Сивий колір волосся: попелясті відтінки 2015 року

Дівчата зі сріблястим волоссям і на екрані, і в житті виглядають неймовірно ефектно. Але домогтися такого ідеально чистого відтінку буває дуже складно - все частіше проглядає зрадницький жовтий відтінок, а іноді волосся буквально не витримують впливу хімічного барвника і перетворюються в "солому". Як же отримати сивий колір волосся і при цьому не втратити їх? Ми знайшли відповідь.

Сиве волосся - модний тренд чи купа турбот?

Якщо ви зважилися кардинально змінити колір волосся на сріблястий, то будьте готові до постійного ретельного догляду. Вся справа в тому, що без якісної турботи і правильний коштів, прояснені пасма стануть дуже сухими і ламкими, втратять свій блиск і естетичність. При цьому не варто забувати і про систематичне оновлення кольору коренів - і це доведеться робити кожні 2 тижні. Досить напружено, чи не так?

Але якщо це вас не зупиняє, тоді без довгих передмов перейдемо до фарбування волосся в білий колір. Нас чекає багато роботи!

Процес фарбування в сивий колір

Для початку вам знадобиться спеціальний освітлюючий порошок і оксид. Відсоток оксиду краще вибирати невеликий, а при необхідності повторити освітлення.Найскладніше - це прибрати сторонній відтінок. Часто пробивається в сріблясті волосся жовті й зелені відтінки, також важливо, щоб тонуюча фарба не дала в результаті ефект "брудних" сірих волосся. Вибирайте професійну фарбу, яка отримала багато позитивних відгуків.

Тривалість витримки залежатиме від початкового кольору волосся: чим темніше вони були до освітлення, тим довше доведеться тримати суміш. В середньому, це займає близько 30 хвилин. Після висвітлення, змиваємо засіб з волосся шампунем і сушимо волосся феном.

На сухе волосся наносимо підготовлену фарбу-тонік з ефектом сивого волосся. Залиште діяти рівно на той час, що зазначено в інструкції. Після цього змиваємо фарбу і отримуємо ефект справжньої ельфійки - срібні блискуче волосся.

Звичайно, найкраще проводити процедуру фарбування в сивий колір в салоні, тому як в домашніх умовах результат може бути непередбачуваним. А в руках професіонала ви зможете розслабитися і налаштуватися на новий ефектний образ.

Догляд за сивим волоссям

Дуже важливо правильно доглядати за сивим волоссям - їм будуть потрібні спеціальний шампунь, кондиціонер і маски.Такі кошти видаляють жовті відтінки, допомагають зволожити волосся і наситити їх корисними компонентами.

Уникайте частого використання всіляких нагрівальних інструментів для укладання - сріблясті фарбоване волосся вже пошкоджені, не варто їх випробовувати на міцність. Але якщо дуже потрібно, обов'язково використовуйте хорошу термозахист, щоб хоч трохи захистити зачіску від впливу гарячого приладу.

Регулярно підстригайте кінчики і оновлюйте колір коренів волосся. Це не тільки забезпечить зачісці охайний і красивий вид, але і дозволить вам відчувати себе доглянутою і дуже красивою дівчиною.

Дбайте про ваших нових сивого волосся, і вони дадуть відповідь вам взаємністю!

Сірий колір волосся фото

Залиште Свій Коментар