Сміливі зачіски: що навидумують стилісти?

Ти коли-небудь замислювалася, звідки з'явився термін "перукарське мистецтво"? Здавалося б, навчитися орудувати ножицями і робити зачіску може кожен! Але зачіски, з якими ми тебе хочемо сьогодні познайомити, підвладні тільки рукам справжніх майстрів своєї справи. Авангардні зачіски прикрашають подіуми, видовищні заходи, постановки та шоу і навряд чи доступні простим смертним. Але ми вирішили спробувати наблизитися до цього мистецтва разом з тобою, насолоджуйся!

 

Авангардні зачіски від GARY HOOKER & MICHAEL YOUNG

Ця пара створила перукарський бренд "Hooker & Young", який є синонімом стилю, а їх спільна творчість вражає уяву. Давай помилуємося кращими роботами авангардних стилістів.

Авангардні зачіски премії FIGARO AWARDS

Щорічна іспанська премія має окрему номінацію для фантазійних зачісок. Ось вже куди треба їхати за враженнями і новими ідеями! А ми поки помилуємося, що явило світу співтовариство кращих стилістів планети.

British Hairdressing Awards

Ця премія, що спонсорується Schwarzkopf Professional, виявляє таланти в декількох номінаціях. Парад зачісок, новинки перукарського мистецтва, прорив в технологіях - все це можна побачити тут!

Авангардні зачіски від Ганні Століття

Переможниця престижної премії REVLON PROFESSIONAL GLOBAL STYLE MASTERS AWARD вже не перший рік радує нас своїми фантазіями. А її колекції авангардних зачісок часом настільки милі, що неодмінно хочеться повторити ЦЕ на своїй голівці!

 

Смішні авангардні зачіски

Так, мистецтво теж може викликати сміх! Наскільки вражаюче виглядає конструкція з волосся на сцені, так само безглуздим це може здатися на вулицях міста. Тому, будь обережніше в своїх фантазіях!

 

Авангардні зачіски: ірокез

Цю зачіску можна зробити в стількох варіаціях, що ми вирішили приділити їй особливу увагу. Та й ірокез, як не дивно, максимально наближений до наших буднях, ти цілком можеш спорудити на своїй голівці що-небудь таке, що не налякавши ненавмисних свідків.

 

Кращі авангардні зачіски: фото


 

 

Залиште Свій Коментар