Мода на «мокру» укладку або як зробити ефект мокрого волосся?

У цьому сезоні модні зачіски з ефектом мокрого волосся. Як же його зробити? Для цього потрібно мати кошти, які підходять до вашого конкретного виду пасом. Таким засобом є спрей "текстурайзер". Він підходить дівчатам з кучерявим локонами.

Цей спрей виділить окремо акуратні локони, додасть їм глянсовий блиск, і допоможе створити шикарну зачіску. Можна використовувати гель легкої фіксації на природних кучериках.

Розповімо про декілька простих кроків, як зробити ефект мокрого волосся:

  1. Помийте голову.
  2. Після цього локони злегка підсушіть за допомогою рушники.
  3. Нанесіть засіб кінчиками пальців на шевелюру, або гребінцем.
  4. Потім відіжміть їх руками, щоб надати хвилястість.
  5. Висушіть голову, краще без застосування фена, природним чином.

Для створення легкої вологості застосуєте спрей з глянцевим блиском.

Потрібно нанести на вологе локони спрей "текстурайзер", потім висушити їх без використання фена.

Один з цікавих варіантів, коли "мокрими" робляться не всі пасма, а тільки частину шевелюри.

Ще один спосіб придбати мокрий ефект на довге волосся. Для цього потрібно придбати глянцевий лак.Тільки не варто перевантажувати довгі пасма засобами для укладання. Якщо знати міру, то ви отримаєте не склеєні, а легкі і рухливі пасма.

Як зробити ефект мокрого волосся на коротке волосся. Для дівчат з короткими, вітається повна свобода дій. Можна зробити як добре зафіксовану зачіску, так і непластичні пасма з видом "бріоліну".

Для пасом різної довжини застосовується певна концентрація укладають засобів.

деякі секрети


Таке укладання дуже пластична. Вона може підійти на будь-які випадки життя - для ділової зустрічі, повсякденності і романтичного побачення.

  • Ідеальний варіант для ділового і суворого стилю - високий хвіст. Зробити таку зачіску просто. Потрібно високо на потилиці зібрати локони, нанести на долоню невелика кількість фіксуючий засіб і пригладити пасма. Таким чином, відбудеться вид сяйва, а неслухняні пасма повернуться на місце.
  • Для створення романтичного образу слід закріпити пасма шпилькою, і надати локонам легку хвилястість за допомогою гелю.
  • Отримати мокрий ефект на довгому волоссі буває складно. Легко переборщити із засобом і одержати не "мокрі", а брудні пасма.Тому, щоб зачіска на довгому прямих пасмах була красивою і природною, потрібно нанести зовсім небагато кошти. Потім накрутити їх на коклюшки. Залиште чубок прямий, або зробіть її асиметричною, на косий проділ. Не можна наносити гель на чубок, тому що вона буде виглядати брудною.

За допомогою рук, розберіть товсті пасма на більш тонкі.

Для брюнеток ефект "мокрих" волосся фото, дуже підходить для повсякденної зачіски, підкреслюється блиск темних пасм, надає їм натуральний, здоровий вигляд.
Блондинкам, бажаючим отримати таку зачіску, використовувати фіксуючі засоби потрібно обережно. Використовувати тільки самі нежирні і легкі. Для створення цієї зачіски потрібно використовувати певну кількість "текстурайзер", воску або гелю.

засоби фіксації

Щоб зробити мокрий ефект на довге волосся, можна використовувати звичайний гель і спеціальний. Серед спеціальних є гелі м'якої ступеня фіксації і сильною.

Для того щоб зачіска виглядала природно і красиво, локони повинні бути густими і здоровими. Рідкі, при створенні "мокрого" виду, часто набувають вигляду бурульок. Якщо ви використовуєте гель, то знайте, що він сушить пасма.Щоб цього уникнути, додайте в нього кілька крапель кондиціонера. Для створення зачіски можна використовувати також пінку або віск.

Як робити мокрий ефект волосся вдома?

Для цього не обов'язково йти в перукарню. З цим завданням можна впоратися будинку.

  • За допомогою лаку. Нанесіть велику кількість лаку на вологі пасма. Руками виконайте такі рухи, як ніби ви мнете тісто. Так зробите локони злегка хвилястими. Підсушіть трохи за допомогою фена.
  • За допомогою воску. Добре розітріть в долонях віск, нанесіть його на локони, при цьому відразу формуючи прядки. При необхідності підсушіть феном.

Знайте, що локони можна розчісувати, якщо не хочете зіпсувати створений вид.

Залиште Свій Коментар