішили допомогти тобі визначитися з образом і підказати, які зачіски краще уникати в цей відповідальний момент твого життя.

Хороша ідея: збери волосся у шиї

Як розповіли чоловіки, зачіски з відкритою шиєю і плечима викликають у них ніжність і бажання захистити. Непоганий початок, тобі не здається? А то, що такі укладання йдуть практично кожній дівчині, додає їм кілька балів! Найважливіше, твоя зачіска повинна бути трохи недбалої і природною, твоя задача - визначити, як саме ти збереш локони. Ми підготували кілька вигідних варіантів. Обери свій і вперед!

Зачіски для побачення: погана ідея

Чи не переборщи з недбалістю! Чоловікові важливий зовнішній вигляд волосся, якщо вони схожі на гніздо, йому ніколи не захочеться їх розпустити!

Милий аксесуар на волоссі буде в тему, але і тут потрібно відчувати грань!

Хороша ідея: зроби хвостик

Відмінна і, головне, швидка укладка для побачення. Чоловіки інтуїтивно тягнуться до "хвостатим" дівчатам, а тобі це на руку! Важливо, не забувай, що тобі потрібно справити враження, а не зійти за дівчинку "з нашого двору".Тому навчися робити хвіст незвичайним! Ось тобі кілька підказок.

Зачіски для побачення: гірші ідеї

Думаємо, без коментарів! Такі хвостики ти можеш собі дозволити тільки вдома, і то в погані дні!

Хороша ідея: Заплети волосся

Це необов'язково має бути коса, ти можеш просто прикрасити зачіску плетінням. Чоловіки не люблять складності, тому не роби ставку на хитромудрі укладання. Легкість, простота і природність - ось запорука успіху! За допомогою наших підказок ти дуже швидко впораєшся!

Зачіски для побачення: ні за що!

Ніколи не роби занадто складне укладання з косами! По-перше, чоловіки цього не люблять, по-друге, ти ризикуєш стати схожою ось на цю панянку!

Не роби косу а-ля Тимошенко!

Чи не заплітай косу як в школі, пам'ятаєш, як на неї реагували хлопчаки?

Хороша ідея: м'які локони

За визнанням чоловіків, ця зачіска гарантовано забезпечить тобі успіх! У м'які спадаючі локони так і хочеться зануритися. Щоб зробити "правильну" укладку, скористайся фото-підказкою.

До речі, ти можеш подбати про укладання заздалегідь!

Зачіски для побачення: погана ідея

Занадто тугі локони, щедро политі лаком,можуть тільки відлякати від тебе будь-якого, навіть самого безстрашного, шанувальника! Не забувай про природність і легку недбалість, саме ці два фактори забезпечать тобі успіх на побаченні.

Хороша ідея: настрій його на романтичний лад

Зачіски з квітами у волоссі такі милі! Чоловіки хором голосують за "квіткові" укладання! Один нюанс: квіти не повинні брати всю увагу на себе, а лише підкреслювати красу твого волосся.

Зачіски для побачення: ніколи!

Чи не перетворюй свою голову в клумбу, це однозначно нічого хорошого тобі не принесе!

Хороша ідея: зроби пучок

Ця зачіска завжди викликала у чоловіків неоднозначні емоції. Але насправді виявилося, що недбалі і вільні пучки дуже навіть подобаються сильній статі. Тому опановуй кілька технік і сміливо біжи на побачення!

Зачіски для побачення: пучок а-ля бібліотекар

Саме ця зачіска викликає у чоловіків скрегіт зубів і тахікардію. Чи не знаємо, чим їм не догодили бібліотекарі, але така реакція навряд чи підходить для романтичної зустрічі.

До речі, недбалість пучка теж не повинна "зашкалювати".

 

Зачіски для побачення: чоловіки голосують проти!

Виявляється, деякі зачіски чоловіки просто ненавидять! Щоб ти, не дай боже, не задумала їх зробити на побачення, ми вирішили тебе попередити. Отже, ніколи не роби:

· Дикий начісування з тонною лаку

· Ролл з волосся

· Квіти з волосся

· Складні укладання

· "Бабусині" зачіски

· Нерозумні й недоречні укладання

 

Залиште Свій Коментар